Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

>> INEDIA, NIEJEDZENIE, POST <<

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "INEDIA, NIEJEDZENIE, POST" -- książka Joachim M Werdin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2014 11 10 20:10    Temat postu: >> INEDIA, NIEJEDZENIE, POST << Odpowiedz z cytatem

Książka "INEDIA, NIEJEDZENIE, POST", wydana w listopadzie 2014, jest do pobrania tutaj:
http://niejedzenie.info/tekst/InediaNiejedzeniePost.pdf

Plik ten będzie wielokrotnie aktualizowany -- głównie błędy będą poprawiane.

Pomyśl, czy ktoś z twoich znajomych poszukuje informacji zawartych w tej książce -- możesz przekazać dalej ten odnośnik.

Proszę, jeżeli znajdziesz błędy, napisz do mnie i wskaż mi je, żebym mógł poprawić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Immortal

PostWysłany: 2014 12 22 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ile razy spotkałeś się z ludźmi, którym dostarczono „niepodważalne dowody” na jakiś fakt a ci nadal nie wierzyli? Ludzie, którzy postanowili udowodnić, byli pewni swoich dowodów, a mimo tego nie przekonali innych, nawet kiedy wszystko było jasne jak czarne na białym.

Joachimie, proponuję Ci zmienić końcówkę zdania Smile

Cytat:
Studiowanie fizyki, świętej geometrii, chemii, elektroniki i informatyka pozwala lepiej poznawać ciało i umysł człowieka. Z drugiej strony, im bardziej te badania są zaawansowane, tym naukowiec jest bardziej skłonny przyznać: “Wiem, że nic nie wiem.”

Chcę pomóc Ci wyeliminować błędy Wink

Cytat:
Zatem mogę w powiedzieć, że kiedy prowadzę SŻBJ, zanieczyszczam przyrodę w przybliżeniu sto razy mniej.

Ostatnio zmieniony przez Immortal dnia 2014 12 22 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2014 12 22 22:56    Temat postu: poprawiłem Odpowiedz z cytatem

Poprawiłem. Dziękuję.
Smile
Powrót do góry
Immortal

PostWysłany: 2014 12 22 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę edytował tamten post kiedy jeszcze coś znajdę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2014 12 23 12:19    Temat postu: bezpośrednio Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wskazanie błędów.
Proszę, zamiast tutaj (gdzie nie często zaglądam), pisz bezpośrednio do mnie na jmw [at] rosperos [kropa] com.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "INEDIA, NIEJEDZENIE, POST" -- książka Joachim M Werdin Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: