Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartosz

PostWysłany: 2017 03 28 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdublowany

Ostatnio zmieniony przez bartosz dnia 2017 04 05 15:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2017 03 29 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selamun Alejkum - "pokój z Wami". Może już polskie dzieci w szkołach tego uczą...
W moim skromnym mniemaniu, Słowianie upadli, Katolicy upadli, Islam też upadł xD

Dziękuję Ci Bartosz za Twe słowa i Pozdrawiam, życząc pomyślności i radości. Ograniczają mnie pieniądze, ludzie, czynsz, zakupy, obyczaje, prawo i inne relacje, stan zdrowia 29-03-2017 49kg/172cm. Coś w swoim życiu już zmieniłem, ale to wciąż jest za mało... Niewolnik w wirtualnych kajdanach - nie widzę ich ale czuję... Na dzień dzisiejszy gdybym przestał jeść i pić pewnie bym tego nie przeżył. Nie wiem jaki talent we mnie dostrzegasz xD
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 04 04 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszła fala w eter, przekaz dotarł i ja to widzę po reakcjach sąsiadów. Pozdrawiam

Historia:
*Kościoła Katolickiego jest krwią pisana: inkwizycja, krucjaty, podziały - sobory i niezgoda, różne interpretacje tego samego pisma... jest ich ze 100? nie chciało mi się nawet tego liczyć Kościoły chrześcijańskie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_chrze%C5%9Bcija%C5%84skie
*Islam to samo: sunnicki, szyicki i charydżycki, ahmadijja, czy fundamentalistyczny salafizm. Wspólny początek Boski ogród, Adam i Ewa... i nagle prawo miecza - święta wojna i 72 dziewice (harem - burdel) jako nagroda w Raju? Pozycja kobiet, bicie, okaleczenia (obrzezanie) co to ma wspólnego z miłością i religią pokoju? https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta_w_islamie
*Słowianie? a kto teraz ją zna... Według propagandy pojawiliśmy się nagle w 960r. Mieszko 1, Piastowie, Polanie. Chrzest Polski w 966r. Nikt już nie pyta np.:
Kim są/byli Słowianie ?
Dlaczego zniszczono kulturę tego narodu?
Dlaczego dla określenia naszego stwórcy używamy słowa Bóg[/B]? Przecież jako pogańscy Słowianie przyjmując wiarę chrześcijańską powinniśmy na naszego stwórcę mówić Deus. Ponieważ taka nazwa przyszła z misjonarzami rzymskimi i konstantynopolskimi. A jednak pozostaliśmy przy słowie Bóg. Przyczyna mogła być tylko jedna wiara Słowiańska była wiarą w jednego Boga, jedynego Stwórcę Wszystkiego. https://dmr44blog.wordpress.com/2013/02/17/na-poczatku-bylo-slowo-a-slowo-bylo-u-boga-a-bogiem-bylo-slowo/

... na bzdury nie ma czasu. Trzeba pracować, świętować i żyć! Ba, a jak?
Cypis - nie spac zwiedzac i do rana... https://www.youtube.com/watch?v=rxorGVtWysI
TO MY POLACY - Pięć Dwa https://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8
No bo chlejemy za trzech, przecież wypić to nie grzech
Wóda jest, piwo Lech, małe mocne polskie też
Duży blef, mocny łeb, trzeba trzymać się
Wzmacniana herbatka za zdrowie dziadka
I zdrowie! Naszych polskich, pięknych kobiet
Zdrowie! Nasze, wasze
BRACIA FIGO FAGOT - Wóda zryje banie https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A
Stop!
Teraz węgorz
Patrzcie świnie - król parkietu
Ręka jak złamana
Nak...iam węgorza
Na na na na na na!
Cypis - Impra jest tu https://www.youtube.com/watch?v=U5sniXKcAcE
www.Roksa.pl sexogłoszenia i www.garsoniera.com.pl czyli poznaj szwagrów - lubimy o tym jednak pogadać ale po cichu i anonimowo, bo to tabu, erozkosz.pl,
Statystyki www, sam tego nie naklikałem...
http://www.speedtest.pl/wycena
http://www.alexa.com/siteinfo
https://www.similarweb.com/

5 nie zabijaj - dwa słowa i wiele interpretacji/objaśnień/tłumaczeń/komentarzy nauczycieli/oświeconych/proroków
Pan da wam mięso i będziecie jeść. (…) aż wam nozdrzami będzie wychodzić i przejmie was wstrętem… (Czwarta Księga Mojżeszowa 11,18-20). choroby?: rak, białaczka, osteoporoza, zawały...
Zarówno z Biblii, jak i z historii wczesnego chrześcijaństwa jasno wynika, że wegetarianizm był nierozłącznym aspektem pierwotnej nauki chrześcijańskiej. Powody dla których nie uznajemy dziś tego faktu za oczywisty, są następujące: 1. Brak wiedzy na temat historii wczesnego chrześcijaństwa, 2. Dokonane przez profesjonalnych korektorów i przez Kościół Rzymski fałszerstwa fragmentów Biblii, 3. Wyrwane z kontekstu i źle rozumiane cytaty biblijne.
Historia wczesnego chrześcijaństwa Podczas studiowania historii kościoła natrafiamy na wyraźne przekonanie do wegetarianizmu ojców kościoła i jego pierwszych świętych. Nie tylko akceptują oni wegetarianizm, ale również są jego zagorzałymi zwolennikami. Kto chce się o tym przekonać, powinien na przykład przeczytać przynajmniej jedną z biografii:
Klemensa z Aleksandrii (150-220 r.)1
Tertuliana
Orygenesa (185-254 r.)
Św. Jana Chryzostoma (347-407 r.)
Aż do czasów cesarza Konstantyna chrześcijanie byli wegetarianami i odmawiali służby wojskowej, ale byli skazani na prześladowania jako religia nie uznana przez państwo. W oczach Rzymu byli wędrującą sektą żydowską, która o wiele za często „niemile rzucała się w oczy”. Tak np. ich odmowa zabijania gołębi na znak wierności cesarzowi była dla nich często zgubna. Nawet wielki filozof Seneka, który założył w Rzymie ruch wegetariański, zaczął ze strachu, że zostanie uznany za chrześcijanina, ponownie jeść mięso. Za cesarza Konstantyna (280-370 r.) chrześcijaństwo otrzymało możliwość przyznania mu statusu religii państwowej Cesarstwa Rzymskiego. Potrzebne było do tego błogosławieństwo Konstantyna, które chrześcijanie mogli otrzymać tylko wtedy, gdyby ich ówczesne pisma odpowiadały jego wyobrażeniom. Ponieważ jednak Konstantyn był zadedykowanym wielbicielem mięsa, a ponadto nie wykazywał zbytniego zainteresowania żadnymi zasadami duchowymi, urzędy kościelne powołały korektorów, którzy rozpoczęli przerabianie pism na rozmaitych soborach ekumenicznych, tak, by mogły zostać zaakceptowane przez cesarza. Groteskowym może wydawać się fakt, że pierwszymi, którzy odczuli owe zmiany byli sami gnostycy, wówczas jeszcze ściśle przestrzegający pism. Od tego momentu okrzyknięto ich heretykami i musieli zacząć się ukrywać. I tak np. cesarz Konstantyn kazał, aby wegetariańskim chrześcijanom wlewać do gardeł płynny ołów, tylko z powodu ich sposobu odżywiania się. Odtąd nikomu w obrębie Kościoła nie przyszło już do głowy propagowanie wegetarianizmu.
Jakie fragmenty zostały zmienione? W zasadzie wszystkie, które były przeszkodą dla ówczesnej polityki Kościoła, jak np.: – Teksty, które uwidaczniają różnicę między duszą a ciałem (pozostałym z tego dogmatem jest „wieczne fizyczne ciało” chrześcijan „dobrych”, którzy zostaną przez Chrystusa wyjęci z grobów i pójdą w ślad za Nim do Nieba). – Ścisły wegetarianizm – np. greckie słowa: broma („pożywienie”), brosimos („to, co może być jedzone”), brosis („czynność jedzenia”), prosphaigon („wszystko jadalne”), trophe („żywność”) oraz phago („jeść”) – przetłumaczono wszystkie niewłaściwie jako mięso. – Wyrzeczenie się posiadania bogactw (co prowadziło do bezmiernego gromadzenia posiadłości przez Kościół), itd. cytat z "Wegetarianizm w religiach świata"

Testament - Jak długo już nie pracuję? Skończyły mi się oszczędności, toyote oddałem kuzynowi. Nie mam pieniędzy nawet na kilo jabłek. Muszę zacząć zarabiać... Do czego ja się nadaję? Zmywak i polerowanie szklanek. Znów pewnie pojadę liczyć czas albo rzeszowski Olimp i jak Bóg mieć tam oko na sąsiadów. By się wszystkim dobrze działo. Nie jestem katolikiem. Nie chcę trumny, nagrobka i księdza na moim pogrzebie. Po prostu zasypcie ziemią, worek z konopi? niech mnie zjedzą robaki. Możecie posadzić drzewo albo jakiś krzak. Zależnie od kraju w którym skończę... Lubię: czereśnie, gruszki, śliwki, pomarańcze, melony, granaty, figi i daktyle... i tak pewnie będzie dawało kwaśne owoce xD

W każdym razie jeśli jest coś racji w tym co tu napisałem o afrodyzjakach, To po małym treningu świadomości... energia podąża za uwagą. Odpowiedniej diecie powinienem sobie spokojnie poradzić ze swoim libido i oszczędzaniem energii seksualnej pracując w nocnym klubie otoczony przez rozebrane dziewczyny i nie mam zamiaru się tutaj kastrować chemicznie. Poziom energii/many jaki masz w sobie/ile jej posiadasz oddziałuje na nasze zdolności/talenty https://www.youtube.com/watch?v=NTRbOEe06HI

Ostatnio zmieniony przez Muuman882 dnia 2017 04 09 19:30, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 04 09 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enzymy, enzymy i jeszcze raz enzymy (niektóre giną już w temp 30 C). Autoliza i żywe jedzenie. Mam gdzieś z 6 książek o tym w formie dokumentów a wciąż jem gotowane... jeden czasami 2x w ciągu dnia. Zazwyczaj jaglaną + marchew + olej kokosowy.
-Odżywianie Enzymowe Dr. Edward Howell Tytuł oryginału: Enzyme Nutrition. The Food Enzyme Concept
-KURACJA ENZYMOWO-ZIOŁOWA PRZEWODNIK PO MEDYCYNIE ALTERNATYWNEJ
-ENZYMY POKARMOWE DLA ZDROWIA I DŁUGOWIECZNOŚCI DR. EDWARD HOWELL
-ENZYMY: KLUCZ DO ZDROWIA HOWARD F. LOOMIS Tytuł orginału: Enzymes: the Key to Health

Minęła zima pojawiła się dzika zielenina pokrzywy, szczaw, babka, krwawnik i więcej... jem też już młode liście malin i porzeczek.
Więcej czasu spędzam na działce, rąbię ścięte gałęzie na zrębki. Chodzę w deszczu i zbieram dżdżownice do wiaderka xD pokemony do zasilenia kompostownika. Resztki/obierki z owoców i warzyw z domu też noszę na kompost.
Zdrowie 09-04-2017 Waga niecałe 48kg/172cm wychudzony...
*Moja skóra nabiera koloru, bladość świadczy o anemii? Rzadziej się przewracam.
*Pionowe prążki na paznokciach lewej dłoni... co to znaczy? na prawej dłoni raczej są gładkie i różowe. Zero białych plamek.
*Wciąż mam biały nalot na języku, na 1/3 w tylnej jego części.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 04 25 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

25-04-2017 wciąż jest dość chłodno 10C deszczowo i wietrznie. Rano w sumie padał deszcz ze śniegiem. Staram się uziemiać - testuję to na sobie. Będąc na działce chodzę, stoję, ćwiczę boso.
http://www.akademiawitalnosci.pl/witamina-z-czyli-dlaczego-warto-miec-kontakt-z-ziemia/ Godzina - dwie, pięć to zależy od pogody. Ubrany w zimową kurtkę (ta sama w której jeździłem na nartach cały dzień przy temp -20C) 120 przysiadów mnie nie rozgrzewa, ćwicząc w domu przy 70 powtórzeniach robi mi się ciepło. Nie choruję, nie przeziębiam się ale czuję chłód, często jest mi zimno. W sumie moja mięsożerna rodzina też twierdzi że jest zimno, więc nie tylko ja tak mam. Wciąż mało się ruszam i prawie nie ćwiczę. Głównie chodzę, robię jakieś wymachy, obroty, zero obciążeń. Gibkość/zakres ruchów zastanawiam się co mnie tak blokuje.
Zaczęły boleć mnie zęby...
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 05 07 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

04-05-2017 zjadłem gotowane 13:30 2g jaglanej,2 marchewki, 1 burak czerwony (ugotowane), olej kokosowy, 4 ogórki kiszone, 2/3 sałaty zielonej średnia gęsta, kropla b12 (pytanie: Jeżeli weganizm jest naturalny to czemu suplementujesz B12? Odpowiedź: 90% tej witaminy jest produkowana jako suplement do pasz... dzisiejsze rolnictwo, toalety spłukujące i sterylność/środki czystości ma wpływ na zdrowie nasze i zwierząt "domowych/hodowlanych" Jedząc mięso prawdopodobnie też suplementujesz B12 plus masę innych antybiotyków, hormonów)

Od 2 dni staram się zmuszać by jeść surowo. Dlaczego? ENZYMY! Organizm nie musi zużywać własnych zasobów, nie musi produkować kwasów by strawić surowy pokarm. Nie zakwasza organizmu? Jest to zupełnie inny rodzaj trawienia AUTOLIZA.
Jest 07-05-2017 Jem głównie ostrugane jabłka i zielone liście, trochę słonecznika i rzodkiewek.

Moje wnioski
*Główną przyczyną osteoporozy, łamliwości, kruche, słabe kości i psucia się zębów. Jest jedzenie gotowanego jedzenia...
*Całe jajka wraz z skorupką jadłem je surowe zblendowane z wodą/mlekiem, geinerem 50%/50% albo 30%/70% białko/węgle, owoce jabłka/banany, inozytol. Przepis z książki Bruca Lee "Sztuka kształtowania ciała"... żył tylko 32 lata... to też o czymś świadczy. Jedzenie dużej ilości wapnia nie wzmacnia kości... Moje zęby zaczęły tracić szkliwo i się kruszyć. Nadmiar wapnia powoduje też zatwardzenia co też u siebie zauważyłem... Jajka wraz z skorupkami czy to jest nasz naturalny pokarm? Można to jeść tak jak śliwki czy zielone liście? Słonecznik i orzechy przecież łuskamy.
To było w tym samym roku
-Wypróżnianie się krwią i psucie się zębów początek jeżdżenia po lekarzach
-Szpital St. Gallen wizyta u 4 lekarzy... Moja lekarka rodzinna Dr. med. Nicole Hammer www.rotmonten-praxis.ch i jej mąż jest specjalista od układu pokarmowego, nie widziałem go ale mówiła że moje wyniki z nim konsultowała, oglądali też moje wyniki badań z Polski i też nic niepokojącego w nich nie widzieli. W Polsce też odwiedziłem kilka przychodni i szpital w Rzeszowie, gastrologów i dietetyków, wszędzie mi mówili że mam wszystko w normie...
-Szwajcaria 5 zębów plombowanych, a w Polsce 18 albo 19 zębów uzupełnianie szkliwa nie pamiętam już, to nowe szkliwo i tak się wykrusza/odpada, ładne/piękne/przereklamowane słowa "nie do zdarcia" trwały 4 lata...
-Zmieniłem dietę na weganizm ale gotowany, moje zęby wciąż się kruszą, ale krwią już nie sram. Przepraszam nie wiem jak to ładnie napisać.

Rak i zakwaszenie organizmu https://www.natura-zdrowie.pl/choroby/nowotwory/
Prześledźmy kilka faktów, które potwierdzają badania medyczne. Oto one:
•odczyn pH komórek nowotworowych zawsze jest kwaśny, natomiast komórek zdrowych alkaliczny (co jest zgodne z faktem, że krew i pozostałe narządy wewnętrzne mają odczyn zasadowy)
•tam gdzie istnieje środowisko kwasowe jest znacznie mniej tlenu (rozwijają się procesy fermentacyjne)
•doświadczenia medyczne wykazały, że poddawanie komórek zdrowych działaniu środków kwaśnych powoduje ich śmierć w stosunkowo krótkim czasie. Zaobserwowano też proces odwrotny, to znaczy alkalizowanie środowiska dla komórek nowotworowych powodowało na początku zatrzymanie niekontrolowanego ich podziału i z czasem śmierć.
-Moja lekarka Doc. Nikol skierowała mnie na wycięcie guza z przedramienia. Pierwsza diagnoza lipom. W trakcie operacji znieczulenie miejscowe, chirurg mówi mi, że to jest coś innego. Analiza/laboratorium potwierdza jakiś angleyomiom jest na zdjęciu na mojej stronie, mówią mi że to taka lekka forma raka. Czyli zakwaszenie organizmu jest skoro od małego jadłem głównie gotowane i mam jakiegoś raka...
-Zakwaszenie organizmu bierze się przez spożywanie ugotowanego/poddanego obróbce termicznej jedzenia, pozbawionego enzymów... Badania krwi nic nie pokarzą. Krew może być b. długo w normie ale kosztem naszego wapnia z kości. Chyba tak też to było i w moim przypadku. Rak to choroba gotowanego jedzenia
-Wciąż mam jeszcze małego ale wyczuwalnego guza na lewym uchu, trochę się zmniejszył, ale ciągle tam jest. Ciekawe jak długo będę musiał jeść surowe jedzenie żeby on całkowicie zniknął?
-przypomnę też że na gotowanym weganizmie pojawiały mi się nowe pieprzyki na skórze
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 05 18 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj i dziś (18-05-2017) zdecydowana i wyraźna poprawa samopoczucia. Sam nie wiem co się stało... olej z konopii? w 3 dni zjadłem całą butelkę razem z sałatą.
Wciąż jem bez gotowania (2 tygodnie już), staram się nie łączyć wielu rzeczy w posiłkach (monodieta).
Spędzam czas na działce boso/uziemiam się, no i od 3 dni jest ciepło, świeci słońce, łapię wit. D.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 05 21 03:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten stan wzmocnienia/poprawy się już skończył. Olej np: kokosowy nigdy mi nie dał takiego efektu jak olej z konopi, jest też duża różnica w smaku, ten z konopi dla mnie też ma przyjemny smak. Jutro mam zamiar kupić/zamówić następną butelkę, chcę się upewnić czy to faktycznie chodzi o olej.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 06 01 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jednak spora różnica w samopoczuciu z olejem z konopi, a bez niego.
Moje odżywianie? wciąż surowy weganizm, ale już nie mono posiłki. Zacząłem łączyć zieleninę z warzywami i nasionami, owcami. Sama sałata mi po prostu nie smakuje.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 06 12 06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego możemy czuć się słabo na diecie wegańskiej?
*nawozy sztuczne http://www.eioba.pl/a/1old/jak-grozny-wplyw-na-nasze-zdrowie-moga-miec-nawozy-sztuczne
Znaczną skłonnością gromadzenia azotanów odznaczają się buraki ćwikłowe, kapusta odmian wczesnych, rzodkiewka, sałata, seler, szpinak, kalarepa, pietruszka, czosnek, szczypior.
Nadmierne pobranie z dietą azotanów i azotynów lub redukcja azotanów do azotynów w organizmie człowieka może prowadzić do przemiany hemoglobiny transportującej we krwi tlen w methemoglobinę niemającą zdolności odwracalnego wiązania tlenu. Dochodzi w ten sposób do powstania choroby zwanej methemoglobinemią na tle niedotlenienia. Jej objawy to sinica, bóle brzucha, wymioty, biegunki, bóle i zawroty głowy, rozszerzenie obwodowych naczyń tętniczych, spadek ciśnienia krwi i jej brązowe, o czekoladowym odcieniu zabarwienie, przyspieszenie czynności serca, duszności, senność, spadek ciężaru ciała.

*B12 - dzisiejsze rolnictwo i system toalet są tak zepsute że nawet zwierzętom typowo roślinożernym potrzeba suplementować tą witaminę w ogrodach zoologicznych. Gnojownik to nie jest kompostownik. W środowisku beztlenowym kupa się nie rozkłada https://youtu.be/FjqYjNrQUrQ?t=30m30s
Gnojownik betonowy dół który nie odprowadza wody, nie ma tlenu więc nie ma rozkładu, wszystko śmierdzi.
Komopstownik na powierzchni ziemi, w cieniu, wystarczy lekko przykryć jakąś trawą, liśćmi czy ziemią i nic nam nie śmierdzi.

*oczyszczanie organizmu przez lata zatruwanego przetworzoną żywnością
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 07 16 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż żyję, ale nie daje rady jeść 100% witarianizm/rawvegan. Moja rodzina codziennie gotuje np. ziemniaki, kapusta... To budzi we mnie zazdrość i łaknienie na gotowane jedzenie.

30-06-2017 zjadłem mały garnek 1L gotowanych ziemniaków (pierwsze gotowane po długiej przerwie b. źle się czułem po tym)
04-07-2017 2/3 małego garnka ziemniaków
06-07-2017 2/3 małego garnka ziemniaków tu już normalne samopczucie
12-07-2-17 1kg bobu

Jest 16-07-2017 waga 47kg, godzina 15:10 co dziś jadłem?:
Pół arbuza (ponad 2kg)
jakieś 200g daktyli, suszonych
kilka malin i porzeczek czerwonych
1,5L słoik ogórków małosolnych
małą cukinie

...na brzuchu mam już zarys 6paka/kaloryfer, a w ogóle nie ćwiczę... (to mnie dziwi) jedyna aktywność to koszenie trawy kosą i rąbanie drzewa na zrębki (robię pryzmy kompostowe pod ekologiczną uprawę) Dość sporo chodzę boso/uziemiam się nawet 4-6 godz w ciągu dnia. Samopoczucie zdecydowanie lepsze jak w ciągu zimy. Mam problem z zębami, zapalenie okostnej, już byłem u 1 dentysty jeszcze nie wiem co z tym zrobię. Zauważyłem że zęby bolą bardziej lub mniej zależnie od tego co jem, np. po pomidorach ból 8/10 xD a po arbuzach nie ma problemu. Zębów nie myję już od dobrych paru lat, a jednak już nie śmierdzi mi z buzi. Biały osad wciąż mam na tylnej części języka.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 07 20 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta 8 godzinna mówi o tym Tomek na swoim blogu https://www.youtube.com/watch?v=27IMjm5exmo trzeba przetestować
okno czasowego postu 16h uruchamia produkcję naturalnego hormonu wzrostu...
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 08 06 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rano miałem dziwną akcje... wstałem przed 7:00 z ostrym bólem brzucha, miałem problem się wyprostować. Do kuchni doszedłem zgięty wpół na czworaka. Ból przy zmianie pozycji, problem podnieść nawet ręce do góry, płytki oddech bo mnie bolało przy oddychaniu. Czułem się jakbym miał skręcone jelita. O 9:00 jestem w szpitalu w Rzeszowie. Ból ustąpił i wszystko w normie, a w domu zwijałem się 1,5h na podłodze z bólu. Nie wiem co to było ale wkleję na FB więcej wyników badań skoro już jakieś mi zrobili.

Czy chodzę do lekarzy z byle czym? Gdy złamałem rękę, siedziałem z nią w domu 4-5h zanim brat mnie zabrał do doktora. Myślałem że to tylko stłuczenie.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 08 07 04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skręcone/poplątane jelita/wnętrzności ciąg dalszy
Ponieważ było to dla mnie bolesne ale ciekawe doświadczenie.
Można ruchem ciała/kończyn nastawić jelita. To znaczy ruch naszych rąk nóg, pozycja naszego ciała jaką przyjmujemy porusza naszymi wnętrznościami.
Czułem silny ból/ucisk w brzuchu. Nie byłem w stanie się wyprostować bo coś ograniczało mój zakres ruchu. Nie byłem w stanie podnieść ręki do góry żeby się napić oleju. Musiałem poprosić o to mamę żeby mi w tym pomogła.
1,5 godziny męczyłem się na podłodze próbując przybrać wygodną dla siebie pozycję, ułatwiającą oddychanie i zmniejszającą uczucie bólu.
Czyli ruch ma wpływ na pracę naszych wnętrzności, może go wspomagać, a nasze długie i poskręcane wnętrzności są jak zwoje w silniku elektrycznym?

Nasze jedzenie jest jak bateria. Prąd z ziemniaka
https://www.youtube.com/watch?v=RMqIJKhGldQ
https://www.youtube.com/watch?v=x4KSDmKv8sk
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 08 09 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje B12... z 21-06-2016 wynik 256pg/ml dolna granica ale jeszcze w normie 07-08-2017 wynik 398 pg/ml. Większość mojego jedzenia to surowy weganizm ostatnio. Czasami skusze się na ugotowane ziemniaki czy fasolkę... B12 krople i tabsy ale nie codziennie suplementowałem. Reszta wyników? powiedzieli że w normie...
09-08-2017 waga 45kg/172cm
Dziś 10-08-2017 odebrałem następne wyniki mocz i tu zaskoczenie Ph aż 8 na [5,0-6,0] bardzo alkaiczny. Bilurbina całkowita wysoka 1,72 mg/dl na [0,3-1,2]
Moje stare wyniki badań pewnie są w domu u siostry w Szwajcarii. Pewnie Ph było by dużo niższe, teraz tego nie porównam. Ale w badaniach widać jak ktoś je...
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 08 22 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O inedii dowiedziałem się w 2013r. w Turcji.
6 zmysł/3oko/szyszynka
Pisałem o swojej przeszłości, o teraz... nadszedł czas na przyszłość.
Jest 22-08-2017 wtorek.
Przejdę na niejedzenie...
Będę miał 1 swoje dziecko, syna. Tak pisałem że jestem po wazektomi.
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2017 08 23 11:44    Temat postu: przyszłość Odpowiedz z cytatem

Świetna przyszłość, Muuman! Cieszę się wraz z Tobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muuman882

PostWysłany: 2017 09 05 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 kroki do przodu 1 w tył - znów jem gotowane...
(sól=sól różowa/czarna himalajska takie obecnie posiadam)
04-05-2017 o 13:30 zjadłem ostatni ugotowany posiłek i zaczęło się Dyspensa/zwolnienie xD
30-06-2017 mały garnek gotowanych ziemniaków
04-07-2017 ziemniaki
06-07-2017 ziemniaki
12-07-2-17 bób 1kg

17-07-2017
20:00 fasolka szparagowa mały garnek 1L
19-07-2017
12:00 fasolka szparagowa, pół dużego garnka, źle ugotowana bo z solą i za krótko gotowana
20-08-2017
15:30 do 16:00 gotuję pół karpiela i 3 ziemniaki, szkoda że o dyni nie pomyślałem... lubię ziemniaki xD i 2 ogórki kiszone
28-08-2017
12:20do 13:00 cukinia lekkosolna, gotowany karpiel, sól, kurkuma i papryka ostra w proszku
30-08-2017
17:35-18:00 pomidory, pieczarki, sól, papryka w proszku ostra i kurkuma, karpiel gotowany
01-09-2017
do17:35 gotowany karpiel, pieprz ziołowy, papryka ostra, kurkuma, sól...
bieda zmusza mnie do jedzenia gotowanego, problem z kasą? sam nie wiem
02-09-2017
16:40-17:12 Gotowany burak czerwony, marchew i ziemniak. Pieczarka i liście mlecza, sól wrzucone do ciepłej zupy.
jem gotowane a i tak się przewróciłem o 4 rano idąc do łazienki
03-09-2017
11:20-11:40 3 ziemniaki i 2 marchewki, 3 różyczki kalafiora ugotowane, liście traw mlecz, babka lancetowata, szczaw... kropla b12, sól
04-09-2017
11:30-12:00 1L garnek mały gotowane 1 ziemniak, 1 burak czerwony, pietruszka korzeń,2 marchewki. Liście mlecza, szczawiu, sól
14:35-15:15 1 burak czerwony b duży, 1 ziemniak brakło mi małego ganka 1L przelałem wszystko do większego i ostre przyprawy, pieprz czarny sporo, papryka ostra, kurkuma, pieprz ziołowy...
żebym po tych przyprawach gruchy nie walił/onanizował/masturbował się... afrodyzjaki. Trzeba oszczędzać energię... minerały, manę Wink
Według wiki https://pl.wikipedia.org/wiki/Sperma
W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, potas, wapń, magnez, selen.
05-09-2017
11:35-12:10 zupa niecały mały garnek 1L z 2 ziemniaków, burak czerwony mały i marchewka, pieprz czarny i ziołowy, ostra papryka, kurkuma, sól
Moja waga 47kg/172cm
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 09 27 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam dostrzegać zalety/plusy uziemiania i patrzenia w słońce (czy w naszych oczach zachodzi proces fotosyntezy? czy mięsożercom trudniej jest patrzeć w słońce? odnoszę wrażenie że gorzej znoszą lato. Moja babcia i były szef są po udarze... a ja się opalam bez kremów, mogłem patrzeć w słońce ponad 40min bez metody HRM stopniowego zwiększania czasu... nic na siłę nie patrz w słońce jeśli czujesz jakiś dyskomfort) Słoneczna karma - film dokumentalny o patrzeniu w słońce (Sun Gazing) - Lektor PL https://www.youtube.com/watch?v=6i-6KhWSlCk
Odczuwam tez coraz mocniej wpływ/związek swoich negatywnych myśli... na swoje zdrowie. Muszę nad tym popracować...
Wartość snu, naturalne DMT
Rola szyszynki w odblokowaniu piątej komory serca - Jerzy Naglik - Powitanie Wiosny 2017
https://www.youtube.com/watch?v=ESCqyR_8fYI
Przyznaję że wciąż mocno zaniedbuję naturalne DMT, mało snu, led ekran przed snem i zaraz po obudzeniu. Telefon nie używam już jakieś 2 lata jako anteny/kontaktu. Robię nim tylko zdjęcia, notatki, czasami słucham muzyki.
Zastanawiam się/myślę o sztucznych, chwilowe skoki DMT, np. dzięki marihuana, grzyby, ayahuasca halucynacje/wizje, szamańskie praktyki... tylko że to odurza/otumania umysł. Zaburza w pewien sposób świadomość, więc czy to jest dobre? Medytacja/wyciszenie do tego trzeba czasu i cierpliwości... Trzeba dokonać wyboru...

Ostatnio zmieniony przez Muuman882 dnia 2017 10 08 23:50, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 10 06 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany w mojej kuchni...
*chlorofil jest chelatem reaguje z metalami? a więc przestałem kroić zieleninę nożem, zielone szejki? blendery mają metalowe ostrza, gotować ją w metalowych garnkach np. kapuśniak, sztućce zamieniłem na bambusowe pałeczki do jedzenia, to samo staram się robić z pokarmami bogatymi w magnez np. karob, pestki dyni
*rośliny bogate w chlorofil a mg/g
pokrzywa zwyczajna 2,14
pietruszka naciowa 1,88
koper ogrodowy 1,46
mniszek lekarski 1,31
jarmuż 0,99
sałata masłowa 0,83
szpinak zwyczajny 0,69
zródło http://www.ptfarm.pl/pub/File/Bromatologia/2016/Nr%203/BR%203_2016%20art%2041%20s%20422-426.pdf
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 10 08 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarze... przyznaję pomogli mi z B12, żelazem i kwasem foliowym. Wycieli guza. Dziękuję... ale czasami trafisz na jakiś beton.
Gastrolog 05-09-2017
Zlecił mi zrobienie 14 badań (wydrukowane)
*Kał w kier. Yersinia
*Posiew kału
*Krew utajona w kale
*Kał na pasożyty
*Morfologia krwi obwodowej
*Bilirubina całkowita
*Gamma-glutamylotrans. (GGT)
*ALAT
*ASPAT
*Lipaza
*Amylaza
*Hormon tyreotropowy (TSH) 3 gen
2 płatne które nie mogli odczytać w przychodni, ... muszę jechać do niego jeszcze raz... Naucz się kreślić słowa Typie!
*coś w kierunku zespołu Gilberta
*i nie wiem co jeszcze, nie przeczytam

Podkreślił żeby przynieść "Swoje, a nie czyjeś próbki kału' Pomyślałem sobie ty pajacu... chyba łatwo dostrzec po mnie że mam problem? Moc niedowagi "patyczak" widać to już na 1 rzut oka. Jem przecież sporo... a ważę tyle co kurczak. W moczu nie było ciał ketonowych czyli nie głoduje/poszczę? Bez powodu bym do Ciebie nie przyszedł? Już mi się nie chce robić tych badań... Zresztą, przecież zawsze mam wszystko w normie... Do tego te wszystkie pojemniczki i folie, a ja staram się żyć "zero waste" robić zakupy bez zbędnych śmieci i takich tam. Do sklepów chodzę z własnymi opakowaniami na owoce, nasiona, warzywa. Zostawiłbym ci kupę/kakę na stole... miałbyś wtedy pewność że to moje! Jest 08-10-2017 Badań wciąż nie zrobiłem.

Gdy byłem dzieckiem zapytałem swojego doktora/autorytet w białym kitlu czy muszę jeść mięso. Odpowiedział że bez mięsa się nie da. Nieuk? bez doświadczenia? z dyplomem... Dziś już wiem znalazłem ludzi którzy całe życie żyją bez mięsa. Sam od stycznia 2013 nie jem mięsa.

Rodzina... Zjedz chociaż coś gotowanego na samych owocach nie będzie żyło.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 10 12 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12-10-2017 waga 48kg.
Pojawia się u mnie zgaga. chyba coś źle łączę? Za dużo składników mieszam w swoich zupach. (dynia, brukiew, burak czerwony, czasami ziemniaki, marchew, pietruszka, grzyby) albo za ostro przyprawiam, dodaję sporo pieprzu czarny i ziołowy, do tego papryka chili i ocet jabłkowy. Libido lekko się podnosi. Wydaje mi się że cebula, czosnek, por to zdecydowanie mocniejsze afrodyzjaki. (unikam ich chociaż je lubię).
Ostatnio moim ulubionym warzywem jest dynia hokkaido (gotowana), owocem winogrona, a z zieleniny chyba najwięcej jem pokrzyw (zalewane wrzątkiem).
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2017 10 14 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

methemoglobinemia... chcę sobie zrobić badanie na jej poziom we krwi, popytać gdzie i za ile można je zrobić? Chcę się dowiedzieć jak wpływają na mnie nawozy sztuczne które moja rodzina stosuje, jedzenie które spożywam.
23-10-2017 W przychodni rejonowej w Ropczycach nie można zlecić takich badań...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: