Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Osada Kontemplacyjna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arahdalum

PostWysłany: 2011 01 04 22:57    Temat postu: Osada Kontemplacyjna Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zapraszam osoby zainteresowane stworzeniem Osady Kontemplacyjnej na forum, które jest dostępne pod adresem http://www.weganizm.com/forum/osada-kontemplacyjna-vf44.htm

Jest tam opisany regulamin tworzenia Osad Kontemplacyjnych, oraz stworzona już jest Wioska Chmurkowo ze szczegółowym (w trakcie dopracowywania z innymi uczestnikami społeczności regulamin może podlegać modyfikacjom) regulaminem.

Zmodyfikowałem założenia. Zauważyłem bowiem, że pod hasłem Eko - Wioska rozumiany jest inny typ działalności i organizacji społecznej, niż ta, którą ja chciałbym stworzyć

Ostatnio zmieniony przez arahdalum dnia 2011 01 22 14:56, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newgargamel

PostWysłany: 2011 01 05 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-> Cisza nocna w godz. 6 - 22 jest wymogiem bezwzględnym!
arahdalum, to jest chyba zart...

poza tym takiej wioski/osady nie tworzy sie na podstawie rzeczy, ktorych nie tolerujesz u innych poniewaz rozleci sie to szybciej niz myslisz. poszanowanie wolnosci drugiej istoty to podstawa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
arahdalum

PostWysłany: 2011 01 05 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

newgargamel - to nie jest żart. Poszanowanie dla drugiej osoby objawia się przede wszystkim tym, że mam prawo do ciszy w nocy.

Jeśli komuś nie odpowiada cisza nocna, to swoje miejsce znajdzie na West Endzie w Londynie, a nie we Wiosce Chmurkowo.
Jeśli masz inną filozofię, w jakim celu zaglądasz do wioski o charakterze kontemplacyjnym? Chyba się po prostu pomyliłeś.

Ten profil wioski nie jest dla tych, którzy łaskawie będą wyrażać swoją negatywną opinię o niej, tylko dla tych, którym się to podoba.

Aby zaoszczędzić zatem swoją energię i uciąć "trollowanie", nie będę odpowiadał więcej na tego typu komentarze.

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2011 01 05 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arahdalum, nie bierz tak tego do siebie - to tylko jest moja opinia o regulaminie tej wioski ktory bardziej przypomina rezim wojskowy...
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 01 06 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakaz palenia na przystanku to też dla niektórych reżim, bo nie przejmują się zatruwaniem siebie, więc co dopiero zatruwaniem innych i ich wolnością. Ale dla nie palaczy to żaden reżim, to naturalny stan.
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2011 01 06 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
Zakaz palenia na przystanku to też dla niektórych reżim, bo nie przejmują się zatruwaniem siebie, więc co dopiero zatruwaniem innych i ich wolnością. Ale dla nie palaczy to żaden reżim, to naturalny stan.
nie o to mi chodzilo ale o sposob w jaki zostal napisany ten regulamin - czytaj ze zrozumieniem.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 01 06 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja rozumie o czym napisałeś, nie ma w tym żadnej filozofii.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: