Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marihuana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojan

PostWysłany: 2013 01 22 00:57    Temat postu: Marihuana Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o Marihuanie? Jakie są wasze doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bacchante

PostWysłany: 2013 01 22 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doświadczyłam kilku różnych stanów po marihuanie.
Zwykle następuje nadmierne analizowanie i ogromna fascynacja tym na czym skupi się uwaga, np. oglądany film hipnotyzuje tak, że trudno to opisać. Wyobraźnia zaczyna pracować na zwiększonych obrotach, można zawiesić się na kilkadziesiąt minut patrząc na żarówkę i wizualizując sobie jej działanie.
Ale w przypadku, gdy przesadzę z dymem i próbuję coś obejrzeć, nie jestem w stanie posklejać fabuły, a gdy ktoś coś do mnie mówi i jest to długie rozbudowane zdanie, nie umiem wydobyć sensu z wypowiedzi, głównie dlatego, że nie pamiętam już początku - więc zaburzenia pamięci krótkotrwałej, problemy z kojarzeniem.
Gdy paliłam w środowisku, w którym nie czułam się komfortowo - ten dyskomfort był potęgowany i np. miałam wrażenie, że noga mi dziwnie podskakuje, a śmiechy interpretowałam jako szydzenie ze mnie. Tak więc interpretacja zdarzeń jest zaburzona. Świetnie ilustruje to opowieść tego komika: http://www.youtube.com/watch?v=4vHXcmx9puI
Jeśli jestem zrelaksowana i w dobrym towarzystwie, to znakomity humor, salwy śmiechu i wspaniała zabawa.
Oczywiście jest i fizyczny efekt, ale zwykle jestem tak zaabsorbowana umysłową wycieczką, że praktycznie go nie zauważam. Raz na dosyć wymagającej wycieczce zapaliłam niewielką stosunkowo ilość i bardzo mnie to osłabiło (ewentualnie wrażenie zmęczenia zostało podkręcone przez marihuanę). Zwykle kończy się też zwiększonym mocno apetytem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: