Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O szyszynce, innych wymiarach, 2012 itp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota

PostWysłany: 2012 10 02 15:22    Temat postu: O szyszynce, innych wymiarach, 2012 itp Odpowiedz z cytatem

http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/470-szyszynka-tunele-rzeczywistosci-i-2012.html
Moim zdaniem swietnie Smile. Juz kupilam sol morska z magnezem, do kapieli Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 02 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myślisz, że widzisz to co widzą Twoje fizyczne oczy? Obraz odbierany przez nie jest transmitowany do kory wzrokowej, parokrotnie odwracany i na koniec interpretowany, tak by uzyskać pole widzenia pasujące do Twoich wierzeń i przekonań - w psychologii nazywa się to strefą komfortu. Strefa komfortu ma z założenia sprawiać żebyśmy się czuli dobrze i bezpiecznie w znanym dobrze świecie. To co nie znane, nie wytłumaczalne, dziwne, szokujące, nie zgodne z poglądami, z aktualnym stanem emocjonalnym - czyli powyższe 99,9913% wszechświata - jest wycinane już w przedbiegach na synapsach aksonów.

Jezu co za głupoty... Czy wy też żyjecie takiej utopii jak autor/autorka tego tekstu?

Bo mnie jakoś nic nie wycina w przedbiegach na synapsach aksonów Smile tego co jest dla mnie dziwne , szokujące czy nie zgodne z poglądami i stanem emocjonalnym. Od dzieciństwa po dziś dzień doświadczam te stany.

Po takich kwiatkach nie dałem rady dalej czytać Crying or Very sad
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 08 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna tam utopia ...
Nawet skonstrowany jest już konwerter urządzenia odbierającego bodźce wzrokowe językiem do mózgu ...
... a żeby to prościej napisać Smile ... dziwczynka co nie widziała już teraz widzi ... tyle, że językiem. Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 08 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy aby na pewno uważnie przeczytałeś co ja napisałem? Smile Jak już masz ochotę się pokłócić to żeby to przynajmniej miało związek z tym o czym pisałem.
Bo jakoś nie widzę związku. Ja nigdzie nie negowałem tego o czym piszesz, negowałem to że:

Cytat:
To co nie znane, nie wytłumaczalne, dziwne, szokujące, nie zgodne z poglądami, z aktualnym stanem emocjonalnym - czyli powyższe 99,9913% wszechświata - jest wycinane już w przedbiegach na synapsach aksonów.
Crying or Very sad

To jest bzdurą Confused
Mi nic nie wycina na przedbiegach na synapsach aksonów , tego co nie jest zgodne z moimi poglądami , co jest dla mnie szokujące czy dziwne.
Powrót do góry
Wojan

PostWysłany: 2012 10 09 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a możesz to udowodnić Krzysiek,że Ci nie wycina ? Surprised
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 09 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co mam udowadniać? Że od dziecka doświadczam tego co nie znane, nie wytłumaczalne, szokujące, nie zgodne z moimi poglądami i nic mi tego nie wycina na synapsach aksonów? Smile
Myślałem że inni również doświadczają te stany Rolling Eyes Jeśli inni tak nie mają, to nie uda mi się tego udowodnić , bo jak napiszę że doświadczam nieznanego czy szokującego, to pewnie wytnie im to na synapsach aksonów Crying or Very sad
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 10 12 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kazdy ma swiadomosc, ze obraz Rzeczywistosci mamy mocno zawezony. Kto ma, lub chocby to wie, ten po prostu ma wieksza szanse na wyciagniecie czegos pozytecznego z tego artykulu dla siebie.
Hunab-ku, ciebie pewnie uczyli w szkole medycznej jak sie oblicza rozne stezenia i dawki; mam problem z ustaleniem ilosci soli do kapieli (w wannie), zeby cisnienie bylo wieksze od osmotycznego (wystarczy 1%). W sieci sa rozne wskazowki, ale wychodza mi rozne wyniki. Jakias podpowiedz, jak to policzyc?
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z teorii zbudowanych na kłamstwach czy manipulacjach, niczego pożytecznego nie da się wyciągnąć. Ale nie każdy ma świadomość że nie wszystko co jest napisane w internecie, jest prawdą. Kto ma, będzie oddzielał ziarno od plew.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorota napisał:
Nie kazdy ma swiadomosc, ze obraz Rzeczywistosci mamy mocno zawezony. Kto ma, lub chocby to wie, ten po prostu ma wieksza szanse na wyciagniecie czegos pozytecznego z tego artykulu dla siebie.
Hunab-ku, ciebie pewnie uczyli w szkole medycznej jak sie oblicza rozne stezenia i dawki; mam problem z ustaleniem ilosci soli do kapieli (w wannie), zeby cisnienie bylo wieksze od osmotycznego (wystarczy 1%). W sieci sa rozne wskazowki, ale wychodza mi rozne wyniki. Jakias podpowiedz, jak to policzyc?

Wiesz ... najlepiej to Ci Joachim podpowie.
Żeby otrzymać roztwór 1% trzeba 99 części rozcieńczalnika zmieszać z 1 częścią substancji rozcieńczanej. Nie wiem ale może można to wagowo roważyć. U nas przy płynach odkażających mamy miarki i już gotowe objętości stężonych substancji do rozcieńczenia ...
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 10 12 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wagowo: na 99l (=kg) wody w wannie wsypac kg soli? No tak, to chyba najprosciej bedzie oszacowac... Dzieki! Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie tego nie wiem ...
Bo chyba lepiej będzie najpierw uzyskać roztwór nasycony soli w wodzie ... gdzie będzie 100% soli w wodzie i ten litr rozcieńczysz 99 litrami wody zwykłej. Wtedy będzie chyba najbliżej 1%, bo trzeba brać tu pod uwagę też gęstość ... chyba ...
Joachim Help Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 10 12 22:13    Temat postu: proste Odpowiedz z cytatem

Dorota, 99 kg wody + 1 kg soli. W przybliżeniu możesz wlać 99 l wody i 1 kg soli, żeby otrzymać roztwór w przybliżeniu 1%. Dla pewności wsyp 2 kg soli na 5 wiader wody, żeby otrzymać roztwór wodny soli o stężeniu większym niż 0,9% (roztwór fizjologiczny).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dorota

PostWysłany: 2012 10 14 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SUPER! dzieki bardzo... Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: