Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2020 03 27 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Schodzące kamienie?"
Wczoraj podczas sikania czułem dość silny piekący ból, bolał mnie ptaszek/penis... Mój mocz miał kolor ciemny pomarańczowy lekko przechodzący w czerwony? Jak zwykle sikałem do słoika bo używam moczu do urynoterapii albo lewatyw. W każdym razie ten mocz szybko zaczął śmierdzieć (starym/odstanym moczem) tak wiec go wylałem i chciałem umyć słoik okazało się ze było tam sporo osadu, takiego miału jakbym sikał bardzo małymi kamyczkami... skąd to się wzięło??? A dziś rano sikałem już normalnie bez bólu...

Dzień przed zjadłem tez dużą 200g dużą paczkę czipsów solonych (5 odkąd zacząłem jeść gotowane jedzenie) Dziwne jest też to że od dłuższego czasu nie pije wody, nawet po zjedzeniu całej paczki tych czipsów nie odczułem wielkiego pragnienia i nie piłem niczego... Dlaczego zjadłem czipsy? Bo powoli zaczynam mieć dość/wkurza mnie życie? i to całe zdrowe jedzenie?

Przez ostatni miesiąc zjadłem jakies 3kg siemia lnianego, do tego goździki czasem dodaje do tego soli kłodawska kamienna, tymianku, pieprzu cayenne dla smaku...
https://sekrety-zdrowia.org/jak-w-prosty-sposob-usunac-pasozyty-z-organizmu/
Kuracja na pasożyty Składniki:
100 g siemienia lnianego
10 g goździków
Zmielić obydwa składniki w młynku do kawy na proszek. (jem taką świeżo zmieloną mączkę, bez popijania)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2020 04 01 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

250g siemienia, 10g goździków i 1kg pomarańczy białko na cały dzien...
Moja waga ostatnimi dniami...
42kg 13-02-2020
prawie 46kg 04-03-2020
46kg 10-03-2020
45kg 13-03-2020
46kg 18-03-2020
47kg 19-03-2020
48kg 28-03-2020

Spróbuję przytyć na surowym weganizmie (według wielu ludzi na diecie niedoborowej...) i to bez suplementacji b12, D, czy innych witamin. Tak więc znów wracam na surowe jedzenie na najbliższy miesiąc będę jadł głównie siemię lniane (świeżo mielone) z goździkami, pomarańcze, sól... do tego jakieś inne owoce i przyprawy według odczuwanej ochoty...
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2020 04 01 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muuman882 napisał:
na najbliższy miesiąc będę jadł głównie siemię lniane (świeżo mielone) z goździkami, pomarańcze, sól... do tego jakieś inne owoce i przyprawy według odczuwanej ochoty...

Nie wiem czemu, ale tez mam faze na siemie lniane. Pozeram w duzych ilosciach...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: