Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niejedzenie a trening??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio
Gość

PostWysłany: 2004 12 13 23:11    Temat postu: Niejedzenie a trening?? Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie jestem niejedzącym w zupełności, ale dla oczyszczania organizmu zawsze w poniedziałki nie jem i nie pije. Głupio się jednak złożyło, bo w pon musze chodzić na treningi, wymagające dużo siły. Jak myślicie, powinienem zmienić dzień?? Czy może chodzić na te treningi bez picia, jedzenia, bo to mi wyjdzie na dobre??
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 2004 12 14 12:09    Temat postu: Re: Niejedzenie a trening?? Odpowiedz z cytatem

Sam wiesz jak się czujesz. Jeśli lepiej Ci sie trenuje to zostaw tak jak jest, a jesli Twoje ciało cierpi to zmień dzien tygodnia.
Najsluszejszy wydaje sie byc 4 dzien tygodnia - środa lub ostatni - piątek [dni postne]. Piatek wydawal mi sie zawsze najlogiczniejszy [ale to jest moje odczucie] - aby po "trudach" tygodnia dać ciału troche wytchenienia i zaopatrzyc w sily na nastepny tydzien.
Warto po prostu spojrzec na rytmy konkretnych dni tygodnia, ktore sa naturalnie ustalone.
SANDRA
Powrót do góry
zbawiciel II
Gość

PostWysłany: 2005 01 08 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi misio
.........
naucz się korzystać ze zakumulowanej energii w organizmie
sam trenowałem 3 dyscypliny i wiem z doświadczenia
że jedzenie nawet kilka godzin przed jedzeniem mija sie z celem trenowania Smile
zastanów się, może to Cię zainspiruje do "przeprogramowania" się
ja mam więcej siły gdy nic nie jem- z jedzenia u mni ewynika już teraz tylko zatrucie i lenistwo Smile
Powrót do góry
zosia23

PostWysłany: 2005 01 08 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. chyba powinno się jednak pić wodę... bo jak się nie pije wody to chyba żadne oczyszczanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deila85

PostWysłany: 2006 04 28 19:29    Temat postu: NARESZCIE :D Odpowiedz z cytatem

W koncu moge odpowiedziec Very Happy ciagle mi sie zawieszal komputer jak wchodzilam w odp.
Trenowalam dlugo i ciagle cos fizycznie dzialam i z mojego doswiaczenia wynika, ze naprawde jedzonko i trening do siebie nie pasuja Sad ja w dzien treningowy nigdy nie jem, jak mam kryzys psychiczny i sie zdarzy to naprawde nie jest pozniej ciekawie -gorzej sie oddycha, wiadomo jelitka ciezsze blokuje sie przepona, krew w organach i miesnie sie sa odpowiednio dotlenione pozniej zakwasy moga wystapic i w ogole nie mam takiego powera jesli cos jem. Przeprowadzalam sucha glodowke i troszke sie balam, ze przy ciezkim treningu (kung-fu wtedy) nie dam rady- to byl chyba 4 dzien i bylam zaszokowana Very Happy takiego powera wczesniej nie mialam na dodatek znacznie zwiekszylo sie odczuwanie energii.
Jak mam oboz treningowy -letni to jest bardzo intensywny system-nie jem nic, tylko pije jogurty -i to co czuje -wode Smile super oczyszczanie i ja poprostu latam i poza treningami jeszcze na basen i saune lece Smile POZDRAWIAM GORRACO I ZYCZE MILYCH TRENINGOW !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wraithc88

PostWysłany: 2008 02 23 02:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no no ladny post, az musze sprobowac. Jakos to sie kloci z tym co Joachim mowil o braku energii ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wolny Czlowiek

PostWysłany: 2008 02 24 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutej mozna troche poczytac.
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?t=2900&sid=64c812bfad74562b32f292b5ea63358b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wraithc88

PostWysłany: 2008 02 27 02:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calkiem ladna rzecz;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: