Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dostęp do podświadomości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 07 27 20:09    Temat postu: Dostęp do podświadomości Odpowiedz z cytatem

Czy zna ktoś jakieś substancje (również określane mianem narkotyków), które ułatwiałyby dostęp do podświadomości ? Chodzi o uwolnienie się od pewnych głęboko skrywanych w podświadomości emocji. Może ty JMW wiesz coś o takowych substancjach i mógłbyś na forum coś o nich napisać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2005 07 28 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dość obszerny temat. W skrócie.
Takie substancje dobiera się indywidualnie do danej osoby po tym, jak osoba ta przejdzie wpierw właściwy trening czyli przygotuje się. Jeżeli dana osoba sama nie wie, co, kiedy i jak zażyć, to może potrzebować kogoś doświadczonego w tym temacie. Ja mam w tym nikłe doświadczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 07 28 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Takie substancje dobiera się indywidualnie do danej osoby po tym, jak osoba ta przejdzie wpierw właściwy trening czyli przygotuje się.

Czy jest jakies miejsce w ktorym sie leczy za pomoca takich substancji ?
Czy mozna gdzies zakupic takie substancje i je na sobie wyprobowac ?
O jaki rodzaj treningu chodzi ? Medytacje i te sprawy ?
No i o jakie substancje chodzi ? Czy sa to tzw. narkotyki ? Jak sie nazywaja te substancje ?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 07 29 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ołóweczek napisał:
Wiem, że wykształceni w tym fachu indianie w krajach Ameryki Południowej robią to. Zapewne też ci, których nazywamy szamanami, w innych miejscach na Ziemi. Osobiście nie znam ani jednego z tych ludzi.

Ołóweczek napisał:
Zapewne jest wiele miejsc, np. w Brazylii oficjalnie można kupić zioło zwane ayuhasca, albo sporządzony z niego (plus inne rośliny) napar. Widziałem kiedyś stronę w internecie, informującą o seminarium w Brazylii, prowadzone przez miejscowego szamana, w czasie którego uczestnicy przechodzili kaształcenie i próby z ayuhasca.

Ołóweczek napisał:
Ogólnie rzecz tłumacząc, potrzebna jest wystarczająca wiedza i rozszerzona sfera Świadomości.

Ołóweczek napisał:
No i o jakie substancje chodzi ? Czy sa to tzw. narkotyki ? Jak sie nazywaja te substancje ?
Jest ich wiele, kilkaset, głównie roślinne. Przez jednych są zdefiniowane jako narkotyki, przez innych jako wspomagacze, przez innych jako lekarstwa itd. — to zależy od środowiska, które zaprogramowało cię i kraju, gdzie mieszkasz.
Powrót do góry
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 07 29 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Zapewne jest wiele miejsc, np. w Brazylii oficjalnie można kupić zioło zwane ayuhasca, albo sporządzony z niego (plus inne rośliny) napar.

Hmm, no chodzilo mi o jakies blizsze namiary. A nie wiesz jak to jest w przypadku Polski ? Czy u nas oficjalnie badz tez nieoficjalnie mozna nabyc tego typu substancje ? Czy LSD rowniez moze miec dzialanie terapeutyczne o ktore mi chodzi ?

JMW napisał:
Ogólnie rzecz tłumacząc, potrzebna jest wystarczająca wiedza i rozszerzona sfera Świadomości.

Czy w przypadku tej poszerzonej sfery swiadomosci nie jest tak, ze to wlasnie ta substancja powinna ja poszerzyc i umozliwic usuniecie pewnych programow i emocji z podswiadomosci ? Co rozumiesz przez te rozszerzona sfere swiadomosci ?
Bede wdzieczny za jakies namiary na zaufane osoby ktore takimi substancjami dysponuja.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 07 29 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ołóweczek napisał:
chodzilo mi o jakies blizsze namiary.
Możesz poszukać, np. w wyszukiwarkach internetowych.

Ołóweczek napisał:
Czy u nas oficjalnie badz tez nieoficjalnie mozna nabyc tego typu substancje ?
Z tego co orientuję się, większość z nich jest zakazana albo używana w lecznictwie zamkniętym.

Ołóweczek napisał:
Czy LSD rowniez moze miec dzialanie terapeutyczne o ktore mi chodzi ?
Wątpię.

Ołóweczek napisał:
Czy w przypadku tej poszerzonej sfery swiadomosci nie jest tak, ze to wlasnie ta substancja powinna ja poszerzyc
Żadna substancja tego nie robi.

Ołóweczek napisał:
i umozliwic usuniecie pewnych programow i emocji z podswiadomosci ?
Nie umożliwia. Poprzez wpłynięcie na pracę mózgu, nerwów i gruczołów można zobaczyć lub poczuć to, czego przedtem nie czuło się. Co człowiek zrobi z tymi informacjami, to już inna historia.

Ołóweczek napisał:
Co rozumiesz przez te rozszerzona sfere swiadomosci ?
Możesz zobaczyć dokładną definicję, obrazy i wytłumaczenie w mojej książce SŻBJ wyd. 2 (też na tym forum).

Ołóweczek napisał:
Bede wdzieczny za jakies namiary na zaufane osoby ktore takimi substancjami dysponuja.
Nie znam.
Powrót do góry
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 07 30 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkich zainteresowanych tematem chciałbym poinformować iż znalazłem w internecie sklep, który oferuje w sprzedaży różne substancje psychodeliczne w tym gotowe mieszanki ayahuaski wraz z instrukcją użycia od 15 EURO do 18 EURO za paczkę dla jednej osoby. Jak nietrudno się domyślić, jest to sklep w Holandii, ale co ciekawe, realizują zamówienia także dla Polski. Co więcej nasz kraj ma także wiele możliwości zapłaty, w tym także "za pobraniem" przy odbiorze przesyłki.
Jeśli ktoś zna ten sklep bądź ma doświadczenia z ayahuasca proszę o podzielenie się tym na forum.
Powrót do góry
Freeman

PostWysłany: 2005 08 24 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... jesli chcesz pogrzebac w podswiadomosci to moze idz do jakiegos regresera (hipnoza odpada bo nie bedziesz swiadom tresci, do ktorych dotrze hipnotyzer), dobra metona integracji roznych wzorcow jest IO, nie ma tutaj potrzeby skupiania sie na wspomnieniach i z tego co wiem jest to metoda, w ktorej integracja zachodzi szybciej niz w regresingu

co do sklepu to nie radzie bo DMT (zawarte w ayahuaska) jest w polsce nielegalne, a paczki z holandii sa szczegolniej kontrolowane przez policje , wiec radze nie ryzykowac i nie narazac sie na klopoty z prawem

doswiadczenia z ayahuaska znajdziesz na stronie hyperreal.info w dziale neurogrove ale tam zarzywaja je ludzie w innym celu niz ty chcialbys

LSD, psylocybina itp. substancje zrobia na tobie tak duze wrazenie , ze raczej nie bedziesz mial ochoty albo mozliwosci jakiejkolwiek pracy nad soba ... wiec odradzam !
Powrót do góry
Little Ghost

PostWysłany: 2005 10 10 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ołóweczeku, polecam książki Carlosa Castanedy w których opisuje długą wędrówkę duchową przez którą przeprowadzał go szaman Don Juan.W książce jest trochę na temat "naprawiania" systemu energetycznego grzybami halucynogennymi które stosował Carlos pod bacznym okiem Don Juana. Po "naprawieniu" jego układu energetycznego stosowanie tychże środków było zbyteczne. Osobiście uważam że nie powinno się stosować takich typu substancji przed zbadaniem się u kogoś kto się na tym zna. W przypadku Carlosa był to szaman Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anusia

PostWysłany: 2005 10 17 11:45    Temat postu: Re: Dostęp do podświadomości Odpowiedz z cytatem

Ołóweczek napisał:
Czy zna ktoś jakieś substancje (również określane mianem narkotyków), które ułatwiałyby dostęp do podświadomości ? Chodzi o uwolnienie się od pewnych głęboko skrywanych w podświadomości emocji. Może ty JMW wiesz coś o takowych substancjach i mógłbyś na forum coś o nich napisać ?

Moje doświadczenie pokazało mi, że ani narkotyki, ani inne środki odurzające nie pomogły mi w uświadomieniu i przepracowywaniu emocji we mnie. Również hipnoza nie jest korzystna, bo to zawsze ingerencja z zewnątrz w Twój umysł. Chodziłam na regresing, bo potrzebowałam jak Ty dotrzeć do sytuacji, wydarzeń /również z poprzednich wcieleń/, aby je rozpoznać i uwolnić na trzeźwo i przytomnie. Podczas tych sesji również uwalniałam się od narkotycznych, hipnotycznych, czy też transowych wzorców, bo one nigdy nie dają prawdziwego obrazu. Nieprzytomność pokazuje dalej "za mgłą", znieczulenie nie pomoże w odczuwaniu na żywo, czasami do pierwotnego bólu, ale to moment i możesz być wolny na zawsze.
Z Miłością Ania
Powrót do góry
jaras

PostWysłany: 2005 10 17 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ołóweczek napisał:

przy takiej ilosci pytan i towarzyszacym temu "wibracjom" polecam melise...
Powrót do góry
kierOS

PostWysłany: 2005 11 11 04:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś, w którymś poście napisał, że z regresingiem należy uważać.

wczoraj rozmawiałem krótko na ten temat z kolegą bioenergoterapeutą, który potwierdził, że należy bardzo ale to bardzo ostrożnie podchodzić do tego tematu...

a moje pytanie jest: jak regresing ma się do karmy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: