Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

5. umowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2009 02 08 13:02    Temat postu: 5. umowa Odpowiedz z cytatem

Ziemia już choruje, właśnie z powodu drapieżnego, pasożytniczego trybu życia człowieka. Człowiek stale ją zatruwa, wodę, glebę, powietrze, wyrywa wnętrzności i śsie krew, przetwarza i wyrzuca wyprodukowane trucizny. Ten niszczący proces rozwija się szybciej i rozszerza. Proces ten jest prostą droga do zagłady życia na Ziemi. Sama Ziemia przetrwa ale życie na jej powierzchni zaniknie, jeżeli wcześniej nie nastąpi wystarczająca zmiana.

Dawno temu na Ziemię przybyła grupa istot, które zawarły z Ziemią umowę, rodzaj kontraktu. Tłumacząc to obecnie na słowny język ludzki, treść umowy brzmiałaby tak:
przybysze:
"Świadom jestem, że m.i. my jesteśmy odpowiedzialni za zło wyrządzane ci przez przybyszy. Obiecuję ci, że przywrócę tutaj życie w symbiozie czyli w pełni zgodne z prawem przez ciebie ustanowionym, zwanym prawem natury."
Ziemia:
"Ja daję ci możliwość pełnego doświadczenia życia w materii planety-matki. Ta oto osoba niech towarzyszy ci przez cały twój pobyt tutaj, ona jest mną w ludzkiej postaci, dzięki niej te doświadczenia będą dla ciebie możliwe."

I tak zaczęła się współpraca trwająca do dziś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2009 02 08 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki."

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fakir

PostWysłany: 2009 02 20 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak teraz te istoty pomagają Ziemii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
JMW

PostWysłany: 2009 02 20 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie poprzez edukację ludzi, rozsiewanie informacji i rad, czyli jednym słowem, uświadamianie.
Niektórzy z nich planują zbudowanie terenów, które mają praktycznie pokazywać, jak można żyć na Ziemi zgodnie z jej prawem.
Powrót do góry
xplus

PostWysłany: 2012 04 14 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jednym z moich działań jest edukacja ekologiczna, ograniczenie środków chemicznych do produkcji żywności, czy wręcz wyeliminowanie jej z naszego życia. Niestety koncerny są mocne i ciężko z nimi walczyć ale trzeba próbować.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 04 15 20:14    Temat postu: Re: 5. umowa Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Dawno temu na Ziemię przybyła grupa istot, które zawarły z Ziemią umowę, rodzaj kontraktu. Tłumacząc to obecnie na słowny język ludzki, treść umowy brzmiałaby tak:
przybysze:
"Świadom jestem, że m.i. my jesteśmy odpowiedzialni za zło wyrządzane ci przez przybyszy. Obiecuję ci, że przywrócę tutaj życie w symbiozie czyli w pełni zgodne z prawem przez ciebie ustanowionym, zwanym prawem natury."
Ziemia:
"Ja daję ci możliwość pełnego doświadczenia życia w materii planety-matki. Ta oto osoba niech towarzyszy ci przez cały twój pobyt tutaj, ona jest mną w ludzkiej postaci, dzięki niej te doświadczenia będą dla ciebie możliwe."

Czytałem to już kiedyś wcześniej, ale dopiero teraz przykuło to moją uwagę. W jaki sposób ta grupa istot jest odpowiedzialna za to co dzieje się na Ziemi?
Kim jest ta osoba-Ziemia w ludzkiej postaci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 04 15 20:26    Temat postu: szczegóły Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie znam szegółów. Oni nie rozpowiadają o tym.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 04 16 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się dowiedziałem, że większość warzyw, które można kupić w marketach, na rynkach, produkowana jest na kostkach włókninowych. Warzywo/owoc w ogóle nie ma kontaktu z gruntem, tylko w kostce rozwija się system korzeniowy, a przez kostkę przepływa roztwór wodno-nawozowy. Zalety: min. nie zatruwa się ziemi nawozami
Wady: min. człowiek zjada wpompowany w roślinę roztwór chemikaliów.
Jak widać ... chęć zysku sama doprowadza do leczenia Ziemi i likwidowania problematycznego gatunku Smile Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: