Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dział dysputy, kłótnie, narzekanie, przekonywanie itp.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
administrator forum

PostWysłany: 2005 01 29 16:28    Temat postu: dział dysputy, kłótnie, narzekanie, przekonywanie itp. Odpowiedz z cytatem

To forum jest głównie po to, żeby wymieniać się informacjami i doświadczeniami, i żeby wspólnie poszukiwać rozwiązań, poprzez dyskusję.

Jego celem NIE jest przekonywanie kogoś do (nie)słuszności jakichkolwiek idei albo filozofii.

Niektóre wypowiedzi, szczególnie te agresywne, dla uczestników forum nie wnoszą czegokolwiek wartościowego do wymiany informacji i doświadczeń. Takie wypowiedzi niepotrzebnie powiększają objętość pliku bazy danych forum, czyniąc go mniej przejrzystą mieszaniną informacji. Dla ludzi szukających konkretnych informacji, wypowiedzi będące wyrażeniem swojej agresji lub niezrozumienia tematu, stanowią nikłą albo żadną wartość.

W związku z tym utworzyłem dział "kłótnie". Tutaj przesuwam takie wypowiedzi a po kilkunastu dnich usuwam w całości albo części. Ten dział jest też dla ludzi, którzy chcą wyrazić swoje niezadowolenie, kłócić się, prowadzić dysputę, nagadać, poplotkować, ponarzekać, poprzeklinać itp.

Ostatnio zmieniony przez admin dnia 2010 09 22 07:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
EOL

PostWysłany: 2005 02 13 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasy cenzury mam nadzieję przeminęły, więc warto dać się wypowiedzieć tym co mają świadomość na poziomie a także tym co są "pod poziomem" Smile Dobrze jednak takie wypowiedzi zebrać w miejscu, gdzie wszyscy nie muszą ich czytać, szczególnie ci wrażliwsi.

Taki dział można nazwać otchłań albo piekło - to ulubione słowa ludzi religijnych. Twisted Evil

POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sandra

PostWysłany: 2005 02 19 15:59    Temat postu: Usuwać Odpowiedz z cytatem

Jasne. Usuwać.
Chamstwo można spotkać na każdym forum, wiec jak ktoś chce agresji, braku zrozumienia, tolerancji to niech idzie na pierwsze lepsze dyskusje.
Bardzo dobrze wymyśliłeś. Nie zaszkodziłoby natychmiastowe usuwanie, ale tak też jest OK.

pozdrawiam
SANDRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 27 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do administratora: dlaczego wątek zaczyna się od mojego komentarza skoro nie ja zacząłem kłótnię? Jeśli kłótnia się gdzieś zaczyna to od hunab-ku, a tak komentarz jest wyrwany z kontekstu , a w wątku o energii nie ma mojej odpowiedzi...

http://www.niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=2431

I proponuje jako temat wątku:

Kto ma jaki problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
admin
administrator forum

PostWysłany: 2012 03 28 07:27    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
dlaczego wątek zaczyna się od mojego komentarza skoro nie ja zacząłem kłótnię?
Za początek obraźliwego stwierdzenia uznałem twoje zdanie:
"Coraz głupsze argumenty wyciagasz..."

krzysiektr napisał:
I proponuje jako temat wątku:
Kto ma jaki problem
Już zmieniłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: