Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2018 10 14 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe i to bardzo że przetestuje tą metodę oczyszczania ciała...
http://www.eioba.pl/a/3mgq/essenska-ewangelia-pokoju-ewangelia-pokoju-jezusa-chrystusa-czesc-1-1
zacząłem jeść mięso w wieku 3lat?-do27, ostatni raz w 2013
może w całym życiu jakby te wszystkie okresy zsumować to rok jadłem surowe?
czyli co 35lat na śmieciowym jedzeniu? 1rok to jeden dzień postu, czyli 35dni? albo 3dniowa wersja z mlekiem xD Gdzie ja to zrobię...

"Gdyż wypędzę z ciebie potężnego Szatana mocą niewinnej owieczki bożej, najsłabszej istoty Pana. Gdyż święty duch Boga czyni najsłabszego silniejszym od najsilniejszego.

A Jezus wydoił owcę która pasła się na trawie. I wylał mleko na piasek rozgrzany przez słońce, mówiąc: Patrzcie, moc anioła wody wstąpiła w to mleko. A teraz moc anioła słonecznego blasku przeniknie je również. A mleko stało się gorące przez siłę słońca. A teraz anioły wody i słońca połączą się z aniołem powietrza. A oto, opar gorącego mleka zaczął powoli unosić się w powietrze. Chodź i wdychaj ustami moc aniołów wody, słonecznego blasku i powietrza, tak aby wniknęła ona w twe ciało i wypędziła z ciebie Szatana. A chory człowiek którego nękał Szatan wdychał w siebie, głęboko, wznoszący się białawy opar.

Szatan opuści twe ciało najkrótszą drogą, gdyż przez trzy dni głoduje i nie znajduje w tobie pożywienia. Wyjdzie z ciebie aby zaspokoić swój głód gorącym parującym mlekiem, gdyż pokarm ten znajduje aprobatę w jego oczach. Poczuje jego zapach, i nie będzie zdolny oprzeć się głodowi, który nękał go już trzy dni. Ale Syn Człowieczy zniszczy jego ciało, tak że nie będzie mógł nękać już nikogo więcej. Wtedy ciałem chorego człowieka wstrząsnęły dreszcze i otworzył usta jakby miał wymiotować, ale nie mógł. I próbował nabrać powietrza, gdyż jego oddech był wyczerpany. I zemdlał w ramionach Jezusa.

Teraz Szatan opuszcza jego ciało. Spójrzcie na niego. I Jezus wskazał na otwarte usta chorego człowieka.

A wtedy wszyscy zobaczyli w zdumieniu i przerażeniu że Szatan wychodzi z jego ust w postaci obrzydliwego robaka, prosto w kierunku dymiącego mleka. Wtedy Jezus wziął w swoje ręce dwa ostre kamienie i zgniótł głowę Szatana, i wyciągnął z chorego człowieka całe ciało potwora które było nieomal tak długie jak ten człowiek. Kiedy ten obrzydliwy robak wyszedł z gardła chorego człowieka, odzyskał on natychmiast oddech, a potem wszystkie jego bóle ustały. A reszta patrzyła w przerażeniu na obrzydliwe ciało Szatana."

edit 12-11-2018
Co do tej metody, to zdecydowanie wolałbym ją przeprowadzić gdzieś w ciepłym kraju, (w Polsce jest mi zimno w dzień, a co dopiero w nocy i na golasa) np. Izrael, Emiraty, Oman (najcieplejsze noce?), a w tym chodzi o 24h/dobę kontakt z ziemią, świeże powietrze (Anastazja z dzwoniących cedrów Rosji tez wspomina ze odzyskuje siły w jeziorku, lub leżąc na trawie, w ogrodzie wdychając pyłki roślin) i słońce w dzień...

Ostatnio zmieniony przez Muuman882 dnia 2018 11 12 08:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2018 11 12 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest 12-11-2018, moja waga w slipach 45kg rano po wypiciu świeżego moczu.
Jestem prawie 6 miesięcy (od 20-05-2018) na 100% surowym weganizmie? (nie mam pewności czy zioła które kupuje są surowe) Czasem wracają zatwardzenia... Ostatnio mam coraz większą ochotę na gotowane ziemniaki albo dynie. Surwe owoce i warzywa które jem bardzo mi smakują ale coraz bardziej mnie kusi na gotowane...
Wciąż pije mocz (czy jest to odpad?) do dziś nie miałem jakiegoś uczucia zatrucia po spożyciu własnego moczu. a miałem np.:
1 zatrucie po alkoholu kac, ból głowy
2 po owocach przy złym połączeniu czy przejedzeniu, wzdęty brzuch, osłabienie, senność...
tak więc kontynuuję z urynoterapią

Drinking Your Own Urine (Urine Therapy) Can Reverse Disease, Improve Organ Functions (15minuta przypadki wyleczenia hiv/aids po 8 miesiącach urynoterapi)
https://www.youtube.com/watch?v=HdEsEB2A7Ic
19minuta mówią o tym jak ważne jest mieszanie ze śliną i różnicy w działaniu gdy wlewali mocz przez rurkę prosto do żołądka pomijając gardło słaby efekt nawet przy dużych ilościach. Druga grupa trzymała mocz w buzi dłuższy czas, mieszanie ze śliną, w buzi jest przyswajanie informacji o pożywieniu?

Gdy się przejdzie przez czas oczyszczania i poprawi wchłanianie organizmu, rozpuści sokami złogi/stagnacje w zalepionych przetworzonym jedzeniem jelitach to warto przez to przejść zdrowie i masa ciała się poprawi.
Detoxification the mangotarian way zdjęcia i filmy gościa który jadł przez 7 miesięcy tylko mango, stracił 18kg i jak je odzyskał po 2 latach oczyszczania owocami i ziołami
https://www.facebook.com/mangotarian/posts/558037884620989?__tn__=K-R
7 months eating only mangoes! ( THE END!)
https://www.youtube.com/watch?v=eIsa_22gCKc&t=179s

Tim Shieff ...wieloletni weganin? (od wrzesień-październik 2012), promotor surowego weganizmu, ruchu i postów... po 35 dniach postu na wodzie, pojawiły się u niego wątpliwości w weganizm zjadł surowe jajka i rybe... To pokazuje że nie ma co jechać za szybo z detoksem bo nasz umysł i ciało może tego nie wytrzmać
Sharing a tough truth
https://www.youtube.com/watch?v=jfy54NpXn9c
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 11 26 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

26-11-2018 Dziś zjadłem gotowana dynie hokkaido... czyli koniec 100% surowym postem? nie wiem, po prostu miałem wielka ochotę na coś ugotowanego. Łapałem się już nawet na tym że oglądałem filmy na YouTube jak inni jedzą kebaby i inne rzeczy... Powód być może zima i pierwsze przymrozki. Przez co nie mam już tyle zieleniny na działce co w sezonie, czuje też osłabienie. Zazdrościłem też bardzo rodzinie gdy patrzyłem jak oni jedzą gotowane ziemniaki, frytki czy zupę grochową... do chleba jakoś w ogóle mnie nie ciągnie, ale zaczynam też mieć ochotę na mięso i jajka (ale tylko smażone, surowe stanowcze nie! widziałem jak wujek obrabiał kurę w domu, widok i zapach krwi i wnętrzności nie zachęcał) co mnie trochę dziwi, bo naprawdę chcę jeść wegańsko...
Ugotowałem sobie jakąś 2-2,5kg dynie, zjadłem jej ponad pół z surówka z białej kapusty kiszonej, z dodatkiem pekińskiej i proszku z młodego jęczmienia, zalane sokiem z marchwi i jabłek... Zrobiło mi się po tym wszystkim niedobrze xD

Ormus dostałem pod koniec września tego roku od siostry 2 butelki po 100ml, długo nad tym myślałem czy to stosować. Wczoraj (25-11-2018) postanowiłem spróbować.

Grzybki psylocybinowe/halucynki 05-11-2018 zjadłem ich z 12 żadnego tripa, zrobiło mi się trochę niedobrze, trochę dziwne uczucie raczej nieprzyjemne. Grzyby według mnie są ciężko strawne i bolał mnie po nich brzuch może przez to że po nich zjadłem owoce co mogło zaburzyć pasaż/ruch w jelitach. Raczej nie będę się w to więcej bawił...
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 11 26 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest 19:05 Wow taka zmiana... mocz w tym samym dniu po gotowanym posiłku, po prostu nie da się go już wypić... słony i gorzki, bardzo ciemny brązowo-pomarańczowy kolor.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: