Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawdziwa przyczyna zainteresowania się niejedzeniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samuel

PostWysłany: 2015 12 01 01:28    Temat postu: Prawdziwa przyczyna zainteresowania się niejedzeniem Odpowiedz z cytatem

Taki mały koment.
Kilka lat miałem blogi o odzywianiu energią i wchodziło tam regularnie trochę ludzi, bo to była kopalnia wiedzy, ludzie sie interesowali pytali , komentowali

ale od pewnego czasu cisza, zero komentarzy.
Pewnego dnia zauważyłem datę ostatniego kometarza, i szczena mi opadła

Ludzie przestali komentować mój blog 21.12.2012. Oj ale byłem w szoku, nie mogłem uwierzyć, a pisałem przecież jeszce 3 lata później nawet czasem mądre rzeczy

Czyli, byli zainteresowani blogiem i niejedzeniem, dopóki sie bali końca świata i że cos sie złego wydarzy i bojac sie o swoje przetrwanie ,
zainteresowani byli sposobem na życie bez jedzenia. Przynajmniej tak było w gronie moich czytelników

Ale koniec kalendarza minął bez wybuchu wulkanów, ..więc
powstało"...ach, a po co mi to, skoro konca świata nie będzie, to ja wolę jeść..."
A może jednak będzie ale później?

Niejedzenie to droga do wniebowstąpienia i przeistoczenia sie w
anioła, ale to jakoś ludzi malo kręci, bo to rzeczywiście trudne
Dla mnie, to droga do piękna i do odzyskania urody którą straciłem
zbyt wczesnie....

A zainteresowanie niejedzeniem jest rzeczywiście mniejsze niż 10 lat temu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Matek

PostWysłany: 2015 12 01 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten blog wisi jeszcze w sieci? Jesli tak, to moze zapodasz adres, chetnie poczytam:)

Jesli chodzi o "koniec swiata", to apokaliptyczne watki wracaja tu i owdzie:)

No coz, sam po sobie widze, ze "kij" czesto lepiej motywuje niz "marchewka" - takie programy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2015 12 01 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to Samuel trafił prawie w 10-kę.
Cały rozwój duchowy rozpoczął się u mnie w związku z 2012, ale to było w 2005, bo wtedy o 2012 się dowiedzialem. Tylko, że jakoby była to wiedza poboczna ... a nie środek do uzyskania czegoś ... ochronienia się przed 2012 na przykład. Oczywiście jestem wdzięczny, że 2012 mnie do tego pchnął, bo moje życie wzbogaciło się i pozwoliło mi stać się lepszym człowiekiem.
Z ezoteryką pojawił się temat niejedzenia i byłem tak napalony, żeby stać się niejedzącym, że szok ...
No ale potem ... okazało się, że to nie jest takie proste, okazało się, że pobudki nie takie, bo ego, bo zagrożenia ... no i ostatecznie ... po co być Aniołem skoro i tak nim będę/jestem, a doświadczać na Ziemi się trzeba. Sam generalnie się pogubiłem w tym, co chcę ze sobą robić i poddałem się nurtowi życia - czyli jestem surojadem bezmięsnym i to do tej pory mi się podobało i moje życie rodzinne nie zmieniło się z tego powodu zbytnio. .... DO TEJ PORY ... albowiem sytuacja się znowu zmienia (uchodźcy) i stajemy przed nowym wyzwaniem.
I ponieważ boję się tego, poza chwilami odwagi, które po postach Matka, Kobry i Kaosa mi między innymi przychodzą ... będę musiał powrócić do kwestii niejedzenia ... albowiem duch mój Tutaj jakiś słaby jest ... i trochę energii Anioła tu teraz by mi się przydało ...

... jak sam też zauważyłem ... tu na forum ruch też po 2012 osłabł
mocno

A poza tym jak sam Samuelu napisałeś dla Ciebie niejedzenie też było środkiem do czegoś tam ... ziemskiego. Tak to już chyba jest ... że bycie Aniołem i wniebowstąpienie mało kogo interesuje ... bo to i tak już jest bez jedzenia.

Być może w niedalekiej przyszłości wiedza o niejedzeniu stanie się użyteczna i bezcenna ... aby utrzymać ciało fizyczne tu na Ziemi ...

... zobaczymy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samuel

PostWysłany: 2015 12 21 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matek, sure
pisze czasem jeszcze
pranarian.info
czasem pranarianin.blogspot.com ale zadko

ja uważam że zdolności niejedzenia mogą sie jeszcze przydać w przyszlosci
cisza przed burzą
strasznie mnie coś pcha w tym kierunku, czasem na sile mimo ze nie mam ochoty, jestem w symulatorze jakiejs sytuacji z przyszlosci Smile

Niejedzenie prowadzi do rozwoju sił umysłu, których bedziemy potrzebować do naprawienia tego świata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: