Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana ciała

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojan

PostWysłany: 2012 10 17 15:51    Temat postu: Zmiana ciała Odpowiedz z cytatem

Joachimku znasz jakiś prosty i szybki sposób na to,żeby zmienić ciało w sensie anatomicznym? Chodzi o to,że przed narodzinami wybrałem uszkodzone ciało,ale teraz już nie chcę się w to bawić. Chciałbym zostać z tymi ludźmi z którymi jestem teraz, ale zmienić swoje ciało na doskonale zdrowe, aby móc pobawić się w coś innego. Jestem gotowy na każdy eksperyment byleby to zmienić. Czy to naprawdę możliwe? Czy to tylko mrzonka? To wielkie marzenie, pragnienie ... bo już wystarczająco dałem ludziom i sobie możliwość doświadczenia akurat takiego stanu ciała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 10 17 20:21    Temat postu: Re: Zmiana ciała Odpowiedz z cytatem

Wojan napisał:
Joachimku znasz jakiś prosty i szybki sposób na to,żeby zmienić ciało w sensie anatomicznym?
Tego nie badałem, ciekawe, bo na pewno technologicznie jest do zrobienia.

Wojan napisał:
ale teraz już nie chcę się w to bawić.
Może i nie chcesz ale postanowienie zostało niezmienione. Kiedy postanowienie zostaje zmienione, realizacja zaczyna się. Samo chcenie nic zmienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wojan

PostWysłany: 2012 10 18 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem postanawiam całą siłą swojego duch zmienić anatomicznie i tym sam uleczyć swoje ciało i żyć w doskonałym zdrowiu. Czy tak to powinno wyglądać? Czy według tego co czujesz jest to w moim przypadku możliwe, aby odwrócić zmiany anatomiczne jakie zaszły?
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 19 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Wojan , jeśli faktycznie zależy ci na uleczeniu organizmu i jest to możliwe, to szukaj ludzi którzy w leczeniu są specjalistami i mają na tym polu autentyczne efekty.
Takie filozofowanie jak w tym wątku tylko cię rozczaruje i do niczego nie doprowadzi, co najwyżej zniechęci , bo nie przyniesie ani odpowiedzi ani uleczenia.

Jak ząb boli, to też lepiej się udać do stomatologa który wie jak sobie z tym poradzić, niż cudować z jakimiś postanowieniami i liczyć że cudownie się sam uleczy.
Powrót do góry
Wojan

PostWysłany: 2012 10 20 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjaliści no właśnie nie znam takich za bardzo i nie mam wystarczająco środków finansowych... Muszę zatem wizualizować. Jednak z tymi specjalistami to takowych jeszcze nie widzę i nie widziałem.
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2012 10 20 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizualizuj, jeśli są jacyś specjaliści, którzy będą w stanie Ci pomóc, wizualizacja pomoże w nawiązaniu takich kontaktów, pojawią się też środki finansowe. Może też tak być, że nie będziesz potrzebował pośrednika w uzyskaniu zdrowia - dlatego przy wizualizacji zostaw Wszechświatowi dowolność na rozwiązanie tej sytuacji.
Powrót do góry
Wojan

PostWysłany: 2012 11 21 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za bardzo cenne wskazówki Smile
Powrót do góry
Sujatha

PostWysłany: 2015 12 11 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe techniki wizualizacyjne przedstawia w swoich książkach i na płytach pani Wanda Wegener, warto spróbować. Kursów jej za to na początek nie polecam bo za drogie, lepiej popracować trochę samemu w domu z dostępnymi materiałami zanim zacznie sie wydawać takie pieniądze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: