Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2020 10 15 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 93,6 kg

No to mamy nową mistrzynię Roland Garrosa. Brawo Iga !!!
Dużo się dzieje w moim życiu. Tylko ta okropna pogoda - zimno i mokro. Kort jest zalany wodą, są duże kałuże. Nie wiem, czy uda się zagrać na nim jeszcze w tym sezonie. W sobotę było na działce ognisko, było parę osób, pogoda jakoś
dopisała Smile Po mojej depresji nie ma już ani śladu. Czuję, że mam teraz małego plusa. Śpię mało, szybko jem, szybko jeżdżę samochodem. To moje pisanie bardzo mnie uspokaja. W tle puszczam sobie fajną muzykę relaksacyjną. Doceniłem teraz jak bardzo przydatne jest świadome życie. Przede wszystkim staram się tak rozplanować dzień, żeby się nie spieszyć. I tutaj zaczyna się walka z naszymi złymi przyzwyczajeniami. cdn.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/WyYNpDCIIpTXX4B3yglXglgol3vpWR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2020 10 16 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie tak wstawać koło 5 rano. Na dworze jest jeszcze tak cicho, internet śmiga że aż miło Smile nie muszę się nigdzie spieszyć. Mam takie wrażenie, że coś lub ktoś we mnie ciągle mnie pogania. Nie lubi gdy robię coś świadomie. Na przykład weźmy takie zamykanie drzwi do garażu. Wystarczy że zamknę je będąc zamyślonym. Potem jak już jadę gdzieś, nie mam pewności że je zamknąłem i często muszę się wracać żeby to sprawdzić. I wtedy to coś triumfuje ponieważ potem muszę się spieszyć. Jest to trochę może trudne do zrozumienia ale w życiu bardzo uciążliwe. To coś we mnie bardzo nie lubi, gdy piszę tutaj, ponieważ jest to dla mnie jak terapia. Dlatego postanowiłem, że będę trochę częściej pisał na Forum. cdn.
Laughing
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 10 22 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 93,2 kg
I mamy kolejny jesienny czwartek. Szybko mija dzień za dniem. Kort jest nadal nieczynny, jest błotko w niektórych miejscach i spadło z drzew dużo liści. Wydaje mi się, że to już koniec sezonu na korcie. W sobotę robimy zakończenie naszej ligi + 50. Dla najlepszych trzech są puchary, a dla pozostałych medale. Czuję się trochę gorzej niż tydzień temu. Mam taką małą depresję. Pewnie minie za parę dni. Muszę się teraz koncentrować na tym co robię. Wczoraj byłem na kolejnej wizycie u psychoterapeutki. Rozmawialiśmy dużo o moim uzależnieniu od alkoholu. Nie piję alkoholu od 2,5 miesięcy i nie zamierzam powrócić do tego nałogu. Piję teraz dużo soków. cdn.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 10 29 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 92,5 kg
Piszę trochę później ponieważ miałem dzisiaj dużo zajęć. Najpierw na korcie a potem przed domem. Na korcie walczyłem z liśćmi, które trzeba było zamieść i wywieźć z kortu. Trudno mi idzie to pisanie, ponieważ trzyma mnie jeszcze depresja. Staram się nie poddawać i robić swoje. Najgorszy jest ten brak pewności siebie. O tym między innymi rozmawiałem wczoraj z moją psychoterapeutką. Zapytałem ją jak długo będę musiał chodzić na terapię. Powiedziała że okrągły rok. No cóż, trzeba się w moim przypadku z tym pogodzić. Te rozmowy z nią dużo mi dają. Nadal jestem trzeźwy i bardzo mnie to cieszy. A przed domem " Akcja liść". Pakowałem z moją żoną liście do worków. Niestety zaczęło padać i nie udało nam się dokończyć roboty. Ale jutro też jest dzień. Przed nami świąteczne dni i trochę zadumy na grobach najbliższych. cdn.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

Skocz do: