Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 19 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,5 kg
Kolejny marcowy czwartek. Jak na przekór od paru ładnych dni mamy piękną, słoneczną pogodę. Od poniedziałku zacząłem porządkowanie kortu. Jak co roku trzeba było kort pozamiatać, powbijać linie i powałować. W tym roku jest bardzo sucho dlatego że w zimie nie było żadnego śniegu. Koledzy pomagają mi trochę i robota idzie jakoś do przodu. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu zaczniemy już pierwsze gry. Prawie wszystkie urzędy są pozamykane, płatności trzeba robić przez internet. Póki co sklepy spożywcze są jeszcze pootwierane i można jeszcze kupić piwko Smile Życzę wszystkim forumowiczom zdróweczka Smile cdn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 26 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,3 kg
Kolejne ograniczenia w poruszaniu się weszły wczoraj w życie. Trzeba się do takiej sytuacji jakoś dostosować. A deszczu jak nie ma tak nie ma. Kort bardzo wysechł, nie polewam go bo jest za zimno. Podobno ma się ocieplić za parę dni Smile . W sobotę było jeszcze w miarę ciepławo i rozpaliłem na działce pierwsze w tym sezonie ognisko. Była oczywiście kiełbaska i piwko. Jak to się mówi: "Pożyjemy, zobaczymy" cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 02 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,6 kg
No to zaczął się nam kwiecień. Ogólnie jest zimno i bardzo sucho. W sobotę udało mi się rozpalić na działce ognisko, przyszła nawet moja kochana żonka i było bardzo fajnie. W niedzielę udało mi się z kolegą trochę pograć w tenisa. Niestety kort był bardzo miękki i ciężko nam się grało. Wczoraj dobrze polałem kort i dzisiaj spróbuję go powałować. Nowe ograniczenia mówią m.in. o zakazie uprawiania sportów tak więc nie wiem czy kort będzie funkcjonował Confused Póki co Święta Wielkanocne są coraz bliżej ale na pewno będą inne niż zwykle Sad cdn
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: