Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 07 26 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,0 kg
Po deszczu zostało już tylko wspomnienie i znowu to podlewanie kortu i ogrodu. Ale co zrobić. Trochę mi waga skoczyła po prostu trochę sobie pofolgowałem w jedzeniu Sad Nadal biorę lit i te tabletki na Parkinsona. Ręce prawie się mi nie trzęsą Smile Powoli kończy nam się lipiec jak ten czas leci. Mam problem z internetem (Neostrada), zrywa mi czasami połączenie i to jest wkurzające. Mam umowę do listopada i zastanowię się co dalej robić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 02 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,2 kg
Nareszcie po suszy już zostało tylko wspomnienie. Pada dosyć często i rzadko muszę podlewać kort i ogród Smile We wtorek byłem u dentystki na kolejnej wizycie. Został mi podobno jeszcze jeden ząb do plombowania. Wczoraj byłem w kinie na filmie "Mamma Mia"super zabawa przez prawie 2 godziny.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 09 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,4 kg
No to mamy upały. Na szczęście można się do nich przyzwyczaić Smile W poniedziałek byłem u mojego lekarza psychiatry, pogadaliśmy trochę okazało się, że on też gra w tenisa w Kielcach. Przepisał mi lekarstwa i dał skierowanie na badanie krwi między innymi na poziom litu. Czuję się w miarę dobrze, w te upały piję sporo piwka i jakoś daję radę.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 16 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,3 kg
Upały się już skończyły i mamy bardzo przyjemną pogodę Smile Wczorajszy świąteczny dzień minął mi bardzo fajnie. Po południu pograłem trochę w tenisa, noga prawie nie bolała. Popiwkowałem trochę i czułem się bardzo bobrze. We wtorek byłem u dentystki i zaplombowała mi zęba. Jak na razie wszystkie zęby mam wyleczone Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: