Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zasilanie ciała - system szyszynkowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabuzo

PostWysłany: 2012 01 10 15:19    Temat postu: Zasilanie ciała - system szyszynkowy Odpowiedz z cytatem

Witaj Joachimie,

Czy zbadałaś wielkość własnej szyszynki? Ile wynosiła?

Czy zbadano krew inedyków pod mikroskopem w ciemnym polu? Czy były ciekawe obserwacje?

Czy twoim zdaniem działa aktywacja szyszynki przez dźwięki (podaje się częstotliwość 936 Hz)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 01 10 20:48    Temat postu: Re: Zasilanie ciała - system szyszynkowy Odpowiedz z cytatem

Swojej szyszynki nie zbadałem, to znaczy, nie robiłem prześwietlenia.

>> Czy zbadano krew inedyków pod mikroskopem w ciemnym polu? Czy były ciekawe obserwacje?
*
Tego nie wiem. Przypuszczam, że takie lub podobne badania robiono w szpitalu w Indiach, gdzie badano inedyków i długo poszczących ludzi. Chyba to jest w Bangalore.

>> Czy twoim zdaniem działa aktywacja szyszynki przez dźwięki (podaje się częstotliwość 936 Hz)?
*
Dźwięk na pewno działa na człowieka, tylko jak? Zapewne różnie na różnych ludi. No i co znaczy aktywacja w tym przypadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: