Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przejście na witarianizm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iluke

PostWysłany: 2014 05 23 20:47    Temat postu: przejście na witarianizm Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Was bardziej doświadczonych witarian. Moim celem jest inedia, obecnie żywię się wegańsko a teraz chcę przejśc na witarianizm jako kolejny krok i tutaj kilka pytań:
1. Jak to zrobić aby nie schudnąć na diecie witariańskiej? Chcę przybrać na masie. Ważę 72kg przy wzroście 178cm, ważyłem więcej to czułem się lepiej. Smile
2. Czy trzymać w lodówce warzywa i owoce czy też nie? Chyba schładzanie ich to nie jest dobry pomysł a na zdjęciach witarian bardzo często widzę lodówki pełne warzyw i owoców.
3. Czy lepiej robić kokataile czy długo przeżuwać? Zgodnie z tym z tym co ja czuję i co doradza Joachim w ZWO długotrwałe świadome żucie bardzo ułatwia nasycanie się pokarmem i czerpanie energii. Z drugiej strony koktailem można się chyba błyskawicznie "doładować" energetycznie?
4. Czy polecacie szczególnie jakieś przepisy, diety? Zapoznałem się z tym co przekazuje Paweł Sebastjanowicz, Paul Nison, Marcus Rothrkanz, Victoria Boutenko. Czy macie jakieś sugestie odnośnie diet tych autorów?
5. Czy ktoś z Was aktywnie uprawia sporty na diecie witariańskiej i "buduje masę mięśniową: Smile?
6. Jak ta dieta się sprawdza Wam w trakcie polskiej zimy?
7. Czy zalecacie łykanie probiotyków?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2016 05 06 21:20    Temat postu: przejście na witarianizm Odpowiedz z cytatem

Łukaszu,

co u Ciebie - czy przeszedłeś na witarianizm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: