Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jordan Maxwell, dowody oszustwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAP

PostWysłany: 2013 03 29 16:32    Temat postu: Jordan Maxwell, dowody oszustwa Odpowiedz z cytatem

Obraz świata przedstawiany przez Jordana Maxwella zawsze wydawał mi się nie spójny, a on sam zbyt pesymistyczny jak na osobę, która niby rozumie co się dzieje na Ziemi.
Dziś trafiłem na stronę, po której przeczytaniu wszystko mi się wyjaśniło, zwłaszcza w kontekście jakiegoś wywaidu JMaxwella z zeszłego roku, gdzie narzekał że ktoś mu ukraadł stronę internetową Smile
Jak się okazuje ten kto zainwestował w JMaxwella i odkupił prawa do jego strony, miał go tak dość, że, mimo oczysistej szkody dla swoich interesów (najwidoczniej ikona JMaxwell i informacje nią opatrozne dobrze się sprzedają) postanowił ujawnić pewne fakty, które pokazują JMaxwella jako socjopatę, który większość informacji przedstawianych w swoich prezentacjach, zapożyczał od inyych, w szczezgólności od Manly P. Halla,
poniżej link do strony:
http://www.truthcontrol.com/articles/jordan-maxwell-master-defrauder

Każdy ma prawo do swojego osądu, ja dla własnych celów go dokonałem.

dodane później:

Jest dostępna nowa Strona Jordana Maxwella Smile
JordanMaxwellShow.com Very Happy

"Show" w nazwie mówi samo za siebie.
Hasła na nowej stronie to głównie astroteologia (Manly P. Hall)

Uważam, że dużo korzystniej jest w tym zakresie posłuchać spójnego przekazu, który prezentuje Santos Bonacci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: