Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 11 23 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Qf8cte5drb4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2018 11 29 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,4 kg
Od paru dni mam właśnie taką wagę. No ale teraz mam dużo mniej ruchu, prawie nie jeżdżę rowerem bo zimno i nie gram też teraz w tenisa. Mam jechać z kumplami w grudniu do Sandomierza zagrać na hali tenisowej. Niestety w moim kochanym mieście nie ma takiej hali Sad Dlatego muszę się bardzo pilnować z tym jedzeniem bo apetyt mam wilczy. Te długie jesienne jakoś mi mijają, oglądam jakieś filmy, słucham muzyki, czytam książki. Wczoraj byłem z kumplem na bilardzie i pograliśmy trochę. Za miesiąc będzie już po Świętach i będzie się zbliżał koniec roku. I aby do wiosny Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 12 06 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,8 kg
Trochę mi przybyło od ostatniego czwartku ale pora roku temu sprzyja Sad Staram się więcej spacerować bo na rower jest trochę za zimno. Nie wstawiłem samochodu na noc do garażu i jest teraz cały oblodzony. Trzeba będzie czekać do południa aż odtaje. Moja żona znowu mnie opuściła. Tym razem poleciała ze swoim towarzystwem na tydzień na Maderę. Mam trochę spokoju w domu, słucham dużo muzyki, oglądam filmy (ostatnio film "Pytanie do Boga" z Banderasem). Leki biorę regularnie Lit i inne na Parkinsona. Co parę dni aplikuję sobie Lamitrin i Abilify dla świętego spokoju.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 12 09 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się nudziłem i postanowiłem wstawić swoje zdjęcie na forum. Najpierw umieściłem zdjęcie w internecie a potem skopiowałem link i chyba działa. Jak coś schrzaniłem to napiszcie.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/pmhKyl0ZEnxq0eeN7v~pe0YH64UV1G
Powrót do góry
Leśny

PostWysłany: 2018 12 11 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać Pablo, że piwko to niezbędny element Twojego życia Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 12 11 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Leśny za odpowiedź, przesyłam jeszcze jedno zdjęcie z wakacyjnego grilla. Co do piwa, to jak mi się wydaje już by mnie nie było gdyby nie ono Confused

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/qjnPYnbugomxFSZu2PcOZiWMLCSpnv
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2018 12 12 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny naszyjnik Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 12 12 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo smakowity Laughing
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 12 13 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,6 kg
Wczoraj moja kochana żona wróciła z tej Madery i wieczorem zrobiła mi super sytą kolację i widać to niestety na wadze Crying or Very sad Dzisiaj postaram się być na super diecie. Przedwczoraj zasypało śniegiem około 20 cm. Jest biało i czysto Smile Jest mi bardzo miło, że jest odzew na te moje wstawione zdjęcia "piwne". Jak uda mi się kupić bilety to pójdę dzisiaj na ten film o grupie Queen. Jutro mam wizytę u mojego psychiatry - 2 miesiące bardzo szybko minęły. Prochy biorę regularnie, samopoczucie nawet dobre Razz

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/a3lbhl1pez9hPFFpMcUsHykYkZoBSA
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Skocz do: