Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wklejanie zdjęć

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 10 12:00    Temat postu: Wklejanie zdjęć Odpowiedz z cytatem

Jak wkleić zdjęcie?
Tak żeby widoczne było w poście, a nie pod jakimś tam linkiem do otwarcia. Kiedyś to na innym forum robiłem, ale zapomniałem Crying or Very sad
Mam nasze zdjęcia ze spotkania i chciałbym je ładnie powklejać ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2345

PostWysłany: 2011 04 10 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zdjecie umiesciles juz na jakims serwerze w internecie skopiuj jego adres(link) i wstaw pomiedzy znaczniki [img][/img] piszac posta. Mozesz wpisac [img] i [/img] recznie lub wkleic linka do zdjecia, zaznaczyc go i kliknac przycisk "Img" - znajdziesz go obok innych przyciskow jak np: "URL", "B", "i", nad polem, w ktorym piszesz tresc posta.

przyklad (normalnie powinno byc bez kropki tj [img] a nie [.img]

[.img]http://4.bp.blogspot.com/_YjPuKUWUFGo/TO9qeF06ibI/AAAAAAAACus/u6J9fLipOlU/s1600/kwazar.jpg[/img]

Powrót do góry
admin
administrator forum

PostWysłany: 2011 04 10 20:56    Temat postu: Re: Wklejanie zdjęć Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Mam nasze zdjęcia ze spotkania i chciałbym je ładnie powklejać ...
Przyślij mi je, jeżeli nie masz swobodnie dostępnego miejsca na jakimś serwerze w Internecie. Ja je wstawię na mój serwer i podam ci odnośniki. Ty je wtedy wkleisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 11 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki .... Działamy więc Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: