Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O MNIE - mój cel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2004 09 30 02:26    Temat postu: O MNIE - mój cel Odpowiedz z cytatem

MÓJ CEL

Wiem, po co jestem tutaj. Znam zadania, których podjąłem się i które stanowią cel mojego pobytu w tym czasie na Ziemi. Oto ich opis.

W sposób prosty i zrozumiały:

- informować o funkcjonowaniu części tworzących człowieka;
- informować o możliwościach człowieka w sferach umysłu i ciała;
- informować o możliwych rozwiązaniach dających umiejętność bardziej świadomego sterowania swoim życiem;
- pokazywać możliwe rozwiązania mające zastosowanie do (samo)leczenia i zmiany programów ciała;
- pokazywać możliwe rozwiązania techniczne pozwalających na, zgodnie z przyrodą, czyste życie;
- informować o Świadomości, Świetle, Miłości, Życiu;
- informować o komunikacji między ludźmi i pozostałymi istotami.

Poza tym zaplanowałem wyprodukować i wypróbować działanie na człowieka substancji od tysiącleci znanych i różnie nazywanych np. kamień filozoficzny, biały proszek złota, manna, gral, woda życia.

Uznałem też, że warto przybliżyć termin rozpoczęcia doświadczeń a potem konstrukcję urządzeń uniezależniających człowieka od kopalnianych i atom­owych źródeł energii oraz naziemnych środków transportu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość

PostWysłany: 2004 10 15 20:11    Temat postu: Re: O MNIE - mój cel Odpowiedz z cytatem

cóż to za "pozostałe istoty"?
czy chodzi o inne istoty zamieszkujące w ludzkich ciałach (zazwyczaj nieświadome) czy też o byty duchowe (astralne czy jakieś inne)?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2004 10 15 20:40    Temat postu: Re: O MNIE - mój cel Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
cóż to za "pozostałe istoty"?
Akurat w tym zdaniu miałem na myśli wszelkie inne istoty materialne żyjące we wszechświecie, oprócz ludzi z Ziemi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość

PostWysłany: 2004 10 16 10:15    Temat postu: Re: O MNIE - mój cel Odpowiedz z cytatem

kosmici? (słyszałem np o mistrzach duchowych z innych planet porozumiewających sie przez channelingi, ale ile w tym prawdy....)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: