Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bakterie w moczu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freeman

PostWysłany: 2005 09 01 10:32    Temat postu: Bakterie w moczu Odpowiedz z cytatem

A wiec tak, mam w rodzinie dwie osoby , o ktorych wiem ze cierpia z tego powodu lub moga ucierpiec i nie wiem jak im pomoc. Najpierw opisze poltora rocznego synka moje kuzynki.

Jest to super maluch, czuje sie na ogol swietnie, czesto sie smieje, tylko czasem mocno marudzi jak go draznia dziasla (rosna mu oczywiscie zabki Smile ).

Dostawal kilka zaszczykow chyba wlasnie w zwiazku z tymi bakteriami a one podobno nadal sa. Lekarze podejrzewaja, ze bakterie musza znajdowac sie w pobranym moczu w wyniku tego, iz jakos dostaja sie do niego z zewnatrz ale do poki nie beda miec pewnosci iz nie ma ich w organizmie nie chca go zaszczepic (nie wiem na co, ale pewnie standardowe szczepionki dla dzieci w tym wieku)

Zeby upewnic sie czy na pewno nie ma ich wewnatrz ciala, chca wprowadzic mu cewnik ! Ja nie chce do tego dopuscic, maz mojej kuzynki mowil, ze jak robili to komus w jego rodzinie to dziecko musialo byc trzymane przez osiem osob Shocked

nie moge uwierzyc , ze Ci ludzie na to pozwolili ... tak krzywdzic malucha..

prosze wiec o rade , w miare racjonalna (ze wzgledu na poglady kuzynki) ktora moglby jej przekazac , zeby pomoc temu dziecku i usunac ewentualne bakterie w moczu

Druga osoba jest moja babcia (80 lat - ale nie chodzi zgarbiona, czasem chodzi do ogrodka plewic, wyciera czasem podlogi, gotuje czesto obiady), . Z powodu zapalenia pecherza bierze jakis Furagin (zreszta to samo przepisano temu maluchowi Crying or Very sad ) , ktory pomaga jej, nie czuje wtedy bolu pecherza. Mowi , ze ostatnio wogole nie czuje smaku potraw. Zdarzalo jej sie to rowniez wczesniej. W zimie tak sie "potlumila" , ze miala lekko przymniete oko i mowila , ze czuje sie jak pijana, ale wiem ze w samotnosci przezywala rozne emocje i oddychala podczas tego tak jak jej zalecilem , wczesniej czesto wstrzymywala oddech , zeby pozbyc sie przykrych doznac, ktore "wylazily" na wierzch - no i odblokowala sie na tyle, ze oko stalo sie normalne i poprawil jej sie nastroj, rzadziej wpada w zlosc itp,... Chcialbym , zeby ten pecherz byl lepszy no i zeby odzyskala smak. Zapewne ma zablokowane dwie pierwsze czakry. Puchna jej tez stopy (robia sie czerwone) . I wylazi jej cos sinego kolo ucha a potem znika i znowu wraca. Na poczatku sie wystraszylem, bo wg mnie jest to olbrzymie (nie ma to regularnego ksztaltu ale moge powiedziec ze znajduje sie na obszarze 3 na 2 cm a grubos ok. 0,5 cm) ...

Babcia przeszla tez ok 11 lat temu bardzo ciezka operacje (rodzina sie myslala ze juz po babci ale moja mam nie dawala zawygrana) - miala torbiel chyba gdzies kolo czustki, bardzo duzy, jak glowka noworodka, jakos jej to usuneli ale ta ciecz co sie w nim produkowala chyba nadal sie wytwarza i dlatego podlaczyli torbiel albo nie wiem co - do zoladka - jakos tak , nie wiem dokladnie Sad Przechodzila tez wtedy w szpitalu w wyniku oslabienia organizmu wiele chorob, takich jak np. zapalenie pluc.

Mam nadzieje ze cos poradzicie . Co o tym myslisz JMW ?

Ps. prosze o szybka odpowiedz dotyczaca tego dziecka bo nie wiem czy jego rodzice nie zdecyduja sie na ten krok , slepo ufajac lekarzom Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
admin
administrator forum

PostWysłany: 2005 09 01 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freeman
Opisałeś problemy zdrowotne dwóch osób. Na podstawie tego opisu lekarz nie postawi diagnozy i nie wskaże leczenia. Mi wygląda to na pasożyty, u dziecka i u babci. Co do dziecka, masz rację, lepiej pójść z nim do lekarza, który ma więcej wiedzy i umiejętności.
Proponuję, żebyś udał się z nimi do lekarza internisty, który przyjmuje w Swarzędzu. Nazywa się Michał Ziembowski. Numer telefonu do jego gabinetu to: -61-6510272, żeby porozmawiać i umówić się. Wiem, że on może pomóc, jeżeli wola rodziców dziecka i babci jest, skutecznie pozbyć się chorób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Freeman

PostWysłany: 2005 09 01 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie,

podam telefon kuzynce , prosze tylko opis, nie wiem , sukcesow tego lekarza w leczeniu chorob czy cos takiego, bo nie bede wiedzial co odpowiedziec na pytanie "czemu akurat ten ?" , wiem tylko, ze zajmuje sie on rowniez leczeniem "nieuleczalnych" chorob z art. o raku , ktory pisales

ps. moze stwierdzenie "uwierz, to bardzo dobry lekarz" wystarczy, chociaz niewiem Rolling Eyes
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 09 02 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freeman,
wolę moja opinią nie wpływać sugestywnie na ciebie albo inne osoby. Jaki on jest? Sam możesz przekonać się, także twoi krewni. Ja nie namawiam was, tylko daję informację i nie obiecuję czegokolwiek. Dopiero porozmawiawszy z nim, odwiedziwszy go, można sobie wyrobić opinię -- tak jest też w przypadku innych lekarzy.
Z moich obserwacji wynika, że ten lekarz skutecznie uzdrawia, jeżeli pacient właściwie współpracuje z nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Freeman

PostWysłany: 2005 09 19 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i pobrali mu mocz przez cewnik, po "zabiegu" by taki jak zazwyczaj, nawet nie pytalem sie o szczegoly, widac ze kuzynka nawet do Ziembowaskiego nie zadzwonila, slepo ufa lekarzom i tyle ... nic nie poradze
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: