Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 19 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,5 kg
Kolejny marcowy czwartek. Jak na przekór od paru ładnych dni mamy piękną, słoneczną pogodę. Od poniedziałku zacząłem porządkowanie kortu. Jak co roku trzeba było kort pozamiatać, powbijać linie i powałować. W tym roku jest bardzo sucho dlatego że w zimie nie było żadnego śniegu. Koledzy pomagają mi trochę i robota idzie jakoś do przodu. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu zaczniemy już pierwsze gry. Prawie wszystkie urzędy są pozamykane, płatności trzeba robić przez internet. Póki co sklepy spożywcze są jeszcze pootwierane i można jeszcze kupić piwko Smile Życzę wszystkim forumowiczom zdróweczka Smile cdn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 26 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,3 kg
Kolejne ograniczenia w poruszaniu się weszły wczoraj w życie. Trzeba się do takiej sytuacji jakoś dostosować. A deszczu jak nie ma tak nie ma. Kort bardzo wysechł, nie polewam go bo jest za zimno. Podobno ma się ocieplić za parę dni Smile . W sobotę było jeszcze w miarę ciepławo i rozpaliłem na działce pierwsze w tym sezonie ognisko. Była oczywiście kiełbaska i piwko. Jak to się mówi: "Pożyjemy, zobaczymy" cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 02 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,6 kg
No to zaczął się nam kwiecień. Ogólnie jest zimno i bardzo sucho. W sobotę udało mi się rozpalić na działce ognisko, przyszła nawet moja kochana żonka i było bardzo fajnie. W niedzielę udało mi się z kolegą trochę pograć w tenisa. Niestety kort był bardzo miękki i ciężko nam się grało. Wczoraj dobrze polałem kort i dzisiaj spróbuję go powałować. Nowe ograniczenia mówią m.in. o zakazie uprawiania sportów tak więc nie wiem czy kort będzie funkcjonował Confused Póki co Święta Wielkanocne są coraz bliżej ale na pewno będą inne niż zwykle Sad cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 09 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 100,3 kg Smile
Święta tuż, tuż. Niestety moje dzieciaki zostają na ten czas w Warszawie Sad Co zrobić - jak to się mówi: "Siła wyższa". Mamy niestety suszy ciąg dalszy. Wczoraj wieczorem rozwinąłem węża i podlałem krzaki przy domu. Na kort jeżdżę regularnie i go polewam ale z uwagi na obecną sytuację chętnych do grania jest mało. Zresztą kort jest jeszcze trochę miękki. Z utęsknieniem czekam na porządny deszcz. Wszystkiego Najlepszego - ZDROWYCH i Wesołych Świąt dla Wszystkich Forumowiczów Very Happy cdn.
Powrót do góry
Leśny

PostWysłany: 2020 04 09 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo dzięki Smile również Spokojnych Świat dla Ciebie i Forumowiczów, mokrego dyngusa, ale takiego z nieba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2020 04 09 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, również ode mnie.
Zdrowych, radosnych i spokojnych Swiąt.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 16 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,8 kg
Dzięki Leśny i Kaos za życzenia Smile Po Świętach już tylko wspomnienie Confused Czas leci dalej. Od dzisiaj trzeba zakładać maseczki. Mam nadzieję że to pomoże na tego cholernego wirusa. Codziennie jeżdżę rowerkiem na działkę popracować trochę. W tenisa nikt nie gra i jest smutno. Do tego jeszcze ta susza. No cóż - nastały takie czasy i już. Ale trzeba żyć nadzieją Smile cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 23 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,9 kg
I mamy kolejny wirusowy czwartek. Kort rusza powoli, wczoraj zagrałem porządnego debelka ale jest jeszcze bardzo miękko. Po każdej akcji trzeba zadeptywać nierówności. Dobrze że mam na korcie bieżącą wodę i mogę go lać z węża. Bo susza jest okrutna i deszczu jakoś nie widać Sad Od pewnego czasu zaczęły mnie boleć nogi a konkretnie tylne części ud. Nie wiem czy to od bioder czy od kręgosłupa. Ale jakoś da się z tym żyć. Jak ból wszedł tak i wyjdzie Smile cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 04 30 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 98,7 kg
Waga spada i się z tego bardzo cieszę Smile Wczoraj nareszcie zdrowo popadało przez parę godzin i spragniona ziemia bardzo się ucieszyła. Od paru dni jest coraz więcej graczy na korcie tak że mam co robić. Jutro zaczyna się trzydniowa majówka, z Warszawy mają przyjechać moje dzieciaki i powinno być fajnie. Do maseczki się trudno mi przyzwyczaić ale co zrobić. Nogi jak bolały tak bolą Sad Mam skierowanie na RTG bioder i lędźwi, zobaczymy co pokażą te zdjęcia. cdn.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2020 05 01 13:59    Temat postu: dobre rady Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 napisał:
Nogi jak bolały tak bolą Sad Mam skierowanie na RTG bioder i lędźwi, zobaczymy co pokażą te zdjęcia. cdn.

Ja ci dobrze radzę, jak chłop chłopu, tak po przyjacielsku.

Weź odłóż jedzenie na co najmniej miesiąc. Spokojnie przeżyjesz a twoje ciało będzie w siódmym niebie. Doświadczysz cudów uzdrowienia, jakich do tej pory nie miałeś.

Te nogi to prawdopodobnie z nerek. RTG i inne medyczne badania tylko pogorszą twoją sytuację. Znając lekarzy i ich procedury, będzie to początek twoich cierpień.
Na twoim miejscu nie liczyłbym na uzdrowienie od nich.

Albo sam zadbasz o siebie na prawdę skutecznie (= post) albo nie ma dla ciebie nadziei.

Może to brzmieć dla ciebie dość szorstko, ale ja tak czuje, i jak zaznaczyłem na początku, to taka chłopska, szczera i przyjacielska rada dla ciebie.

No to co, pościsz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2020 05 05 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Joachimie za bardzo cenne rady. Muszę je przemyśleć i oczywiście skonsultować je z moją żoną. A to bardzo delikatna sprawa. W końcu to ona gotuje mi obiady. Od paru dni radykalnie ograniczyłem wypijane piwo (po rozmowie z żoną i z synem). Nie jest łatwo bo nałóg jest nałogiem. Jak będę miał nowe informacje to oczywiście napiszę. Serdecznie pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2020 05 05 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Pablo,
trzy tygodnie temu ja też odstawiłem alkohol.
Nawet nie musiałem się specjalnie starać. Po prostu zrozumiałem, że to trucizna, która nic kompletnie mi nie daje...
Powrót do góry
Leśny

PostWysłany: 2020 05 06 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, Kaos potwierdzam z autopsji i obserwacji alkohol nic nie daje, od kilku lat nazywam alkohol Wielkim Oszustem. Nawet mała lampka wina powoduje zaburzenia w ciele.

Głodówka super sprawa, choć lepiej byłoby ja zrobić pod opieką osoby doświadczonej i atmosferze akceptacji.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 05 07 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,2 kg
Piję mniej piwa i waga wyraźnie spada Smile Majówka przeleciała o.k. Przyjechał tylko mój syn Karol ale też było fajnie. Pograliśmy trochę w tenisa, w sobotę zrobiliśmy ognisko ale już bez piwka. Jakoś to przeżyłem Confused Dzięki Kaos i Leśny za "alkoholowe" wsparcie. We wtorek udało mi się dopchać do Rtg. Musiałem pójść ponieważ miałem skierowanie od lekarza rodzinnego. Ostatnie dwa dni nieźle popadało i kort był nieczynny. Teraz już się przetarło i jest jasno. Co do tego niejedzenia przez co najmniej miesiąc to skonsultowałem się z moją żoną. Doszliśmy do wniosku, że trzeba się nad tym poważnie zastanowić. Miesiąc to kawał czasu. cdn.
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2020 05 08 01:01    Temat postu: post Odpowiedz z cytatem

Pablo,

nie chcę jakoś głupio pisać, ponieważ nie znam Cię tak naprawdę ani tym bardziej Twojej małżonki, ale to dobrze iż zdobyłeś się na odwagę (?) i porozmawiałeś z nią poważnie na ten temat, no i że ona nie dostała zawału serca słysząc o tym, albo nie wyrzuciła na Ciebie wszystkich elementów zastawy stołowej, ani że Ci tego od razu i bezdyskusyjnie stanowczo nie zabroniłaSmile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 05 14 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,5 kg
Waga nadal spada Smile Cały dzień jestem praktycznie poza domem, daleko od lodówki co daje efekty. Dzięki Matek za dobre słowo Smile Teraz byłbym już na korcie ale w nocy popadało i teraz trochę siąpi tak że mogę postukać w klawiaturę. Na zdjęciach Rtg wyszły mi jakieś zmiany. Dostałem namiary do przychodni gdzie przyjmują lekarze ortopedzi - umówię się na wizytę i zobaczę co będzie. Normalnie bym to olał ale jestem naciskany przez rodzinkę. Co do poszczenia przez miesiąc to na razie się wstrzymam. Na kort daję jeszcze radę jeździć rowerkiem Smile Graczy jest coraz więcej tak że mam co robić. cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 05 21 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,5 kg
Wczoraj byłem na wizycie u lekarza ortopedy. Zobaczył moje zdjęcia Rtg, zbadał mnie i powiedział, że mam już zmiany zwyrodnieniowe w obu stawach biodrowych Sad Stąd ten ból. Zapisał mi dwa lekarstwa: przeciwbólowy Aclexa i Structum na regeneracje kości. Powiedział też, że w przyszłości prawdopodobnie czekają mnie operacje wszczepienia endoprotez. No cóż, pożyjemy, zobaczymy. Na korcie nawet spory ruch a ja muszę ograniczyć swoje granie Sad A i tak mam sporo roboty wokół domu i na działce. Znowu jest bardzo sucho i trzeba dużo podlewać. cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 05 28 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,5 kg
No, wreszcie porządnie popadało Smile trochę sobie odpocząłem. Wzięła się za mnie Pani doktor - mój lekarz rodzinny ponieważ zrobiłem kompleksowe badanie krwi i niestety tzw. próby wątrobowe wypadły mi poza normą. W sumie się temu nie dziwię bo piwkuję już przecież od dłuższego czasu. Oczywiście zapisała mi odpowiednie lekarstwa i mam też skierowanie na USG. Wczoraj zagrałem wyczerpującego debelka i dzisiaj czuję nogi. Na weekend mają przyjechać z Warszawy dzieciaki i będzie na pewno fajnie. Oczywiście staram się ograniczyć piweczko chociaż nie jest łatwo. cdn.
Powrót do góry
Leśny

PostWysłany: 2020 05 28 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo: 2 x dziennie po posiłku, 3 łyżeczki mielonego ostropestu, wieczorem zioła - łyżka stołowa tymianku, parzona 20 minut pod przykryciem i herbata pita na ciepło i tak przez miesiąc. Smile

Nie wiem jak u Ciebie ze słodkościami, ale nadmiar też mocno rozwala wątrobę.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 06 04 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,8 kg
Dzięki Leśny za dobrą radę. Bardzo ograniczyłem piwo, piję teraz co drugie bezalkoholowe Smile Dzieciaki przyjechały na weekend ale pogoda nie dopisała ale w sobotę zrobiliśmy grilka w altance na działce i było o.k. W poniedziałek pojechałem rowerkiem na zabiegi rehabilitacyjne. Doktorka zapisała mi Laser na kręgosłup i Magnetronik na bioderka. Na miejscu okazało się, że mogę dostać się na konsultację do kinezyterapeuty. Zobaczył moje zdjęcia Rtg i zbadał mnie. Powiedział, że mam te zwyrodnienia w kręgosłupie i w biodrach Sad Ale powiedział, że mogę grać w tenisa, tylko przed grą mam robić porządną rozgrzewkę. Zapisał mi też dodatkowo jakieś gorące okłady na kręgosłup, cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 06 04 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... zapisał mi też masaże na cały kręgosłup i ćwiczenia gimnastyczne na biodra i kręgosłup. Właśnie pokosiłem trochę trawę przed domkiem i zaraz jadę rowerkiem na kort. Niestety jest znowu sucho i trzeba będzie polać kort i rośliny. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 06 11 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,4 kg
Przez to Święto zapomniałem, że mam coś napisać Confused Wczoraj wieczorem była pierwsza porządna ulewa w tym roku. Od poniedziałku chodzę na te zabiegi rehabilitacyjne, jest o.k. - schodzi mi prawie na nich 2 godziny. Zobaczymy czy coś pomogą. Sprawdzałem pogodę to w nocy ma jeszcze polać. Szkoda, bo kort jest już bardzo mokry. Od tygodnia nie jem mięsa, daję sobie dyspense tylko w soboty. Myślę że to dobra decyzja Smile moje stawy mi podziękują. Piwko nadal ograniczam, przyzwyczajam się do bezalkoholowego. cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 06 18 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,8 kg
Jest już czwartkowy wieczór a ja dopiero coś piszę. Od rana miałem urwanie głowy. Najpierw próbowałem zrobić badanie krwi ale były tłumy i się wycofałem. Potem poleciałem na przedostatnie zabiegi rehabilitacyjne a potem na kort zobaczyć w jakim jest stanie po wczorajszej ulewie. Woda się już wchłonęła ale został szlam i nie da się grać Sad Dzięki temu mam wolne popołudnie i się z tego cieszę Smile Dzisiaj na szczęście tylko trochę popadało. Na badanie krwi uderzę w poniedziałek. Nogi jeszcze bolą ale już inaczej, ból umiejscowił się w tylnych częściach ud. Biodra już nie rwą i da się wytrzymać cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 06 25 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,2 kg
A więc po kolei Smile W sobotę pogoda dopisała i zrobiłem popołudniu małe ognisko na działce. Było parę osób i imprezka się udała. W poniedziałek udało mi się dostać na badanie krwi i na badanie USG. Krew mam coraz lepszą ale USG wątroby i prostaty nie wygląda jak należy. Pewnie skończy się kolejnymi prochami Confused A Joachim radzi pościć przez miesiąc Smile Coraz bardziej zastanawiam się nad tym. cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 07 02 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,2 kg
Dzisiaj z rana była u mnie burza, porządnie popadało i teraz też pada. Dzięki temu że kort jest zalany mogę się relaksować domowym życiem Smile Muszę jeszcze skoczyć do sklepu po piwko i będzie pełnia szczęścia. Dzisiaj mam już 37 rocznicę ślubu i jakiś kwiatek dla kochanej żonki by się też przydał. W sobotę na korcie miałem moją imprezę imieninową. Goście dopisali, pogoda też. Były debelki, ognisko i wszelakie trunki. Uda jeszcze czasami bolą ale myślę że ta dolegliwość się kiedyś skończy. Ból jak przyszedł tak i sobie pójdzie. Modlę się czasami w tej intencji i uzbrajam się w cierpliwość. cdn.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: