Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podziękowania dla @JMW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smakiziemi

PostWysłany: 2016 04 25 02:12    Temat postu: Podziękowania dla @JMW Odpowiedz z cytatem

Witając Forumowiczów w pierwszym wpisie, chciałbym podziękować Panu Joachimowi vel @JMW za dołączenie mnie do tej Elitarnej Grupy Forumowiczów Niejedzenie.info!

Pozdrawiam,
S.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2016 04 25 09:10    Temat postu: podziękuj sobie Odpowiedz z cytatem

Podziękuj wpierw tobie samemu, ponieważ to ty sam postanowiłeś zostać aktywnym uczestnikiem tego forum.
Serdecznie witamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: