Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugie Spotkanie Towarzyskie DST
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 07 03 12:19    Temat postu: esencja Odpowiedz z cytatem

Tak czułem od kilku miesięcy, że w czasie spotkania nic przełomowego zrobimy albo powiemy ale samo spotkanie będzie przełomowe z powodu międzyludzkich związków nawiązanych podczas tych dwu dni -- i tak stało się.
Związki te już owocują a zaowocują dużo więcej z czasem -- poczujesz to. I tak to niewidoczne urzeczywistnia się w materii.

Rozpoczęliśmy spotkanie w 18 ludzi, Numerologicznie 9, czego znaczenie Kasia krótko wytłumaczyła. Potem pojawił się 19 człowiek, co dało numerologicznie 1.
Ja wam tego nie powiedziałem w czasie spotkania, ale Gosia, która przybyła jako ostatnia na spotkanie, wręcz musiała przybyć jako ostatnia i to po jego otwarciu.
Gosia jest opiekunką Ziemi, tak, całej planety. Siedziała cicho, obserwowała, nie odzywała się, odsunęła się na bok. Tak jak robi Matka Ziemia, która nas bezgłośnie na sobie utrzymuje żyjącymi.

Ja to widzę jako symboliczne zamknięcie starego i rozpoczęcie nowego. Dla nas Nowa Cywilizacja, Nowy Świat, Nowa Ziemia już istnieją i my je realizujemy.
Realizujemy je nie sposobem bacy i owiec, gdzie "przywódca" rządził "poddanymi". Realizujemy życie w związkach z ludźmi tworzącymi z nami "wspólnotę" tak, że każdy swobodnie sam decyduje o sobie, opierając się na tym co czuje, że wypływa ze swojej mocy wewnętrznej.
Można powiedzieć, że ten początek to jest odwrócenie o 180 stopni dotychczasowych zbiorowości ludzkich. To jest to, co Światło naturalnie emanujące z istoty ludzkiej w praktyczny sposób urzeczywistniania na Ziemi.
Dlatego mówiłem, że najbliższe 200 do 300 lat to czas pracy ku pełnemu zrealizowaniu tego, co i tak dzieje się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JMW

PostWysłany: 2011 07 03 12:44    Temat postu: zdjęcia i filmy Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia i filmy, które zrobiłem z żoną na spotkaniu są tutaj:
http://servilo.website.pl/DST/spotkanie/

W sumie jest ładnych kilkadziesiąt zdjęć wysokiej rozdzielczości i kilka filmów.
Zdjęcia mają początek nazwy pliku P1080 i końcówkę .JPG
Filmy mają początek nazwy pliku P1080 ale końcówkę .MOV -- są to dużo większe pliki.

Zdjęcia Andrzeja są w tym samym folderze, są to pliki, których nazwa zaczyna się od IMG_

Jeden filmik jest też na stronie yt mojej żony:
http://www.youtube.com/wangchungyi#p/a/u/1/_FCGeamu25Y

Jeżeli znajdujesz się na zdjęciu i nie podoba ci się to, chcesz, żebym zdjęcie usunął, powiedz mi o tym a ja zaraz go skasuję z serwera.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 07 04 08:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 03 16:49    Temat postu: sny Odpowiedz z cytatem

draq, proszę, opiszcie obydwoje wasze sny mające związek z naszym spotkaniem -- mnie to interesuje.
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 07 03 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kochani,
właśnie pożegnałam dzisiaj koło południa ostatnie uczestniczki naszego spotkania, wspaniałe i dzielne dziewczyny Anię i Tycję. Dzielne, bo przybyły jak się okazało do nas z przygodami, jak się dziś dowiedziałam.

Dziękuję wam bardzo za trud, jaki zadaliście sobie przyjechać tutaj z różnych miejsc, (nawet ze Szwajcarii i Niemiec). Cieszymy się, z Piotrem, że udało nam się pomieścić pod dachem i nikt nie musiał marznąć i moknąć w namiocie.
Ja również mam poczucie, że zaczął się Nowy Czas na Ziemi i my na takich spotkaniach dajemy temu wyraz: era wodnika, to właśnie wspólnoty oparte na wymianie wszelakiej wiedzy Objawionej w duchu przyjaźni, to swobodne i niezakłócone odczuwanie energii miłości, przyjaźni i wolności. To jest symbolizowane przez wizerunek Człowieka Ery Wodnika trzymającego dzban, z którego wylewa się woda. Ta woda, to Nowa Wiedza i Informacja z Wszechświata, to miłość, płynąca niezakłócenie, która zostaje udostępniona wszystkim ludziom, nie trzymana dłużej w tajemnicy jak do tej pory. Sens i motywację do życia będą dawały tylko takie wspólnoty.
Tak to przynajmniej widzę i odczuwam. Dziękuję ci Dragu za twoje takoż otwarte mówienie o miłości, co delikatne i subtelne jej wyrażanie . Bardzo serdecznie was wszystkich pozdrawiam i ściskam. Naprawdę każdy z was ma w sobie to piękno, które nas łączy :)
Do miłego :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwidon

PostWysłany: 2011 07 04 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za gościnę i to wartościowe spotkanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 07 07 08:46    Temat postu: opinie, propozycje Odpowiedz z cytatem

Czuję, że ważne dla nas jest aby z każdego takiego spotkania każdy z nas wyciągnął maksymalnie korzyści duchowych. Niech każde takie spotkanie daje nam coś konkretnego, nie tylko pogawędkę i wzajemne oglądnie się -- chociaż, oczywiście, te są bardzo ważne.

W związku z tym proszę, napisz:
- co na DST nie podobało ci się;
- czego ci zabrakło;
- co chcesz więcej;
- co proponujesz zmienić i jak to zrobić;
- twoje inne propozycje.

Proszę, odważnie i szczerze, bo tylko wtedy ma to wartość, dla nas wszystkich.
Powrót do góry
arahdalum

PostWysłany: 2011 07 07 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Joachimowi za poprowadzenie spotkania, dziękuję Kasi za gościnę oraz dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas.

1) - Joachimie: pościągałem umieszczone przez Ciebie zdjęcia, wydawać by się mogło, że ściągnęły się poprawnie, ale podczas odtwarzania w znacznej części zdjęć pojawiły się szare obszary. Część zdjęć jest nieczytelna.

Poza tym ciężko jest ściągać po kolei każde zdjęcie. Mógłbyś umieścić zdjęcia zarchiwizowane do jednego pliku? Znacznie ułatwiłoby to pobieranie.

2) - Zrobione przeze mnie i przez Anię zdjęcia można pobrać ze strony http://www.jmw.natura.biz.pl

Zdjęcia dostępne będą tylko do końca lipca 2011 roku, ponieważ umieściłem je na serwerze gościnnie.

3) - Na DST rozmawialiśmy między innymi o gadach. Padło tam stwierdzenie, że gady nie potrafią wymówić słowa KININIGEN

To tak gwoli przypomnienia, może kiedyś nam się przyda ta informacja Wink

4) - Moim zdaniem spotkanie odbyło się tak, jak się miało odbyć. Nie brakowało niczego. Szczególnie podobało mi się palenie Agnihotry i energia towarzysząca temu ceremoniałowi. Kasia prowadziła ten rytuał z dużym oddaniem, a efekt stosowny był do jej zaangażowania.

Na pytania, jakie miałem, uzyskałem odpowiedzi, można było porozmawiać też z każdym indywidualnie. Było spontanicznie, chociaż w wyciszonej atmosferze. Bardzo mi się podobało to spotkanie.

Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 08 21:16    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

arahdalum napisał:
w znacznej części zdjęć pojawiły się szare obszary. Część zdjęć jest nieczytelna.
Sprawdziłem, ściągnąłem kilkanaście zdjęć, wszystkie poprawnie wyświetlają się. Sprawdź, czy wielkość pliku ściągniętego pokrywa się z tym, co napisane na stronie. Zdarza się, że program ściąga tylko część pliku i wtedy masz szare albo czarne pola.
Czy jeszcze komuś to samo zdarzyło się?

arahdalum napisał:
Mógłbyś umieścić zdjęcia zarchiwizowane do jednego pliku? Znacznie ułatwiłoby to pobieranie.
Oj, przepraszam, już teraz wolę tego nie robić, ponieważ wymagałoby to ściągnięcia wszystkich plików, spakowania i wysłania jednego dużego pliku na serwer. A to może potrwać dłużej, niż ty sobie pościągasz wszystkie.
Nie wszystkie zdjęcia, które zrobiłem, dałem na serwer, więc dlatego, żeby nie pomieszać, potrzebowałbym je wszystkie ponownie ściągać.
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2011 07 08 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW, potwierdzam ze wszystkie zdjecia sa OK. Polecam uzywac przegladarki Firefox, Chrome lub program do pobierania plikow, np. FlashGet jezeli masz kiepski internet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RS

PostWysłany: 2011 07 10 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakies filmy z tematami ktore poruszaliscie na spotkaniu Question
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 10 20:15    Temat postu: filmy Odpowiedz z cytatem

Andrzej C. dał mi kilkanaście minut sfilmowane aparatem fotograficznym. Jakość, szczególnie dźwięku, jest poniżej krytyki, dlatego skasowałem to.

Piotr filmował chyba ponad dwie godziny w czasie spotkania. Piotr zapewne obrabia teraz całość i umieści to w internecie -- tak mi powiedział on i Kasia.
Wiem, że to masa roboty, wiele dziesiątek godzin przesiedziane przy programie obrabiającym.
Kasiu, Piotrze, jak daleko to już jest zrobione?
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 07 16 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, Piotr pracuje nad tym. Prosimy o cierpliwość. Jak będzie gotowe, to natychmiast wysyłamy.

Jeśli chodzi o zdjęcia joachimowe, to wyświetlają mi się, ale faktycznie dla mnie to też trudność czasowa w otwieraniu każdego pojedynczego.

Czy oglądaliście już film 'Am Anfang War Das Licht' - 'Na początku było światło'?. Była już polska projekcja na Przeglądzie Filmów Dokumentalnych, a link do niego: http://www.movie2k.to/Am-Anfang-war-das-Licht-online-film-621271.html jest taki i film tylko po Niemiecku. Jest to dokument młodego reżysera austriackiego o odżywianiu światłem. Ten link podała mi Ania z Niemiec, (która była ze swoją siostrzenicę na naszym spotkaniu).
Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 23 10:01    Temat postu: płyty ze spotkania Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dostałem od Katarzyny dwa DVD -- Kasiu, serdecznie dziękuję.

DVD 1

W sumie 600 MB.
Jest na nim 6 plików dźwiękowych "wszelkie najważniejsze rozmowy". Można posłuchać w ciągu kilku godzin tego, o czym rozmawialiśmy podczas spotkania. Słychać wypowiedzi większości uczestników, głownie jednak Joachim i Katarzyna.

DVD 2

W sumie 3,7 GB. Nagrania, 4 filmy: mowa Joachima, mowy i palenia agnichotry prowadzone przez Katarzynę (na zachód i na wschód Słońca) i ćwiczenia na zewnątrz.

Jakość dźwięku w filmach jest słaba; słuchać mocny szum, co wynika z dużego oddalenia mikrofonu od mówiącego, ale można zrozumieć, co jest mówione.

Serdecznie dziękuję Piotrowi, który filmował, nagrywał w czasie spotkania i potem spędził wiele godzin na obrobienie materiału i wyprodukowanie tych DVD. To jest na prawdę wiele godzin nużącej pracy.

Kasiu, myślę, że obecnie lepiej będzie, jeżeli będziesz wysyłała pocztą te DVD tym ludziom, którzy są zainteresowani. Oczywiście nie w prezencie, przynajmniej za zwrot waszego kosztu materiału i wysyłki -- o to już sama postanowisz i napiszesz poniżej; prawda?

W sumie jest 4,3 GB materiału -- dla wielu ludzi trochę to dużo, żeby skopiować z internetu. Jeżeli jednak są chętni do skopiowania z mojego serwera internetowego, to za zgodą Katarzyny i Piotra mogę umieścić w internecie pliki audio, w sumie 600 MB. Proszę o potwierdzenia i zgody.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 07 25 07:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2011 07 25 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli można chętnie bym Was posłuchałWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
hunab-ku

PostWysłany: 2011 07 25 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem mocno zaineterseowany tym materiałem!
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 07 25 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani,
przekazuję info od Piotra w sprawie płytek: "Koszt wyprodukowania tych nagrań to 15 zł. plus kosztu wysyłki 4 zł, jeśli przelew na konto, jeśli za pobraniem to trochę więcej". Jeśli ktoś jest zainteresowany to najlepiej niech pisze do Piotra: nosal5@gmail.com, albo do mnie: uraniakas@gmail.com. Niestety muszę uprzedzić, że jakość dźwięku jest nie najlepsza.
serdeczności
Katarzyna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: