Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płatki złota w Złotej Wodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 11 13 00:44    Temat postu: Płatki złota w Złotej Wodzie Odpowiedz z cytatem

Zakupiłem dzisiaj znaną wódkę o nazwie Złota Woda (Goldwasser), którą można rozpoznać po tym że pływają w niej płatki 23-karatowego złota. I od razu zaczęłem się zastanawiać czy to złoto w jakiś sposób może wpływać na organizm. Wprawdzie tego złota jest niewiele, bowiem złoto jest metalem bardzo ciągliwym, plastycznym i kowalnym, więc można je bardzo spłaszczyć i z 1 grama można wyprodukować folię o powierzchni 1 metra kwadratowego, a z tego co słyszałem tego złota w goldwasser dają mniej niż 1 gram na 100 litrów. Ale nie wiem czy połknięcie tych kawałków razem z wódeczką nie jest obojętne dla zdrowia. Ktoś wie coś na ten temat ? Może podejmiesz JMW ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2005 11 13 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat złota, szczególnie jego zastosowania na tym polu fizyki, które nazywane jest ezoteryką, można napisać książkę.

Złoto w formie przyswajalnej przez ciało, więc kawałki o wielkości miliardowych części metra, ma pozytywny wpływ na ciało człowieka. Złoto używane jest od zarania dziejów. W tak zwanych świętych pismach znajduje się wiele informacji na ten temat. Au ma energię słońca, twórcy życia układu planetarnego i jednocześnie kontrolera / manipulatora istot materialnych w tym układzie.

Złoto w postaci metalicznej jest najbardziej znaną postacią tego pierwiastka. W postaci szkła albo białego pyłu ma dużo większe zastosowanie (chociaż jeszcze nie tak popularne) w np. leczeniu ciała ludzi, zwierząt i roślin, ma duży wpływ na system światłonośny tych istot. Technologicznie w tej postaci używane jest do budowy maszyn manipulujących ciężarem czyli siłą przyciągania (grawitacja).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ołóweczek

PostWysłany: 2005 11 13 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dzięki. Bo obawiałem się, że te płatki w wódce mogłyby mieć jakieś negatywne skutki dla organizmu, bo w końcu to metal, a słyszałem że metale ciężkie są szkodliwe.

JMW napisał:
Złoto w formie przyswajalnej przez ciało, więc kawałki o wielkości miliardowych części metra, ma pozytywny wpływ na ciało człowieka.

A jaki wpływ mogą mięc takie płatki na zdrowie człowieka ? I te miliardowe części metra to chodzi o grubość czy objętość. Bo te płatki w wódce są dosyć cienkie, mają grubość milionowych części metra, nie pamiętam ile dokładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: