Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca a glodowka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolny Czlowiek

PostWysłany: 2008 01 14 21:06    Temat postu: Praca a glodowka Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie.Jak udaje sie wam laczyc glodowki z praca.Wiem ze co niektorzy bardziej doswiadczeni znosza je dobrze,ale jak reszta?
Ja 1 dniowki(24h) suche znosze spoko,ale po 36 godzinach zaczyna byc ciezko praca fizyczna i glodowki nie ida w parze w moim przypadku.
Jaki macie sposoby na radzenie sobie z oslabieniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SamTen

PostWysłany: 2008 01 16 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ moje doświadczenie jest niewielkie, oprę się na cudzym. Otóż jeden z moich przyjaciół robi sobie co roku oczyszczająca głodówkę trwająca około tygodnia. Mówił mi że pierwsze 2-3 dni zostaje w domu (zaczyna w weekend, bierze 1 dzień urlopu). Najgorszy jest drugi lub trzeci dzień, potem już funkcjonuje normalnie.
Powrót do góry
wraithc88

PostWysłany: 2008 01 27 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzilem do szkoly i raz kogos pobilem drugiego dnia
fajnie nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SamTen

PostWysłany: 2008 01 28 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgaduję, że byłeś wtedy mięsożercą?
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2008 01 28 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. moich obserwacji i doświadczeń wpływ jedzenia czy nie jedzenia mięsa na poziom agresji nie jest zbyt wielki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
wraithc88

PostWysłany: 2008 01 30 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do: samten

zgaduj, ze mialem wtedy drugi dzien postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mily30latek

PostWysłany: 2009 11 24 00:56    Temat postu: Doświadczenie Odpowiedz z cytatem

Witaj powiem Ci że na początku przy głodówkach kilku dniowych pierwsze dni bywają trdne szczególnie trzy potem organizm przestawia sie na inny program i około jednej trzeciej energii którą zużywa na trawienie masz dla siebie. Podobnie jest przy dłuższych około 40 dniowych głodówkach. Lecz jeśli chodzi o tzw.post suchy czyli bez wody sytuacja wygląda tak iż przez cały okres lepiej nie chodzic do pracy jeszcze inaczej wygląda to przy przechodzeniu procesu 21 dniowego przy całkowitym przechodzeniu na odżywianie światłem tam ogromnąrolę odgrywa aspekt duchowy tej przemiany. Myslę iż w miarę wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
hunab-ku

PostWysłany: 2009 11 24 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie (11 dni) post mokry przebiegał nadzwyczaj dobrze. Chodziłem do pracy normalnie. Nic się nie wydarzyło, a to jak mój organizm pracował mógłbym porównać do silnika 300 KM na jałowym biegu ... jest w nim moc, ale nie mam potrzeby jej wykorzystywaćSmile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: