Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Metoda Bronnikov-a, widzenie z zamkniętymi oczami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezpostaciowy

PostWysłany: 2019 06 25 21:12    Temat postu: Metoda Bronnikov-a, widzenie z zamkniętymi oczami Odpowiedz z cytatem

Witam
10-15 lat temu czytałem o ośrodku w Krakowie, który uczy jak można widzieć nie używając oczu. Pamiętam, że było tam napisane o tym, że osoby, które nie posiadają w ogóle oczu (np. po ich utracie w wyniku wypadku) również mogą nauczyć się widzieć.

Prawdopodobnie była to metoda Bronnikov-a
https://www.bronnikovcenter.net/
ale w internecie jest już bardzo mało informacji na ten temat.
Ten ośrodek w Krakowie to prawdopodobnie była Amida (www.amida.pl) ale strona już nie istnieje.

Czy ktoś z Was brał udział w takim szkoleniu lub zna kogoś kto w tym uczestniczył? Jeśli tak to proszę o podzielenie się swoją opinią na temat tej metody.

W internecie większość informacji jest już nieaktualna lub usunięta, w większości zostały tylko krytyczne materiały, np. 2 filmy udowadniające, że ta metoda to ściema.
Ja jednak wolałbym nie budować swojej opinii tylko na podstawie filmów z youtube i dlatego postanowiłem zapytać na tym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: