Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedaż płyt DVD o inedii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2007 06 01 09:54    Temat postu: Sprzedaż płyt DVD o inedii. Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem zakończyć sprzedawanie płyt DVD z seminariów. Zamierzam umieścić wszystkie filmy bezpłatnie w internecie, podobnie jak zrobiłem to z książką. Jednak są osoby, które nadal wolą kupić DVD zamiast kopiować film z internetu.
W związku z tym poszukuję osób, które chciałyby sprzedaż tych płyt DVD prowadzić. Dostarczę tym osobom oryginały, z których można kopiować płyty do sprzedaży i wysyłki. Resztę szczegółów omówimy indywidualnie.
Ja nie będę decydował o cenie, osoby sprzedające wyliczą ją sobie. Jednak proszę, aby bardziej traktować to jako działalność społeczną niż zarobkową. Głównie chodzi o to, aby pomóc tym, którzy nie mogą albo nie chcą kopiować z internetu od kilku do kilkudziesięciu gigabajtów.
Od razu mówię, że nie ma co liczyć na zyski. Ja w sumie wyszedłem na zero (co było moim celem), czyli koszt produkji zrównał się z zyskiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pablo1961

PostWysłany: 2007 11 28 11:38    Temat postu: Kolportaż płyt DVD Odpowiedz z cytatem

Wchodzę w to:-)
Czekam na szczegóły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JMW

PostWysłany: 2007 11 29 08:59    Temat postu: dobrze Odpowiedz z cytatem

Dobrze, dziękuję. Omówmy to w szczegółach epocztą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: