Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głodówka 7-10 dni. Szukam ośrodka, grupy. Czy ktoś był ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Camilo

PostWysłany: 2006 03 23 21:57    Temat postu: Głodówka 7-10 dni. Szukam ośrodka, grupy. Czy ktoś był ?? Odpowiedz z cytatem

Hey, hey

Chętnie przetestuję na sobie dobroczynny wpływ głodówki i odżywiania endogennego.
Jednak wiem, że sam tyle nie wytrzymam. Albo inaczej mówiąc wydaje mi się, że w zorganizowanej grupie będzie o wieeeeeeele łatwiej.

Dlatego też szukam takowego ośrodka, grupy osób z którymi mógłbym przeprowadzić taką głodówkę.
Czy znacie takowe ? Jakie polecacie ? Please help Smile

Znalazłem info na stronie www.glodowka.pl
Jednak jest tam drogo Sad
1200 zeta za 9 dni.
A tak przy okazji czy ktoś był na głodówce organizowanej przez nich ?
Co możecie o tym powiedzieć ?

Stronę www mają bardzo ładną.
Ale konkatk mailowy już niezbyt ciekawy.
Na zadane przeze mnie pytania odpowiedzieli, że wszystko jest na ich stronie www. Nawet nie wiadomo kto odpowiada bo osoba odpowiadająca podpisała się po prostu "redakcja".
O pytanie o zniżkę odpowiedź, że takowej nie przewidują i praktycznie tyle kontaktu.
A więc support mailowy bardzo cienki. Obawiam się więc, że i na miejscu może też być niezbyt przyjaźnie Sad

Z tych że powodów chcę jeszcze poszukać i o radę zapytać, bo kto pyta
znajduje Smile

Pozdrawia Smile
Camilo Largo
www.camilo.pl

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Little Ghost

PostWysłany: 2006 03 24 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej wziąć plecak, namiot, kilka zloty na przejazd i zaszyc się w górach Smile takie jest przynajmniej moje zdanie, a nie płacić tak horrendalne sumy za możliwość niejedzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Camilo

PostWysłany: 2006 03 26 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey Mały Duszku Wink

A pójdziesz ze mną w te góry ? Smile

Bo wiesz... jak już będę po 1 głodówce, to też tak będę robił.
W góry, w las... - świetny pomysł Smile

Tylko ten pierwszy raz... Confused niemal jak u dziewicy hahahahaha Laughing
Chcę już go mieć za sobą.

Po prostu zastanawiam się, że może na takiej zorganizowanej grópie dowiem się czegoś, ktoś coś podpowie... A inaczej to mógłbym całe życie popełniać jakiś błąd.

hmm, chociaż z drugiej strony, to kto powiedział, że tylko pierwszy raz musi być w zorganizowanej grupie i pod kontrolą.
Może i racja, że placach na grzbiet i idziemy.
A przy innej okazji - dopiero następna głódówka w zorganizowanej grópie. Ha Smile
No tak.
Więc teraz już mam 2 opcje do wyboru - fajnie Smile

Czy ktoś pojedzie ze mną w góry ? Embarassed

Pozdrawia Smile
Camilo Largo
www.camilo.pl
Powrót do góry
Little Ghost

PostWysłany: 2006 03 27 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie taką głodówkę w grupie, organizujemy potajemnie w kilka osób, za twoimi plecami (bo wtedy chyba nie byłes jeszcze zarejestrowany na forum:P) ale masz racje, glodowka w grupie to bardzo dobra mysl i jak coś się ruszy w tej sprawie (czekamy na nieco dogodniejsze warunki pogodowe) to dam znać.

pozdrawiam
mateusz Smile

PS. niezłą masz stronke, bardzo.. nazwałbym ją rozrywkowa, i o to chodzi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arahdalum

PostWysłany: 2011 06 06 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Little Ghost napisał:
najlepiej wziąć plecak, namiot, kilka zloty na przejazd i zaszyc się w górach Smile takie jest przynajmniej moje zdanie, a nie płacić tak horrendalne sumy za możliwość niejedzenia.

Pierwszej głodówki nie proponowałbym przeprowadzać samotnie. Ja na mojej pierwszej głodówce, na której byłem 6.5 dnia pod koniec zacząłem wyglądać jak chuchro. Poza tym zero energii. Chodziłem na spacery jak 90-cio latek. Po spadnięciu wagi do 55 kg postanowiłem przerwać głodówkę (zresztą takie miałem od samego początku założenie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AleX

PostWysłany: 2011 06 07 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam na wsi i zawsze głoduje w domu. Jedymy koszt to dobra woda.

Bliżej niż w góry masz na północny zachód od wawy miejscowość Odry. Są tam kamienne kręgi w lesie - jedno z najsilniejszych miejsc mocy w polsce. Kiedyś planuje się tam wybrać i też troche pogłodować Very Happy

arahdalum napisał:

Pierwszej głodówki nie proponowałbym przeprowadzać samotnie. Ja na mojej pierwszej głodówce, na której byłem 6.5 dnia pod koniec zacząłem wyglądać jak chuchro. Poza tym zero energii. Chodziłem na spacery jak 90-cio latek. Po spadnięciu wagi do 55 kg postanowiłem przerwać głodówkę (zresztą takie miałem od samego początku założenie).

W takich sytuacjach trzy tygodnie przed postem dobrze jest pisać afirmacje:
Ja....(imię)mogę się dobrze czuć podczas postu(5x)
Ty....(imię)możesz się dobrze czuć podczas postu(5x)
On....(imię)może się dobrze czuć podczas postu(5x)

Ja....(imię)mogę być pełen energi podczas postu(5x)
Ty....(imię)możesz być pełen energi podczas postu(5x)
On....(imię)może być pełen energi podczas postu (5x) itd.
Powrót do góry
xplus

PostWysłany: 2012 07 01 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I cos sie zmieniło w sprawie tych grupowych głodówek? byłbym zainteresowany
Powrót do góry
Naturoterapeuta

PostWysłany: 2013 02 13 22:15    Temat postu: turnus z programem za mniej Odpowiedz z cytatem

Ciekawe info jest na www.biobar.eu/glodowka jest tam odnośnik do strony naukowo opisanej jak przebiega głodówka, jak się do niej przygotować i jakie ma rezultaty. W oparciu o wieloletnie doświadczenie. W grupie jest duzo łatwiej - jest z kom porozmawiać i są zorganizowane zajęcia.

Jurek
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: