Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta według Wiley Brooks :?:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RS

PostWysłany: 2008 08 10 21:59    Temat postu: Dieta według Wiley Brooks :?: Odpowiedz z cytatem

http://www.breatharian.com/fivemagic5dwords.html
Tutaj Wiley na swojej stronie podaje dosc kontrowersyjna diete ktora ma pomoc w staniu sie bardziej swietlna istota.
Na to diete sklada sie:
hamburger z serem z McDonald's i dietetyczna cola w butelce plastikowej o pojemnosci 20 oz lub 1 litr ???
Dla mnie to dosyc dziwna dieta zwlaszcza ze mieso i cola to produkty o bardzo niskich wibracjach.
Co wy na to bo ja jestem lekko zszokowany Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newgargamel

PostWysłany: 2008 08 11 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo interesujace:
Cytat:

IMPORTANT NOTE: DO NOT DRINK WATER OF ANY KIND OR FROM ANY SOURCE AND, MOST IMPORTANTLY,DO NOT EAT ANY FRUITS OR VEGETABLES DOING THIS REGIME!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RS

PostWysłany: 2008 08 12 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj tłumaczy dlaczego taka dieta:
http://www.breatharian.com/qa5magicwords.html

To jest całkiem interesujace:

Cytat:
This concoction of 5d beef, 5d liquid light from the diet coke, the 5d sweetener aspartame, french fries fried in 5d de-hydrogenated oil and 5d water (5d water contains liquid gold) from the enter-earth oceans, is what makes this 5d catalyst work.

Cows are 5d beings or higher. They incarnated on the 3d Earth to provide 5d food (beef) for humans. They provide 5d food for humans by converting 3d foods into 5d flesh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salomea

PostWysłany: 2008 08 17 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak Smile to jest fajne Smile
Gosciu, ktory dluzszy czas pozostawal w Inedii, powrocil z odosobnienia do cywilizacji i uwaza, ze zyjac tutaj, w swiecie materialnym, zgodnie z nurtem cywilizacyjnym, powinnismy sie mu poddac we wszystkich aspektach Smile rowniez zywieniowych. Dlatego wlasnie sugeruje stolowanie sie w Fast Foodach Smile jako, ze to najbardziej zanieczyszczone i "smieciowe" jedzenie, takie samo jak cywilizacja, ktora nas otacza Smile Nie uwolnimy sie inaczej od smieciowej cywilizacji, jak nie doswiadczajac jej wszystkimi zmyslami i narzadami, organami Smile
Przejscie do 5. wymiaru nastapi tylko wowczas, gdy w pelni "stopimy" sie z calym brudem cywilizacyjnym wokol nas.

niech czlowiek doswiadcza jak chce. Jezeli potrzebuje tego- prosze bardzo. Ja nie chce wypowiadac swoich opinii na ten temat. Ja czuje inaczej, ale jestem inna osoba. Koniec Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: