Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anastazja i jej poglądy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiektr

PostWysłany: 2011 11 25 16:49    Temat postu: Anastazja i jej poglądy Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni czytam serie książek Anastazja Władimira Megre i pierwszy raz spotkałem się tam z pewnym poglądem na temat roślin. O tym że zioła , warzywa, owoce mają odżywcze i lecznicze właściwości już wiele napisano, ale nigdzie dotąd nie wyczytałem, że rośliny sadzone i pielęgnowane w określony sposób, w sposób indywidualny dla danej osoby dobiorą niezbędne składniki podczas wzrostu tak, by spożywane owoce czy warzywa zawierały potem to co danemu człowiekowi najbardziej niezbędne.
Dla mnie to rewolucja w pojmowaniu tego czym jest otaczająca nas przyroda i jakie są jej zapomniane możliwości, o ile informacje w tej książce są prawdziwe. Polecam tę książkę urodzonym ogrodnikom, bo być może na nowo odkryją możliwości swojego ogródka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysiektr

PostWysłany: 2011 11 30 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film o tym, jak w Rosji ludzie starają się tworzyć osady w zgodzie z naturą zainspirowani ideą z książek W. Megre. Jest trochę informacji na temat upraw, budowy domów, tego jak ludzie w takich osadach faktycznie funkcjonują itp. i troche fajnej muzyki Smile

http://www.youtube.com/watch?v=ydwqfwMcBVU&feature=related
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 11 30 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film o eksperymentalnej formie nauki , gdzie dzieci uczą dzieci, sami budują budynki szkolne itp. Szkoła w której dzieciaki mogą się uczyć zgodnie predyspozycjami, bez maszynowego wtłaczania informacji, bez traktowania maluchów jak cyborgi. Podobno niezłe wyniki osiągają i jest wielu chętnych do nauki w niej ( o wiele więcej chętnych niż miejsc) . Chociaż z tego co czytam teraz, po tym jak szkoła została rozsławiona w książkach W. Megre, zaczęły się ataki i oskarżenia o sekciarstwo.

Tak czy inaczej , warto się przyjrzeć temu eksperymentowi. Jak sobie pomyślę że w nowym wcieleniu będę musiał przechodzić przez obecną maszynkę systemu oświaty , to mi się odechciewa rodzić Smile

http://www.youtube.com/watch?v=hD0FGrs-4co

A tutaj coś dla zwolenników teorii spiskowych Smile Pradziadek Anastazji miał być według W. Megre jednym z kilku kapłanów egipskich, "władców" Ziemi . Z książki wynika że jakiś czas temu nawrócili się.

Cytat:
Wymodelowana przez Anastazję przepiękna przyszłość już istnieje w przestrzeni energetycznej, z
każdą chwilą konkretyzują ją tysiące ludzi, którzy zaczynają rozumieć swoją istotę i przeznaczenie, i
nieuchronnie nastąpi jej materializacja.
– Ale kiedy ona nastąpi? Przecież kapłani też potrafią działać i przeszkadzać. – Ale nie kapłani zwierzchnicy.
Teraz trzeba koniecznie przezwyciężyć program stworzony przez kapłanów. Zanim mój
ojciec odszedł, rozmawiał z jednym z nich. Kapłani nigdy się nie spotykają. Ale chociaż znajdują się w
różnych zakątkach Ziemi, to mogą kontaktować się ze sobą telepatycznie, odczuwając wzajemnie swoje
myśli.
Mój ojciec stał na niewielkim wzniesieniu. Promienie wschodzącego słońca ślizgały się po koronach
cedrów, oświetlając jego twarz i postać. Słyszałem, jak w przestrzeni przebiegał telepatyczny
bezdźwięczny dialog.
– Ja, Mojżesz, potomek tej dynastii, która przez tysiąclecia rządziła losami ludzi, jestem ich
potomkiem i starszym rodu. Zwracam się, nie prosząc, do ciebie, który sam siebie nazywasz kapłanem zwierzchnikiem.
Nie trać swoich wysiłków na przeciwdziałanie Anastazji. Wszystkie dążenia mojej wnuczki
są niezgodne z naszymi planami i zamysłami. I właśnie te niezgodności podobają się mnie i mojej
duszy. Ja Mojżesz, ja kapłan, jesteśmy równi mocą, oświadczam, że samym sobą osłonię moją wnuczkę.
I zabrzmiała odpowiedź kapłana-zwierzchnika:
– Tak, Mojżeszu, jesteśmy równi mocą. Dlatego wiem: nie oczekujesz ode mnie zrezygnowania z
ataków, ale rady. Ja teraz jestem tym, który myśli, jak jej pomóc, jak zatrzymać potworność naszego systemu.
Stworzyliśmy monstrum i ono jest silniejsze od nas. W jego tworzeniu także i ty brałeś udział. Ono
pożerało dzieci, przez tysiąclecia szarpało ludzkie ciała. Teraz trzeba naszych kilkusetletnich wysiłków,
by to monstrum zatrzymać. Jednak myśl twojej wnuczki jest dużo szybsza od naszej. Ona w jeden rok
tworzy tysiąclecia. żaden z nas nie ma takiej siły, by jej pomóc czy też zaszkodzić. Jedyne, o czym
jestem przekonany, to to, że powinniśmy swój obraz życia tworzyć zgodnie z obrazem nakreślonym przez
Anastazję. Całą swoją wiedzę powinniśmy do tego wykorzystać, służąc ludziom dobrym przykładem.

Cytat:
Dziadek mówił o tym, że kapłan-zwierzchnik, kształtujący ideologię całych narodów, zrezygnował
z przeciwstawiania się Anastazji, ale będzie się jej przeciwstawiał przez wieki stanowiony przez kapłanów
system. I to też ma swoje potwierdzenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: