Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

niejedzenie.info

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2016 02 21 21:14    Temat postu: niejedzenie.info Odpowiedz z cytatem

Forum umiera,
Jak jasna cholera,
Szkoda wszystkiego,
Napisz coś kolego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JMW

PostWysłany: 2016 02 21 22:03    Temat postu: forum żyje Odpowiedz z cytatem

Forum nie umiera chociaż jest nie takie aktywne jak inne, jakby tego możesz oczekiwać.
Jednak zwróć uwagę, że jest to forum zamknięte, którego wyszukiwarki nie pokazują, czyli jest ukryte. Stanowimy małą grupę ludzi, z których większość woli czytać niż pisać.
Prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pablo1961

PostWysłany: 2016 02 22 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda Smile
Ja lubię pisać Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Matek

PostWysłany: 2016 02 22 23:07    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie to forum i ciesze sie ze istnieje. Nawet mi sie podoba, ze jest takie ciche i spokojne. Zauwazylem tez, ze w odroznieniu od niektorych "duchowych" forum na ktorych bywalem, tutaj uzytkownicy nie wykazuja checi do klocenia sie czy udowadniania kto ma racje, kto jest "bardziej rozwiniety" itp.

Czytam wszystkie nowe wpisy, chociaz rzadko komentuje, bo najczesciej nie widze potrzeby. Szczegolnie cenne sa z mojego puntku widzenia wszelkie sprawozdania z przeprowadzanych glodowek, postow, okresow bez jedzenia itp.

Pablo, Twoja ostatnia tworczosc poetycka rowniez czytam i sie usmiecham:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2016 02 22 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda,
Ja czytam regularnie i to z duza ciekawoscia Very Happy
to naprawde bardzo fajne, pozytywne miejsce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kobra

PostWysłany: 2016 03 09 08:19    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

O, nie wiedziałem, że wyszukiwarki nie pokazują forum. Chyba dobrze, bo nie naganiają tu sieciowej hołoty ' )
To my elyta, panie! : )

Ja również cieszę się z istnienia tego miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kobra

PostWysłany: 2016 03 25 18:29    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

Ostatnio podjąłem pierwsze próby życia 'bez cywilizacji'. Na razie to nic takiego - ot, nocowanie pod namiotem kilkaset metrów za niewielką wioską, w pobliżu lasu. Dla mnie to jednak duże doświadczenia.

Sobotniego wieczoru rozpaliłem ognisko. W powietrzu nie było wilgoci, więc paliło się bardzo ładnie. To niesamowite, jak wiele otuchy potrafi dać żywy ogień. Patrzyłem w niego i czułem się wspaniale.

Z jakiegoś powodu pomyślałem wtedy o Joachimie; ogarnęły mnie radość i wzruszenie.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2016 03 26 16:45    Temat postu: Re: forum Odpowiedz z cytatem

Potęga przyrody jest większości ludziom nieznana i niewyobrażalna.
Człowiek jest tworem przyrody w pełni z nią zgodny. Dlatego przebywanie w przyrodzie daje miłe doświadczenia, bo tam jest moc życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kobra

PostWysłany: 2016 03 29 00:51    Temat postu: moc życia w przyrodzie Odpowiedz z cytatem

O tak, Joachimie: )

Po tych kilku nocach na obrzeżach cywilizacji czuję się innym człowiekiem. A to było raptem biwakowanie na polanie, w pobliżu państwowego, sadzonego i przerzedzonego lasu. Jakie wrażenie musi więc wywierać dłuższy pobyt w prawdziwej, dzikiej puszczy? Jaka tam jest moc życia!

Niedawno czytałem książkę o rosyjskiej pustelniczce, Anastazji. Ona żyje nago w tajdze, bawi się z wilkami, niedźwiedzie ścielą jej barłogi, wiewiórki zbierają dla niej orzeszki. Cała przyroda istnieje, by wspierać człowieka i jego rozwój.

Jak to się mówi: dojdziemy do tego: )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: