Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eckhart Tolle - wywiad PL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 08 18 17:52    Temat postu: Eckhart Tolle - wywiad PL Odpowiedz z cytatem

------------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 19 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma o czym dyskutować !!!
Eckhart odkrył rdzeń/sedno/żródło wszystkich "problemów", z którymi człowiekowi przyszło zmagać się na tym łez padole Smile
Jest to kawał gościa i tyle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2012 08 19 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie "Potega terazniejszosci" byla absolutnym objawieniem Very Happy

Czulem z kazdym slowem, ze koles wie o czym mowi, do tego w sposob jasny i przejrzysty potrafi to przekazac. W duzym stopniu u mnie "zadzialala"

natomiast inna jego ksiazka ktora mi w rece wpadla "Nowa Ziemia" to jak dla mnie zlepek oklepanych new agowskich haselek - odrucilem ja po paru stronach.

tak samo z filmikami - sa bardzo dobre (np. ten ktory podal Rafal), sa tez totalnie beznadziejne...

Normalnie jakby dwoch Eckhardow Tolle bylo Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iluke

PostWysłany: 2014 01 13 20:17    Temat postu: Eckhart wie o czym mówi Odpowiedz z cytatem

Eckhart jest zawodowy to na pewno.. ale inedia i długowieczność są chyba jednak poza jego wyborem. W Potędze Teraźniejszości pisze co myśli o nieśmiertelności ciała fizycznego bardzo dokładnie, a tutaj możemy posłuchać jego wypowiedzi na temat jedzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=1AuNfkzH9yU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: