Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Owłosienie ciała.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emanuel

PostWysłany: 2013 02 10 18:54    Temat postu: Owłosienie ciała. Odpowiedz z cytatem

Do czego nam służy? Mam na myśli owłosienie takich części ciała jak np. plecy, brzuch, szyja, barki. Niektórzy ludzie są nieprzeciętnie mocno owłosieni, dlaczego? Wydaje mi się, że może to być jedna z dróg oczyszczania ciała. Może też być to spowodowane dużą ilością hormonów, genami? I w reszcie czy laserowe usuwanie może źle wpływać na ciało? Zaburzyć równowagę? W sieci jest mnóstwo informacji, nie wiadomo którym wierzyć, każdy kto chce na tym zarobić zachwala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rugwa

PostWysłany: 2013 02 11 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie owłosienie na plecach, barkach, nogach ma służyć ogrzewaniu ciała fizycznego. Faktem jest, że bardzo wielu ludzi nosi ubrania, a pomimo tego ma bujne owłosienie. Mam swoją teorię na ten temat: może być tak, że ludzie bardziej przywiązani do świata fizycznego, chcąc dodać sobie energii generują włosy, natomiast ludzie bardziej "niefizyczni" bazują na "ogrzewaniu" wewnętrznym i co za tym idzie mają mniej włosów.
Jeśli masz czas i ochotę, to zaobserwuj czy ludzie, których znasz, mający bujne owłosienie są mocno zakorzenieni w materializmie, a czy ludzie słabo owłosieni są skoncentrowani na intelekcie, duchu, emocjach.
Co do lasera nie mam pomysłu, ale jeśli włosy wyrosły to chyba nie po to by je usuwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2015 02 25 12:56    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Chciałem podzielić się z forumowiczami kilkoma informacjami, które dotarły do mnie w ostatnim czasie i wydają mi się bardzo ważne, a zdaje się, że nie są powszechnie znane.

Ogrzewająca funkcja włosów na ciele ma znaczenie poboczne. Są to przede wszystkim 'anteny', które łącza nas z kosmosem (włosy = kosmy). Jasne włosy na głowie świadczą o silniejszym połączeniu ze Słońcem, ciemne o połączeniu z Ziemią. Włosy srebrne to połączenie z innymi gwiazdami, z mocą Przodków; może to oznaczać 'przygotowanie do spotkania z gwiazdami', ale niekoniecznie.
W duchowym odrodzeniu człowieka bardzo ważnym jest pozwolić włosom swobodnie rosnąć. Naturalnie włosy na głowie sięgają co najmniej do kości ogonowej - także, a nawet zwłaszcza u mężczyzn, którzy pobierają więcej siły z niebios (dlatego nasi wrogowie ostrzygli mężczyznę na krótko). Kobiety czerpią więcej siły z Ziemi - jej kumulacji od wieków służyły długie spódnice, które zostają dziś wypierane z powodu niewiedzy. Oderwaniu kobiety od Ziemi służą też lansowane przez naszych wrogów wysokie obcasy.
Dla mężczyzn ogromne znaczenie ma zapuszczenie brody. Broda odpowiada za kontakt z siłą i pamięcią rodową. Ten, kto goli brodę, odcina się od swoich korzeni.
Włosy pod pachami symbolizują łączność z 'wiedzą tajemną'. Ich golenie oznacza przeto skuteczne spowalnianie swej duchowej ewolucji.

Zarastajmy, kochani, zarastajmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: