Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Ty też... "To" czujesz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aquariadael

PostWysłany: 2014 11 04 02:15    Temat postu: Czy Ty też... "To" czujesz? Odpowiedz z cytatem

Witaj!

Żeby opisać to, co poczułem, siedziałbym do rana, a i tak nie przybliżyłbym się choć trochę do opisu, bo słowa wydają się być niepasujące, choć mógłbym próbować to uchwycić...

Nie.

Dość używania nadmiaru słów, żeby opisać stany, które od zawsze wymykały się z ram logicznego umysłu.

Nie chcę zepsuć Ci niespodzianki z najcudowniejszego przeżycia, jakie mnie odnalazło i wierzę, że może spotkać to każdego, kto spróbuję powtórzyć mój szlak doświadczeń.

Nie jedz tak długo, jak jest Ci najwygodniej.

( Pusty żołądek MUSI BYĆ, ponieważ wtedy całość doświadczenia nie jest zniekształcona przez to, że Twój organizm jest zajęty "sam sobą". Nie jedz przez 3 dni tego, co zawiera cukier, sztuczny, lub naturalny - mocniejszy efekt. W TRAKCIE PROCESU NIE WOLNO JEŚĆ I KATEGORYCZNIE NIE CUKIER - OKROPNE SAMOPOCZUCIE. W dniu doświadczenia nie pij wody. W ogóle ważne jest to, żeby organizm był "najbliżej równowagi", jako suma czynników ostatecznie powodujących przejrzystą świadomość. Najlepiej - wstań rano i podejdź do tego, kiedy czujesz, że jest na czczo. Smile )

Zaczekaj na moment, kiedy rzeczywistość zewnętrzna nie jest Ci w jakikolwiek sposób straszna przez najbliższe kilka godzin. Wprowadź się w relaksujący stan, idź do sklepu, kup 2 butelki coca coli light (2 L), włącz piosenkę , która czujesz, że Cię uspokaja i stymuluje energetyczny metabolizm serca (4rta chakra) pójdź tam, gdzie jest natura, las, spokój. Wypij ile możesz, ( im więcej, tym lepiej ) a także już w trakcie i delektuj się tym, co zacznie się dziać.

( Polecam mobilny sprzęt grający i środowisko naturalne, dla wzmocnienia efektu. Atmosfera bezwarunkowej miłości i akceptacji - znacznie przyspiesza i wzmacnia doświadczenie - TO JEST NAPRAWDĘ ISTOTNE. Zalecam ulubione piosenki, które podtrzymują taki nastrój. )

Najważniejszy jest spokój i ogólna akceptacja, która powinna zostać utrzymana nieustannie, świadomie, w Tu i Teraz. Ważne jest całkowite wyłączenie logicznych zmysłów - "niech działają w tle".

Płyń w Tu i Teraz, świadomy tak bardzo, jak potrafisz, robiąc to, co w danej chwili czujesz, jako najwyższą ekscytację, bez jakiegokolwiek ANALIZOWANIA.

BĄDŹ SERCEM W DZIAŁANIU.

Mógłbym powiedzieć, co się stanie, ale czyż nie odczuwasz ekscytacji na samą myśl, przed wyprawą w nieznane? Oczywiście, nie musisz tego robić.

( Odsłonię trochę, o co chodzi, żeby nie było, iż namawiam do nieszczęścia. Smile Odkryłem, iż coca cola light, jako całkowita suma energetycznych składników, która składa się na ostateczną "energetyczną miksturę" - działa bez jakiejkolwiek erozji na zęby... Czułem się nawet tak, jakby pomogło. :O
Zaciekawiło mnie to, więc sprawdziłem, jak działa w dużych dawkach. I kiedy wypiłem większą ilość, odczułem, że wyrzuca ona z organizmu nagromadzony latami cukier, powodując stan, w którym "ego" wycieka z Ciebie, wraz z tą zabójczą substancją, powodując konfrontację z tłumioną/dotychczas nieświadomą przeszłością, wynikającą ze stanu fizycznej śmierci, który trwa, jako proces, im więcej masz go w organiźmie. Resztę, tego, co dzięki temu zrozumiałem i jak to "wzmocnić" - podam, jak choć jedna osoba opiszę tu swoje wrażenia, bo to dopiero wierzchołek góry lodowej - chcę zobaczyć, czy to działa tylko u mnie.)

PS. CHODZI TYLKO O COCA COLE LIGHT.
PS. Pierwszy objaw, że się zaczęło - wrażenie wszechogarniającej beznadziejności, które stanowi preludium do etapu, w którym zaczną pojawiać się myśli, emocje, wspomnienia, które zostały wyparte. WAŻNE jest, aby trwać w stanie spokoju i emocji wszechogarniającej akceptacji - dzięki temu, to wszystko zacznie przez Ciebie "przepływać", zaczniesz robić się lżejszy, aż poczujesz, że opuścił Cię ciężar.
PS. Trzeci objaw: Wielka moczopędność/przeczyszczenie. Nawet, jak nie jadłeś. Przygotuj się. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2014 11 06 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę ... jak Aspartam ... najbardziej rakotwórczy dodatek do żarcia działa.
Ja jednak podziękuję ... za takie doświadczenia. Zapewne arszenik lub inne zabójcze środki doprowadzić mogą do wyzwolenia człowieka z ziemskich problemów ... szczególnie od problemów z ciałem ... bo je się na dobre już opuści Smile))
Polecam sok z kiszonej kapusty ... nie wiem na co działa ... ale po prostu smaczny jest Smile))
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2014 11 09 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natrafiłem kiedyś na ciekawy tekst o STEVIA/TRUVIA.
http://mirko.org.pl/ostrzezenie-nowy-syntetyczny-slodzik-stevia-lub-truvia/
Powrót do góry
Immortal

PostWysłany: 2014 12 15 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie, ale chyba jednak nie skorzystam... coś mi mówi że ta Cola Light jednak nie jest dobrym pomysłem Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: