Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Post urynowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S

PostWysłany: 2005 04 24 20:21    Temat postu: Post urynowy Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Specjaliści zajmujący się urynoterapią są zdania, że samodzielnie można pić nie więcej niż pół szklanki porannego moczu dziennie. Zalecają rozcieńczanie go wodą lub nawet dodawanie do soku. Według nich taka kuracja ma działanie profilaktyczne.
Zdecydowane działanie lecznicze ma podobno dopiero całkowity post urynowy, czyli powstrzymanie się na pewnien czas od jedzenia i picie tylko moczu oraz wody. Takiej kuracji nie wolno jednak przeprowadzać na własną rękę, lecz pod nadzorem doświadczonego urynoterapeuty. Można go znaleźć w przychodniach medycyny naturalnej.
Post urynowy powinien trwać od kilku dni do kilku tygodni. Przerywa się go w momencie zdecydowanej poprawy stanu zdrowia. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem kuracji należy zmienić dietę zrezygnować z jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego, słodyczy, białego pieczywa. Wtedy mocz będzie bezwonny i bez smaku.
Podczas postu trzeba stosować się do następujących zasad:
-Codziennie pije się cały wydalony przez organizm mocz.
-Oprócz tego należy pić od litra do dwóch litrów płynów dziennie, najlepiej wody.
-Przy tej metodzie leczenia może nastąpić tzw. kryzys ozdrowieńczy, spowodowany oczyszczaniem się organizmu. Boli wtedy gardło, głowa, męczy katar i kaszel. Złemu samopoczuciu często towarzyszy gorączka. Objawy mijają po kilku dniach.
-Przed rozpoczęciem postu urynowego trzeba odstawić wszystkie leki, oczywiście po konsultacji z prowadzącym nas lekarzem.

Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was tego próbował? Czy uryna jest naprawdę skuteczna oraz jaki jest krąg zastosowań?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sandra

PostWysłany: 2005 04 24 22:14    Temat postu: Re: Post urynowy Odpowiedz z cytatem

Witam

Skad ten cytat?

Co do zastosowania urynoterapii...czytam obecnie książke G.P.Małachowa "Biorytmologia i urynoterapia" jset tam caly wachlarz zastosowania uryny...ze wzgldu na uzywanie [wewnetrzne - zewnetrzne] oraz rodzaj uryny...najlepiej zaopatrzyc sie w taka konkretna ksiazke, aby zrozumiec dzialanie uryny, procesy jakie zachodza podczas terapii...

Pozdrawiam
Sandra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
S

PostWysłany: 2005 04 26 10:39    Temat postu: Re: Post urynowy Odpowiedz z cytatem

Cytat znalazłem w wielkiej skarbnicy jaką jest inernet... Smile

Stosujesz urynoterapię? A co do książki to ciekawi mnie czy autor opiera się w niej na własnych doświadzczeniach i czy dostępna jest w internecie?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: 2005 04 26 11:43    Temat postu: Re: Post urynowy Odpowiedz z cytatem

Ksiazka jest dostepna w Internecie, wystarczy wrzucic haslo Małachow badz "Biorytmologia i urynoterapia" a zobaczysz gdzie mozna ja kupic.
Autor opiera sie na doświadczeniu wlasnym oraz szerokiego grona pacjentow. Jest tam brdoz duzo opisow roznego rodzaju chorob, z ktorych ludzie wychodzili stosujac urynoterapie - a przynajmniej takjest napisane.

Pozdrawiam
Sandra
Powrót do góry
amarolka
Gość

PostWysłany: 2005 04 27 14:23    Temat postu: urynoterapia Odpowiedz z cytatem

Tak Sandro jest wielu stosujących tę metode - zapraszam na forum Kafeteria forum wymiany mysli pt. urynoterapia czy ktos ją jeszcze stosuje"
Powrót do góry
AMAROLKA
Gość

PostWysłany: 2005 04 29 12:27    Temat postu: URYNOTERAPIA Odpowiedz z cytatem

SANDRA!
DZIĘKI ZA tWÓJ WIELCEPOUCZAJACY OPIS POSTU . jEST TAK DOBRY ŻE MOGŁABYŚ W OGÓLE PISAC OPOWIADANIA - TO NIE ZART MASZ TALENT LITERACKI

ALE TO BYŁO NA MARGINESIE CHCE CI POWIEDZIEĆ, ŻE MAM ZA SO BĄ TROCHĘ POSTÓW - W TYM OSTATNI NA URYNIE 4- TYGODNIOWY TO BYLA REWELACJA OCZYSZCENIE JEST WRĘCZ NIEWIARYGODNE

pIŁAM TEŻ URYNE ODPAROWĄ DO JEDNEJ CZWARTEJ ALE KROTKO WIĘC NIE BEDE SIĘ WYPOWIADAĆ wIERZĘ ŻE MA WŁASCIWOŚCI SILNIEJSZE ALE W MOIM PRZYPADKU NIE WCHODZI W GRĘ JEJ ODPAROWYWANIE - PRÓBOWAŁAM NA BALKONIE ITP - OKROPNIE CUCHNIE NA CAŁE OSIEDLE

ZACZNĘ ZNOWU JĄ PIĆ JAK KUPIĘ SBIE EXTRA POCHLANIACZ

AMAROLKA
Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: 2005 04 29 15:37    Temat postu: Re: URYNOTERAPIA Odpowiedz z cytatem

Dzięki za komplement, to miłe.
Chociaz jak teraz czytam ten opis to uwazam ze jest tam sporo bledow, a przynajmniej jest on wybrakowany...po tym opisanym poscie mialam doswiadczenie jeszcze z kiloma postami w tym z dwoma suchymi po 7 dni...zapewne uzupelnie badz napisze kolejny tekst i byc moze znajad sie tam elementy o urynoterapii, bo jest to temat ciekawy, jednak potrzebuje go troche postudiowac, aby nie pisac nonsensow i nikomu nie przkeazac mylących informacji...
Ja z uryna odparowana mam duza chec sprobowac, wiec do tego zapewne dojdzie. Mam zamiar zrobic to oczywiscie na dworze, w blokowisku nie mieszkam, wrecz przeciwnie- na wsi...wiec mysle ze nikt nie ucierpi.Efektami sie podziele

Zycze powodzenia w kolejnych doswiadczeniach!
Jak masz chec to napisz prosze na priv [sandra@namyslow.com] i podaj moze wiecej szczegolow tyczacych sie Twoich postow, bo jestem ich ciekawa.

Pozdrawiam!
Sandra
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2005 07 19 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam wielokrotnie stosuje i pije uryne
ze swojegodoświadczenia moge powiedziec że w życiu nie piłem czekoś takiego po czym czułbym się lepiej!!!!
polecam każdemu
kiedy się podejdzie do sprawy profesjonalnie i bez obrzydzenia nagle człowiekuswiadanmia sie ze lekarstwo na wszsytko zawsze było pod ręką
nie bójcie się eksperymentowac
nie doświadczyłem zadnych negatywnych efektów ubocznych -chociaż nie jem miesa 11 lat i zywie się tylko zbozami i owocami wiec nie wiem jakie mogłybyć skutki u miesożerców
co polecić? nie mieszajcie uryny np. sokami -nie pijcie jednego po drugim - nieprzyjemne samopoczucie
czasami po wypiciu uryny mozecie dostac gwałtowny "napad" nagłego wyprużnienia się ale potem jest ok
na totalniej głodówce po urynie całkwicie znika uczucie głodu
pozdrawiam Samuel bialyplomien@op.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
amarolka

PostWysłany: 2005 07 22 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel napisz coś więcej Też stosuję urynkę moglibysmy wymienić doświadczenia
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2005 07 23 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam dopiero eksperymentuje za wczesnie abym cos doradzał innym
Napisz ty o swoich doswiadczeniach
Powrót do góry
amarolka

PostWysłany: 2005 07 28 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie jesli pijecie albo znacie kogoś kto pości w ten sposób napiszcie
Powrót do góry
S

PostWysłany: 2005 08 01 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALEKSIEJ SUWORIN - Praktyczny kurs leczenia glodem napisał:

Uryna. Podczas głodowania uryna przyjmuje ciemne zabarwienie, a nawet może stać się czerwoną z obfitym osadem. Jest to oznaka oczyszczania się nerek, nie ma więc powodu do niepokoju, tym bardziej, że organizm wyrzuca z nerek najszkodliwsze pozostałości.

Czy sensowne jest picie uryny podczas postu kiedy organizm wyrzuca śmieci? Może lepiej pić uryne kiedy się nie pości, lub kiedy organizm jest oczyszczony?
Podczas mojego trzeciego dnia postu urynowego mocz był ochydny, ciemnego koloru, bardzo slony, kwaśny i śmierdzący, powodujący chwilowe podrażnienie gardła, dlatego jak na razie postanowiłem przerwać post. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2005 08 04 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystraszyłes się po prostu a to normalne .Mocz będzie za kazdym razem inny. Nie musiałeś przerywać ja miałem podobnie i piłem , nic złego mi się nie stało , ale jeśli nie czułes się bezpiecznie to rzeczywiście nie ma sensu . Wtedy potrzebne są medytacje.
Powrót do góry
S

PostWysłany: 2005 09 12 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszcie jakie są wasze doświadczenia z uryną. Ja stosuje urynke od ok. miesiąca, zrezygnowałem z jakichkolwiek leków, czasami jednak pije ziółka, przeszedłem na wegetariańską dietę no i musze przyznać że uryna faktycznie działa Smile
Powrót do góry
amarolka

PostWysłany: 2005 11 07 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STOSUJĘ POSTY URYNOWE. OPIS MOJEGO OSTATNIEGO POSTU MOZNA PRZECZYTAĆ W KAFETERII PT. URYNOTERAPIA CZY KTOŚ JĄ JESZCZE STOSUJE. oD 9 LISTOPADA RUSZAM Z KOLEJNYM POSTEM. ZAPRASZAM OSOBY STOSUJĄCE TĘ METODE DO WYMIANY DOŚWIADCZEŃ.
Powrót do góry
amarolka

PostWysłany: 2005 11 07 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w trakcie mojedo ostatniego postu uryna była dokładnie taka o jakiej pisze Suworin. dodatkowo nerki po prostu bolały okropnie dlatego też skonczyłam post w 18 dniu. Teraz nerki pracują bez zarzutu. tak więc wznawiam post po 3 tygodniach przerwy.
Powrót do góry
S

PostWysłany: 2005 11 08 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz pytanie z innej beczki: dlaczego stosujesz post urynowy? Czy jest on skuteczny?
Powrót do góry
Alek

PostWysłany: 2005 12 07 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga jest sentencją, która nie pomoże.Ciało jest jak kra stopnieje cokolwiek zrobisz. Śmierć to recykling i nic więcej. Bóg z tobą i z twoimi bliskimi. Jedz i żyj kochanie!

pozdrowienia

Mateusz i Al
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: