Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kundalini - Wewnętrzny Ogień

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2005 06 03 12:50    Temat postu: Kundalini - Wewnętrzny Ogień Odpowiedz z cytatem

Dziś po raz pierwszy, w sposób kontrolowany, rozpaliłem ogień kundalini na pewien czas.

Wrażenia bardzo ciekawe:
- Wystąpienie lekkości ciała
- Odczucie rozrywającej, olbrzymiej energii w całym ciele
- Widzenie i czucie (posiadam zdolność patrzenia na wnetrze energetyczne siebie i innych) niezwykle silnego skupiska czerwono-pomarańczowo-żółtej kuli energii w okolicy drugiej czakry podstawowej.
- Silne pocenie się (całe ciało mokre i potem pomoczone też spodnie które miałem na sobie) i czucie nienaturalnego gorąca, nadal po wielu godzinach po doświadczeniu odczuwam ciepło
- "Gotowanie i bąbelkowanie" skóry w wielu istotnych miejscach, a najbardziej na kciukach w punktach holograficznie odpowiadających mózgowi
- Calkowity zanik wszelkich potrzeb: jedzenia, picia, oddychania, wydalania, i pewnie innych, ale ze względu na krótki czas trwania eksperymentu nie mogłem ich stwierdzić.
- Niezwykle klarowne rozbudzenie widzenia wewnętrznego
- Uczucie bezpośredności kontaktu z Otaczającym Bogiem.

- Po doświadczeniu uczucie: czystości, spełnienia, samozadowolenia, ciepła, miłości, i tym podobnych Very Happy

-------------------
Ponieważ moją decyzją jest rozwijać się samemu duchowo, sposób dojścia do rozwinięcia energii kundalini jest u mnie całkowicie indywidualny. W dużej mierze opiera się na automatycznych ruchach , intonowaniu automatycznych słów i dźwięków, a także na świadomym kontrolowaniu energii (nie mylić świadomości ze "zwykłą myślą"), do tego dochodzi jeszcze melodia oparta na złotych proporcjach.

Hm. Może kogoś zainteresuje ten temat. Bo kundalini z tego co czuje, potrafi GÓRY PRZENOSIĆ haha. Mówię poważnie, obecnie nie jestem przygotowany do takich dużych dawek energii przez dłuższy czas. W sumie to po doświadczeniu trochę mną rzucało Smile Tiki nerwowe, puszczanie blokad, nagłe napięcia mięśniowe itp. A więc mój system energetyczny jest nie w pełni gotowy na pełne przebudzenie kundalini.

--------------------
Kiedy będę miał ochotę, czas i nowe doświadczenia to opiszę więcej, może się pokuszę o jakiś kurs lub napisanie książki jak wzbudzić energię kundalini. Choć z drugiej strony, wszystko jest w nas, wiec po co kursy i książki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2005 06 03 13:16    Temat postu: zzzzzęby :-) Odpowiedz z cytatem

W sumie właśnie przyszło mi do główki, że energia kundalini jest na tyle silna, że będę mógł świadomie materializować żęby, lub powodować przynajmniej wyrośnięcie nowych.
Nie byłem u dentysty co najmniej 6-7 lat. Stan moich zębów jest stały. A wszystkie ubytki jakie powstały, powstały podczas "normalnego" żywienia i "normalnego" mycia zębów.
Już dawno postanowiłem, że zęby będą moim wyznacznikiem. Kiedy je wyleczę lub zmaterializuję, będzie to oznaczać, że mogę zmienić styl życia.

zzzzzzęby Smile Najgłębszy obraz duszy... Obszar ciała pokazujący najbardziej długotrwałe i chroniczne uszkodzenia... Najgłębsze emocje... Najwięcej pracy i energii nad uzdrowieniem... Very Happy Ah, piękne wyzwanie Very Happy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2017 07 18 13:29    Temat postu: polaryzacja kundalini Odpowiedz z cytatem

Na temat siły kundalini napisano mnóstwo artykułów. Czy któryś z nich uwzględnia bardzo ważne zagadnienie, jakim jest polaryzacja kundalini? Można znaleźć jedynie szczątkowe informacje na ten temat.

Ruch kundalini jest odmienny u mężczyzny i kobiety. Kanały kundalini, ida i pingala, położone są u nich odwrotnie. Przeciwnie spolaryzowana kundalini jest również źródłem odwrotnej polaryzacji czakr u obu płci.

Powoduje to nie tylko, iż szereg praktyk jogicznych powinien być wykonywany przez kobiety odmiennie, ale i cały rozwój duchowy idzie u obu płci inną ścieżką. Niestosowanie się do tego powoduje skutek przeciwny do zamierzonego. Uderza to bezpośrednio w kobiety, gdyż większość przewodników duchowych pisanych jest pod kątem męskim. Kobiety popadają w materializm. Rozbudzone w nich moce duchowe nie służą boskim celom. Kobiety ściągają w dół mężczyzn i w ten sposób współczesny 'rozwój duchowy' wiedzie ludzkość donikąd.

Więcej:

https://aryjec.wordpress.com/2017/07/17/odmienna-polaryzacja-czakr-i-kundalini-u-obu-plci/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: