Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

suchoj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
suchoj

PostWysłany: 2012 02 17 00:23    Temat postu: suchoj Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jako, że jestem nowy na tym forum to chcę się przywitać. Interesuję się tematem inedii już trochę czasu, miałem parę krótszych postów za sobą i parę różnych kuracji oczyszczających organizm.

Może coś napiszę więcej o sobie.
Od szkoły średniej sporo trenowałem, dużo jadłem, startowałem w zawodach szkolnych, dużo odżywek, suplementów dla sportowców, z 6-7 posiłków dziennie nawet. Waga 20 kilo więcej niż teraz.

W sumie to nie wiem od kiedy interesuję się zdrowiem, do tematu inedii zacząłem dochodzić powoli od około roku, kiedy to zaobserwowałem u siebie pasożyty. Prawdopodobnie większość ich ubiłem ziółkami, a stosowałem mieszanki: tymianku, orzecha włoskiego, tataraku, mięty, piołunu, omanu i drugą mieszankę wrotyczu, piołunu, goździka i glistnika, do tego dużo soku z kwaszonej kapusty i dało radę. To tak po krótce.

Kolejno z bardziej interesujących rzeczy to czyściłem wątrobę już 8 razy olejem i sokiem z cytryny, mimo 20 paru lat, to odczułem podczas czyszczenia cały syf który wcześniej zjadłem. Kamienie przestały lecieć dopiero za 7 razem. Największe były wielkości kciuka albo i większe. Więc jak widać wszelakie odżywki dobrze zaklejają wątrobę. Waga przy tym mi znacząco spadła.

Od paru miesięcy stosuję posty paro dniowe, na wodzie, sokach, ostatni dłuższy miałem tygodniowy na sokach, przy tym pierwszego dnia trening na siłowni, potem 5 nocek w pracy i energii w ogóle nie brakowało.

Myślę, że na lato zrobię jakiś dłuższy post, chciałbym suchy, a przed nim będę się przygotowywał krótszymi, na sokach i wodzie.

W tym temacie myślę, że postaram się zdawać relacje z postów, no i mam nadzieję na rady.

Chyba jak na początek to dobrze się przedstawiłem.

I mam pytanie na początek do Was, jaka była wasza najniższa waga podczas inedii lub postu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2012 02 17 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najniższa waga to pojęcie dość względne ... Smile
Ja na poście 11 dniowym ponad 10 kg zostawiłem Wszechświatowi ... kiedyś tam Smile
No a z Twoją wątrobą ... to nieźle ... gratulacje!
Powrót do góry
suchoj

PostWysłany: 2012 02 17 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas ostatniego tygodniowego postu schudłem ok 2 kilo na 68, niedużo, ale podczas innych kuracji sporo mi spadła.
Czasem mam taką śmieszną obawę, że jak zrobię dłuższy post to schudnę gdzieś do 40kilo, no jednak za długo się już nasłuchałem - jedz, bo wpadniesz w anoreksje itp Very Happy

Ciekawa obserwacja,
sprawdzał ktoś jak reagują kamienie, kryształy położone na splocie podczas postu? U mnie gdy kładę zimny kryształ na splocie szybko się nagrzewa zdecydowanie powyżej temperatury ciała.

Póki co to mogę się domyślać dlaczego tak się dzieje, ma ktoś większą wiedzę na ten temat może?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 02 18 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takiej wiedzy nie mam ... ale jak przestaję jeść na jakiś tam czas ... to po 4-5 godzin od ostatniego posiłku robi mi się tak przyjemnie gorąco, jakbym wyszedł spod prysznica .... potem jakby temperatura się stabilizowała.
Powrót do góry
suchoj

PostWysłany: 2012 04 06 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od napisania ostatniego postu zrobiłem parę krótkich postów parodniowych. Muszę przyznać, że umysł jest bardzo cwany i nie pomaga w tym uzależnieniu tylko stara się utrzymać wygodny status quo jakim jest jedzenie.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 04 06 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli na razie 0:1 dla niego Smile
Ale nie ma tego złego ...
I tak w końcu polegnie ego Smile
Powrót do góry
suchoj

PostWysłany: 2012 04 06 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znalazłem informację na tym forum co może mi pomóc Smile

http://www.niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=1687

Rozmowa tych dwóch osób na gg jest tym co mi było trzeba na tą chwilę Smile
Powrót do góry
suchoj

PostWysłany: 2012 04 25 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mija mi 7 dzień, prócz jakiś zawrotów głowy i mroczków koło 3 dnia to nic specjalnie utrudniającego nie było, teraz tylko osłabienie organizmu i chyba ropa zaczeła mi cieknąć z dziąseł, dosyć nieprzyjemny zapach. Uzależnienie fizyczne odpuściło już parę dni temu ale pozostała straszna nuda bez możliwości smakowania, kurcze tyle jest potraw, dań które chciałbym spróbować Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: