Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta owocowa a wychłodzenie organizmu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taiki

PostWysłany: 2003 07 01 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki serdeczne.
Spróbuje przetestować - ale to wymiotowanie jest niemiłe
Ostatni raz wymiotowałem w wieku 12 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Gość

PostWysłany: 2003 07 01 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy banany też wychładzają organizm????????
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 07 02 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak czujesz? jak ty masz? tyle osob tyle moze być odpowiedzi przeciez, ja osobiście za bananami nie przepadam bo czuje ze są jakies ciezkie a pozatym ze maja w sobie sporo śluzu tak je odbieram , pomimo że kolor żółciotki jest sliczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
taiki

PostWysłany: 2003 07 02 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek napisał:
a czy banany też wychładzają organizm????????
Na mnie banany i inne tropikalne owoce działają szczególnie wychładzajaco. Lepsze są nasze krajowe owoce.
Powrót do góry
JO

PostWysłany: 2003 07 03 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, jakby nie patrzeć, to głodówka nawert jednodniowa i kilka dni na warzywach wprost doskonale rewitalizuje organizm :-D
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2003 07 03 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JO napisał:
Heh, jakby nie patrzeć, to głodówka nawert jednodniowa i kilka dni na warzywach wprost doskonale rewitalizuje organizm Very Happy

No to dzięki Jacku, tyle mam na dzisiaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JO

PostWysłany: 2003 07 09 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owoce i wychłodzenie organizmu? Ależ nic błedniejszego - takiego to doświadczenia doznałem wczoraj i dzisiaj. Pojadłem sobie po prostu czereśni zerwanych u mnie na działce i dostałem takiego "kopa energetycznego", że aż miło :-)
Także prawdą wydaje mi się teraz, że to, czy owoce zadziałają wychładzająco, czy też dodadzą nam energii zależy od:
- warunków wzrostu (rosnące w czystym środowisku i w pełnym słońcu owoce są najbardziej energetyczne),
- warunków zbioru (czynnik mentalny osoby zrywającej i jednocześnie je programującej),
- długości i warunków przechowywania (najlepsze są świerzo zerwane i raczej nie te, co leżały kilka godzin np. na straganie, gdzie krząta się dużo osób o różnej konstytucji psychicznej),
- od organizu osoby spożywającej (czego mi w danym momencie potrzeba, co mój organizm przyswoi, a z czym będzie walczył),
- od pory roku i strefy klimatycznej (sezonowość owoców wiąże się również z ich świerzością)
Powrót do góry
andrzej

PostWysłany: 2003 07 09 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem podobnego zdania jak JO. Owoce czy warzywa rosnące w sposób tradycyjny są pełne energii. Pisząc "w sposób tradycyjny" mam na myśli: na powietrzu, na słońcu, bez sztucznego nawożenia, itd.
Ja odczuwam różnicę pomiędzy pomidorem który wyrósł w takich warunkach, a wychodowanym np. w tunelu foliowym. Ten drugi został jest pozbawiony częsci spektrum światła słonecznego i w jego smaku czegoś brakuje. Być może takie braki są przyczyną odczucia wychłodzenia, a nie same w sobie owoce czy warzywa ?
Idę sprawdzić, zakradam się pod krzak agrestu Wink
Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: 2003 07 09 13:37    Temat postu: malinki... Odpowiedz z cytatem

JO napisał:
Owoce i wychłodzenie organizmu? Ależ nic błedniejszego - takiego to doświadczenia doznałem wczoraj i dzisiaj. Pojadłem sobie po prostu czereśni zerwanych u mnie na działce i dostałem takiego "kopa energetycznego", że aż miło Smile ...ciach...

zgadzam sie, mi sie cieplutko robi na sama mysl o owocach. Przeciez one dojrzewaja w sloncu, lapia tyle energii...az mi szokda lodow owocowyh, w ktorych sa zatapiane i zamrazane...
Wczoraj latałam na rowerze, odwiedzilam kuzna na cmentarzu, a potem wracajac przez lasek przyuwazylam malinki, myslalam ze zbiore garstke, ale maliny jakby na moj widok sie rozmnozyly. Od samego widoku i zapachu zrobilo mi sie blogo...smaka nie mialam, wiec nie jadlam, ale ta naturalna czerwien, ta przyjemnosc juz mnie rozgrzała...
pozdrawiam
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 07 09 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach ta polska i te cmentarze:))))) ( bóg jest bogiem żywych)
Powrót do góry
rak8,ta

PostWysłany: 2011 08 19 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie wszystkich,.
Chcialbym zadac pytanie apropo shankha prakshalana //
otoz jestem po 5 tygodniowej "kuracj" plukania jelita grubego odparowana uryna chce przejsc do plukania jelita cienkiego i tutaj moja wiedza jest znikoma otoz czy ktos umie odpowidzic mi na pytanie jaka diete nalezy zadtosowac przy tym zabiegu < planuje 2msc plukanie co drugi dzien> wiem jak nalezy postepowac przy procesie 1x/tydzien ale gdy sprawa ma sie apropo 2msc nalezy uwzglednic odpowiednia diete nawet w dni bez plukan.. decyduje sie na tak dlugi zabieg gdyz lewatywy nie przyniosly az tak zadawalajacych rezult. ( mam wysypke od dlugiego czasu na twarzy kolor jej zmienil sie na szaro- czerwony) po lewatywach ustapila szarzyzna przebija juz ladna postac skory ale jest duzo punktowych przebarwien wygladajacych jak popekane naczynka- jestem pewien ze to alergia pokarmowa) nastepne w kolejnosci beda glowdowka i czyszczenie innych organow (watraba nerki itd), caly czas oczywiscie stosuje nalezyta diete i nie jem po 17tej.
pozdrwaiam
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2011 08 20 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ Surprised

Zerknij tutaj w drugim linku
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?p=12472#12472

Surprised
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: