Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek

PostWysłany: 2007 05 30 14:05    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zadziwia mnie że ktoś kto nie je i nie pije nagle może sobie zjeść ciastko bo ma ochotę.Jak to możliwe?przecież żoładek wylączony...może to tylko brak wiary z mojej strony ze mam wątpliwosci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silverka

PostWysłany: 2007 06 01 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesy fizyczne sa faktycznie wylaczone, ale swiadomosc jest zawsze wlaczona a za jej pomoca mozna regulowac wszystkie cyznniki ciala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fakir

PostWysłany: 2007 06 02 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest wyjaśnione na stronach niejedzenie.pl ….. odpowiedź na Twoje pytanie jest chyba na pierwszej stronie serwisu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: