Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

2012 Koniec świata dla ciemnych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 06 12:00    Temat postu: 2012 Koniec świata dla ciemnych Odpowiedz z cytatem

2012 - koniec świata dla ciemnych. koniec mroku dla jasnych Smile

http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/16905644-2012-koniec-346-wiata-dla-ciemnych-koniec-mroku-dla-jasnych-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 08 06 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--------------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 09 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ciesz się chłopczyku, że już wiesz to, co wiesz.
Ja nie wiem, więc staram się obserwować wszystko, co się TERAZ pojawia, choćby nawet to TERAZ nie dotyczyło.
Nie osądzam ... co jest śmieszne a co nie, bo nie mam pojęcia jakie kryteria mam do tego osądu zastosować.
Skoro wiesz, że to jest dezinformacja, to zapewne masz dowód na to twierdzenie.
Napisz o nim.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 08 09 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

Napisz o nim.

Koniec świata na Ziemi będzie w 2014 roku o godzinie 12 w południe. Wtedy to nadleci kometa owN i spadnie w środku europy. Umrą wszyscy bo kometa będzie zawierała w sobie wirusy nieznanego pochodzenia. Przeżyją tylko oni, którzy od dawna o tej komecie wiedzą , tylko trzymają w tajemnicy przed ludźmi żeby nie wpadli w panikę i tylko oni uciekną zawczasu na Arkę (statek kosmiczny)

A teraz hunab-ku albo podaj dowody że to nie prawda lub dezinformacja, albo czekaj do 2014 roku Smile

I nie daj boże żebyś osądzał to co napisałem i żebyś się uśmiał z tego! Bo niby jakimi kryteriami miałbyś się i w tym przypadku kierować?
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 08 09 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--------------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 10 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
hunab-ku napisał:

Napisz o nim.

Koniec świata na Ziemi będzie w 2014 roku o godzinie 12 w południe. Wtedy to nadleci kometa owN i spadnie w środku europy. Umrą wszyscy bo kometa będzie zawierała w sobie wirusy nieznanego pochodzenia. Przeżyją tylko oni, którzy od dawna o tej komecie wiedzą , tylko trzymają w tajemnicy przed ludźmi żeby nie wpadli w panikę i tylko oni uciekną zawczasu na Arkę (statek kosmiczny)

A teraz hunab-ku albo podaj dowody że to nie prawda lub dezinformacja, albo czekaj do 2014 roku Smile

I nie daj boże żebyś osądzał to co napisałem i żebyś się uśmiał z tego! Bo niby jakimi kryteriami miałbyś się i w tym przypadku kierować?

A co ja mam ci udowadniać?
Sam mi udowodnij to co piszesz ... skoro piszesz.

Rafał napisał:
hmm myślimy trochę innymi kategoriami więc nie powiem nic co by dla ciebie wyglądało na coś mądrego.

Ja nie wiem, więc staram się obserwować wszystko....

Twoje posty na temat 21.12.2012 wyglądają tak jak byś już wybrał ( twoje posty to wiecznie apokalipsa ) między jednym a drugim ale szukał dowodów aby to potwierdzić. To tylko spostrzeżenie nic osobistego. Jeżeli świat się nie przekręci na święta będę życzył tobie między innymi więcej dystansu do niektórych rzeczy.

No tak ...
Siedzę więc dalej w tej szufladzie Smile

Ostatnio zmieniony przez hunab-ku dnia 2012 08 10 09:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 08 10 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

A ty sam nie potrafisz ocenić na ile moja teoria spiskowa o końcu świata jest wiarygodna?Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 08 10 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najlepsze w teorii krzyska jest to, ze jakby wlozyl w nia troche czasu i energii, zbudowal jakas apokaliptyczna stronke www, umiescil na youtube pare filmow z "badaczami" ktorzy ta teorie potwierdzaja, to mialaby spora szanse...

moze niekoniecznie na spelnienie w rzeczywistosci, ale medialnie jak najbardziej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 10 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
hunab-ku napisał:

A ty sam nie potrafisz ocenić na ile moja teoria spiskowa o końcu świata jest wiarygodna?Smile

Teoria Spiskowa ... ???
Chciałbyś Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 08 10 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
a najlepsze w teorii krzyska jest to, ze jakby wlozyl w nia troche czasu i energii, zbudowal jakas apokaliptyczna stronke www, umiescil na youtube pare filmow z "badaczami" ktorzy ta teorie potwierdzaja, to mialaby spora szanse...

Miałaby szanse powodzenia, tylko musiałbym wykorzystać techniki jakie stosują mistrzowie manipulacji jak Icke i jemu podobni. Czyli wpleść w te historię S-F pewne fakty naukowe, astronomiczne itp. Podobnie postąpili twórcy filmu "Czwarty stopień" którzy wykorzystali prawdziwe historie o zaginięciach ludzi i dopisali własny scenariusz o uprowadzeniach przez UFO. Nawet na takie coś się nabrali niektórzy z tego forum.

Najlepsza metoda uwiarygodnienia fantastycznych teorii, to pomieszanie fikcji z faktami. Tak samo zrobiono z kalendarzem majów który po prostu się kończy i tylko tyle. Tam nie ma mowy o żadnym końcu świata . Ale kalendarz został wykorzystany jako podłoże do całej masy teorii spiskowych, od przejścia w 4 wymiar i przebiegunowanie, po Nibiru i teorie o NWO które zbudowało podziemne arki dla tych co mają to przeżyć.

Nie było by to nawet takie bardzo szkodliwe gdyby się kończyło jedynie na koszeniu kieszeni zrobionych w balona, ale to ma wpływ na życie ludzi a nawet zdrowie. Np. ostatnio czytam, że jedna z użytkowniczek tego forum wytłumaczyła sobie nagłe problemy z pamięcią właśnie teoriami o zachodzących zmianach na ziemi i podnoszeniem wibracji, a nie tym że prawdopodobnie był to skutek niewłaściwego odżywiania czy trybu życia itp.

Masa ludzi zrobiona w konia...
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 10 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing

Lepiej być zrobionym w konia (co oczywiście jest stanem przejściowym i nawet po pewnym czasie zabawnym) niż mieć wielkie klapy na oczach, co poniektóre konie mają i do wora z karmą zaglądają!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Powinienem to chyba umieścić w dziale moja twórczość Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 08 10 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

Powinienem to chyba umieścić w dziale moja twórczość Laughing

Obojętnie jaki dział sobie wybierzesz, byle byś o odpowiednim tytule nie zapomniał " Lepiej być zrobionym w konia " Smile Smile Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: