Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie do aktywnych fizycznie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2010 10 10 19:00    Temat postu: pytanie do aktywnych fizycznie Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam pytanie do osob uprawiajacych sporty.

Jak poszczenie wplywa na aktywnosc fizyczna? Czy ktos podczas postu bral udzial w intensywnych treningach?

Chodzi mi konkretnie o sztuki walki (muay thai, kick-boxing) - dosc wyczerpujace fizycznie.

pozdrawiam,

Kaos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newgargamel

PostWysłany: 2010 10 12 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas postu 15 dniowego jezdzilem dziennie na rowerze od 15 do 30km. Jezeli masz wode pod reka to nie ma problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaos

PostWysłany: 2010 10 12 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ze trening muay thai jest naprawde bardzo intensywny fizycznie - mysle ze nie mozna tego porownac do jazdy na rowerze...

A zmieniajac temat - naprawde mieszkasz w Brnie??? - moj ojciec pochodzi z okolic Brna - mam tam rodzine...

Pozdrawiam,
Kaos
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2010 10 13 09:12    Temat postu: doświadczenie Odpowiedz z cytatem

Kaos,
może zechcesz spróbować, podoświadczać i opisać nam, co doświadczyłeś? Tylko, radzę, bez przesady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
newgargamel

PostWysłany: 2010 10 13 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
Tylko ze trening muay thai jest naprawde bardzo intensywny fizycznie - mysle ze nie mozna tego porownac do jazdy na rowerze...

tak jak ja jezdze na rowerze to raczej mozna Wink do tego temperatura 30 - 35 st. i masz bardzo intensywny trening

Kaos napisał:
A zmieniajac temat - naprawde mieszkasz w Brnie??? - moj ojciec pochodzi z okolic Brna - mam tam rodzine...

tak, od 2 lat tutaj pracuje - tak wyszlo Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2010 10 13 18:32    Temat postu: Re: doświadczenie Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Kaos,
może zechcesz spróbować, podoświadczać i opisać nam, co doświadczyłeś? Tylko, radzę, bez przesady.

Po paromiesięcznej przerwie planuje wrocic do treningow, prawdopodobnie juz w przyszlym tygodniu.

Natomiast jezeli chodzi o niejedzenie, realnie rzecz biorąc nie wyobrażam sobie jak na dzien dzisiejszy dluzszego postu niz jakies dwa, trzy dni.

Wydaje mi sie wiec ze raczej nie powinno byc problemu - ale sprobuje i odezwe się za jakis czas jak to będzie wygladalo w praktyce Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2010 10 13 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak ja jezdze na rowerze to raczej mozna Wink do tego temperatura 30 - 35 st. i masz bardzo intensywny trening

i nie miales naprawde po tych 15 dniach żadnych problemów po takich 30km ostrej jazdy (zawroty glowy itd) ?
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2010 10 13 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
i nie miales naprawde po tych 15 dniach żadnych problemów po takich 30km ostrej jazdy (zawroty glowy itd) ?

nie, wrecz przeciwnie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: