Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obecny czas to 2017 12 16 05:25
Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
 Forum   Tematy   Posty   Ostatni Post 
Jak zostać uczestnikiem tego forum.  
INEDIA, NIEJEDZENIE, POSZCZENIE  
Brak nowych postów Inedia, Niejedzenie, Post.
Inedia, niejedzenie, breatharianism, poszczenie czyli tematy związane z życiem bez spożywania pokarmów.

130 1253 2017 12 13 14:20
Muuman882 Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Kim jesteś, co robisz, co czujesz, jak żyjesz? Powiedz nam więcej o tobie. Możesz też podzielić się opisem doświadczeń (swoich własnych i innych osób) związanych z postami, (nie)jedzeniem, życiem światłem, dietą i pozostałymi tematami tego forum.

231 3110 2017 12 14 09:11
Pablo1961 Zobacz ostatni post
Brak nowych postów "INEDIA, NIEJEDZENIE, POST" -- książka Joachim M Werdin
"INEDIA, NIEJEDZENIE, POST", autor: Joachim M Werdin -- książka wydana w listopadzie 2014, na bazie publikacji SŻBJ i SŻBJ-D.

2 7 2014 12 23 12:19
JMW Zobacz ostatni post
Brak nowych postów "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin.
Treść, nieuporządkowna, książki w postaci forum. Tutaj możesz wypowiadać się odnośnie każdego z wyszczególnionych tematów. Pisząc swoje pytania, propozycje zmian, uwagi stajesz się współautorem tej książki.

142 532 2017 11 25 14:59
JMW Zobacz ostatni post
Brak nowych postów "Styl Życia Bez Jedzenia - Dodatek" -- druga część książki.
Dodatek czyli druga część książki "Styl Życia Bez Jedzenia" w postaci uzupełniających tekstów do pierwszej części. Treść, nieuporządkowana, książki w postaci forum -podobnie jak w pierwszej części.

6 10 2014 12 07 22:45
krzysztof Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Bezpłatne wideofilmy z seminariów organizowanych przez JMW. Także zdjęcia, nagrania dźwiękowe i filmy związane tematami tylko tego działu.

75 239 2016 06 17 17:17
Wyspa Zobacz ostatni post
WIĘCEJ INFORMACJI  
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Kto jest na Forum
Kto jest na Forum Nasi użytkownicy napisali 15311 wiadomości
Mamy 787 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Witek1
Na Forum jest 5 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 5 Gości   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Najwięcej użytkowników 144 było obecnych 2012 08 03 16:15
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Zaloguj
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    

Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Forum Zablokowane Forum Zablokowane