Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miejsce dla MIŁOŚNIKÓW DŹWIĘKÓW MAGICZNYCH w... internecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota

PostWysłany: 2008 03 05 15:35    Temat postu: Miejsce dla MIŁOŚNIKÓW DŹWIĘKÓW MAGICZNYCH w... internecie Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłam pierwsze podeście do swoich stronek www o dźwięku magicznym. Czuję olbrzymie znużenie- mimo, ze bardzo lubię pisać... Chyba właśnie w tym momencie- pomimo wewnętrznej pewności- zaczęła mnie dopadać fala watpliwości.Szczególnie, że w lutym nie zagrałam NIC, a w marcu są warsztaty i święta. A kiedy gram, to zestrajam całą swoją Istotę... Ale, co tam, najwazniejsze, że jednak COŚ się rodzi Smile. Kochani jesteście i poczułam potrzebę, żeby TU się objawić. Wszelkie komentarze mile widziane. Oczywiście polecanie innym także- jeśli jesteście przekonani. W pierwotnym zamierzeniu były tam- oczywiście- tematy związane z jedzeniem/niejedzeniem- bardzo mi bliskie przez ostatnie 3 lata. Ostatecznie zdałam sobie sprawę z ogromu tego, co chciałabym przekazać i dałam sobie spokój. Powoli. Po kolei. Niech znów odzyskam tę wewnętrzną spokojną radość. Jesteście kochani i bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, że mogłam tu pisać i czytać. szczególnie Joachimowi, że stworzył tę przestrzeń. dalej pewnie będę to robić, tzn. pisać ... Uściski i Serdeczności.Dorota
http://energiagongu.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2008 03 05 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Smile
G-enialny
O-garniający
N-iebiański
G-rzmiący
Nasze gorsze nastroje o tej porze roku to ,,normalka".Mniej Słońca od paru miesięcy robi swoje.Poza tym tzw.,,przednówek"już trochę zapomniany, ale jest nadal głęboko w naszych genach.Dużo się ruszać na świeżym powietrzu i nie zapominać oddychać.
No i muzyka.W ,,Gongach" jestem prawie zielony.Słuchałem coś na mp3.
Mam swoją ,,magiczną" muzykę(Abraxas,Dream Theater...)
Ostatnio ,,odkryłem" dokonania Adama Bytofa i słucham.Bardzo polecam.
Trzymaj się Dorotko
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dorota

PostWysłany: 2008 03 06 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Strax Very Happy .
Cytat:
W ,,Gongach" jestem prawie zielony.
To tak jak znakomita większość Very Happy Właśnie wróciłam z występu. Miałam na salce akustyka, który powiedział, że ŻADNE urządzenie nie jest w stanie odtworzyć tak szerokiego zakresu dźwięków, jakie się wydobyły dzisiaj. A jeszcze alikwoty- czyli tworząca się "żywa" energia...
Wszystko mi już minęło, ze znużeniem włącznie i znów jestem w dobrym nastroju. Uściski i serdeczności Razz
PS. a gdzie i jak się można zapoznać z tym Adamem??
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2008 03 07 08:20    Temat postu: Re:Adam Odpowiedz z cytatem

Witaj!
Podaję namiary na strony:
www.autohipnoza.pl
www.adambytof.pl
Miłych wrażeń Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sten

PostWysłany: 2008 05 18 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dźwięki gongów, mis, kamertonów otwierają nam to, co jest powyżej nieba.
Kiedyś doświadczyłem energii wywołanej przez głos naszego prawie 2-letniego synka.
W czasie wydawania tych dźwięków, trzy razy nabierał głęboko powietrza.
Naście lat temu w naszym domu zebrało się 8 osób. Ja z synkiem byłem
piętro wyżej. Pomyślałem aby zejść, gdy poczułem mocny zamęt energetyczny obecnych,
kłócących się na temat duchowości.
Uderzenie było tak duże, że chwiałem się schodząc po schodach,
wręcz z nich spadaliśmy.
Synek wysunął mi się z rąk, pchnął uchylone drzwi, za którymi leżała płytka betonowa jako podstawka pod czajnik.
Stanął na niej, a we mnie podniosły się wibracje. Co On kombinuje?
Pomyślałem. Popatrzałem na synka, uśmiechnął się i chciał coś powiedzieć, tak pomyślałem. Jednak nie.
Uchylił usta i wtedy usłyszałem długie dudnienie dźwięku czakry podstawy.
Harmider był nie do zniesienia ale nikt nie zareagował.
Dźwięk wznosił się, do poziomu drugiej, trzeciej czakry, głęboki wdech -
czwartej, piątej, szóstej czakry, -głęboki wdech - najwyższe iiiiiiiiiii..........
przechodzące w bezdźwięk (sic!).
Nagle wszyscy zamilkli, każdy po coś przyszedł, wszyscy spojrzeli
na zegarki, po kilku minutach wszyscy wyszli.
Nikt z tych ludzi nie zauważył pięknego misterium ciszy.
Po tamtym zdarzeniu wszyscy tamci ludzie odsunęli się od nas
Dopiero po 6-ciu latach rozszyrowałem, że takie same dźwięki
emanują wzbudzone kamertony o wibracjach czakr.
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2008 05 19 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Sten!
Świetny i bardzo intrygujący opis Smile. Tak, mistrz gongu Don Conreaux twierdzi, że każdy z nas posiada swój gong, niezależnie od tego zewnętrznego- czyli własny głos... od jakiegoś czasu usiłuje go uruchomić Smile. Ostatnie warsztaty z syberyjskim szamanem pokazały mi, ze jestem dość blisko... następna szansa w czerwcu i może zacznie się dziać w sposób widoczny i dla mnie wyraźnie odczuwalny... Dzięki Razz

--------------------
http://energiagongu.p
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: