Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dietetyka i fizjlogia w obliczu inedii?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 20 12:39    Temat postu: dietetyka i fizjlogia w obliczu inedii? Odpowiedz z cytatem

witam
jak podchodzicie teraz do dietetyki po tym jak wiecie ze cialo moze swietnie a nawet lepiej funkcjonowac bez pozywienia??jak traktowac wszystkie tysiace badan przeprowadzonych na sportowcach ktore moiwa ze to powoduje tatmo a to tamto ????czy to wszystko klamstwa ?czy wynik działających w naszym mozgu programów?przeciez o wileu rzeczach ktore i tak sie dzieja w naszym ciele nawet nie slyszelismy wiec sobie ich nie zaprogramowalismy??np jak trenowalem biegi dlugodystansowe moj poziom testosteronu spadał i czulem sie nie w pelni sprawny nieraz:) wiadomo o czymowa:) i pozniej przeczytalem ze to wlasnie od treningu wytrzymalosciowego spada poziom testosteronu wiec skoro nie slyszalem o tym wczesniej to jak ten program znalazl sie wmojej głowie ??tak samo wyrazne zmiany czulem jedzac bialko a nie jedzac nawet jak jeszcze nie widzialem do czego one sluzy wiec kiedy programy powsatja skoro nie wszystkie sami tworzymy czy kazdy program mozna zmienic w ciele i wmawiac sobie co sie chce ze zrobie naprzyklad duze miesnie na powietrzu i pranie??co w takim razie bada dietetyka i fizjlogia skoro mozna zyc bez jedzenia ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bacchante

PostWysłany: 2010 07 27 04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sobie na te pytania odpowiedziałeś - tak, to wina/zasługa programów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 27 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezupełnie...jestem ciekaw co inni o tym mysla
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2010 07 27 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezupełnie? Więc prosisz o odpowiedzi mimo, że masz już swoją? Podziel się, proszę.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 27 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezupełnie sam sobie odpowiedziałem:) o to mi chodziłoSmile zastanawia mnie to czy te programy ktorych sami sobie nie wgralismy bo jeszcze o nich nie wiedzielismy a one działaja ,mowie to o zagadnieniach dietetyki i fizjologi,skoro ich sobie nie wgralismy to skad one sie wziely u nas?? z dna?jesli z dna to znaczy ze swoja wiara moge zmieniac swoje dna??
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 27 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezupełnie sam sobie odpowiedziałem:) o to mi chodziłoSmile zastanawia mnie to czy te programy ktorych sami sobie nie wgralismy bo jeszcze o nich nie wiedzielismy a one działaja ,mowie to o zagadnieniach dietetyki i fizjologi,skoro ich sobie nie wgralismy to skad one sie wziely u nas?? z dna?jesli z dna to znaczy ze swoja wiara moge zmieniac swoje dna??
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2010 07 27 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Więcej dowiesz się o tym z filmików i artykułów Dana Wintera.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: