Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ROK 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 04 20 08:02    Temat postu: to fakt Odpowiedz z cytatem

To fakt, Sattwa, system jest doskonały, kontrolowany jest jego rozwój i drogi, te uznawane przez nas za dobre i te za złe. Nowy czy stary czy jakikolwiek inny porządek świata to definicje niektórych ludzi, bo mistrzowie systemu, jego kontrolerzy i tak realizują plan działania / rozwoju. Od nich pochodzą religie, systemy filozoficzne, rewolucje, wojny, systemy ekonomiczne, ruchy społeczne, moralność, zasady zachowania, rozwój duchowy i wiele więcej tego, czego nawet nie domyślamy się. Ich potęga jest wielka, na prawdę, taka jak potęga bacy nad owcą.

Warto być świadomym faktu, że człowiek na Ziemi jest zwykłą owcą. Jednak ta owca ma w sobie potencjał wyzwolenia się ze stada i stania się wolnym. Trudna to droga, zawiła i pełna niewiadomych, bo nawet ci tak zwani Mistrzowie nie poprowadzą cię na niej, ale jest możliwa do zrealizowania. Wtedy wychodzisz z systemu. I do dalej?
No i o z tego?
Koniec tej pięknej zabawy, czas do pracy.

(książkę mogę o tym napisać, ale nie chce mi się, no bo po co; chyba że potem, we właściwym czasie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bacchante

PostWysłany: 2010 04 22 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeszcze zostało do zrobienia po wyzwoleniu się? Jaka praca?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 04 22 07:44    Temat postu: JA decyduje Odpowiedz z cytatem

Bacchante, to zawsze ty decydujesz, co robić, co zostało, co jest celem, jaki i czy jest sens itd.
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2010 04 22 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc odpowiedź brzmi - nie ma sensu, nie ma nic do zrobienia.
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2010 11 03 14:20    Temat postu: 2012 Another Anunnaki Hoax Odpowiedz z cytatem

Tekst w j. ang. o tym ze 2012 to mistyfikacja Annunaki.
2012 - Another Anunnaki Hoax by Amitakh Stanford 11th October 2009:
http://www.flyingbuffaloes7.net/keluar4.html
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2011 02 25 23:00    Temat postu: Rok 2012 to nie koniec swiata Odpowiedz z cytatem

Dr Jan Pajak - Rok 2012 to nie koniec swiata:
http://www.totalizm.eu/viewtopic.php?f=19&t=259
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2011 02 26 21:01    Temat postu: moze Tuskowi Odpowiedz z cytatem

jesli ktos sobie posiedzi nieruchomo 30 min szybko stwierdzi ze nasza natura jest ruch wiec zawsze bedzie cos do zrobienia ale od nas zalezy kierunek chociazby jesli czujemy parcie mozemy pojsc do toalety lub narobic jakiemus politykowi na glowe ale latwiej byloby go olac
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 02 28 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat tutaj dużo ludzi lubi długo, nieruchomo siedzieć Laughing

A co do pająka, który sobie tak brzdąka:

Ja od wielu juz lat badam tego typu sprawy, stad mam podstawy logiczne i empiryczne aby z calym swym autorytetem gwarantowac, ze straszenie rokiem 2012 jest jedynie kolejnym upowszechnianiem paniki przez tzw. "falszywych prorokow". Jednak zaprzeczajac tu definitywnie mozliwosci "konca swiata", chcialbym jednoczesnie wyraznie podkreslic, ze niemoralnosc ludzka stacza sie ostatnio coraz blizej poziomu ktorego Bog najwyrazniej NIE ma zamiaru dalej tolerowac. Dlatego, zgodnie z tym co wyjasnilem na totaliztycznych stronach o nazwach "seismograph_pl.htm" i "day26_pl.htm", z coraz wieksza pewnoscia nalezy sie spodziewac, ze w najblizszych latach owo nasilanie sie naturalnych katastrof, albo stopniowo, albo tez raptownie, usunie z Ziemi wiekszosc niemoralnych osobnikow i niemoralnych spolecznosci. Dla tych zas niemoralnych ludzi ktorzy z powodu praktykowania filozofii pasozytnictwa juz wkrotce beda musieli umrzec, faktycznie ich malenkie swiatki niedlugo sie skoncza.

Gościu wyraźnie nie straszy ... przynajmniej rokiem 2012 Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2011 02 28 17:36    Temat postu: Siedzenie jest badzo przyjemne ale....... Odpowiedz z cytatem

czy ktos sie kiedys zastanawaial co by sie stalo z czlowiekiem ktory zostal by calkowicie unieruchomiony i nie mialby mozliwosci zadnego ruchu np przez 50 lat co by sie dzialo z jego umyslem Rolling Eyes
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 02 28 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co by z tego zastanawiania się przyszło?
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2011 03 02 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisalem tak bo powyzej Bocchante napisal ,nie na sesu nie mam nic do zrobienia "wiec moze zakopac sie pod ziemie czy to bedzie jakas roznica ,nie wiem co mial na mysli ale troche przypomina mi osobe ktora ma przylozony pistolet do glowy,wedlog mnie taka osoba unieruchomiona przez badzo dlugi czas bedzie czula cierpienie i wkoncu powie jest tyle rzeczy do zrobienia a ja nie moge sie ruszyc

Ostatnio zmieniony przez vapaus dnia 2011 03 04 21:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2011 03 04 15:58    Temat postu: MIRIAM DELICADO Odpowiedz z cytatem

Miriam Delicado o roku 2012 i poza, ogolne przeslanie to to, ze to my poprzez nasze mysli tworzymy co sie wydazy, wiec to od nas zalezy co sie bedzie dzialo na swiecie:
http://www.bluestarprophecy.com/videos
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2011 03 17 15:02    Temat postu: a ten gosc juz byl? Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=lesCA5slH-8
Powrót do góry
jacek65

PostWysłany: 2011 12 28 18:06    Temat postu: 2012 - wyjaśnienie archeologa Odpowiedz z cytatem

Zapewne dla wielu uczestników tego forum nie jest to wyjaśnienie wystarczające, ale poczytać warto:
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/ekspert-lek-przed-21-grudnia-2012-r-popularyzuje-k,1,4983579,wiadomosc.html
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 29 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W kalendarzu Majów - opisywał ekspert - cykl trwający 5200 lat (każdy rok po 360 dni), liczony był od dnia, który przypadł na 11 sierpnia 3114 r. p.n.e. Tego właśnie dnia skończyła się poprzednia (trzecia) epoka świata, zakończył się poprzedni cykl 13 baktunów. Wtedy to, według mitu, została na nowo stworzona Ziemia, a wyobrażano ją sobie pod postacią pływającego w oceanie żółwia, zaś bogowie umieścili na niebie trzy kamienie.

Jak już ktoś bierze wiedzę majów to konsekwentnie z całym inwentarzem. Z ziemią która jest skorupą żółwia na oceanie Smile Widać NASA fałszuje wszystkie zdjęcia z kosmosu...
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 09 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=zZVet2t__To&feature=player_embedded#
Przepowiednie Księżnej Japoni na 2012
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2012 01 09 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja powyżej jest z pewnymi błędami w tłumaczeniu:

Tutaj masz najnowszą wersję:
http://vimeo.com/34697777
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 09 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No!
Najlepsze jest to, że Ziemia będzie przechodziła przez "Makaron"
A przecież kluski są niezdrowe bardzo Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 09 21:08    Temat postu: już jest Odpowiedz z cytatem

Jest już na forum ten temat z wytłumaczeniem -- zobacz w dziale wideo.
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=2331
To nie księżniczka Japonii, jednak.
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2012 01 09 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku: w nowej wersji napisów nie ma żadnego makaronu Smile dlatego podałem linka do nowszego tłumaczenia Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 10 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się tylko uśmiałem ze starej wersji ... choć przez chwilę zastanawiałem się ... czy może czegoś nie wiem Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 02 17 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21.12.2012 Ściana Białego Światła ...

http://www.youtube.com/watch?v=HS94H8nwa1k&feature=player_embedded

...
Michael w ostatnim czasie dowiedział się, że Wędrownicy Czasu (ang. remote viewers) prześledzili waszą linię czasową do 21 grudnia 2012 roku i bez wyjątku wszyscy ujrzeli ścianę białego światła uniemożliwiającą im dalsze wejrzenie. Sam ten fakt powinien dać wam do zrozumienia, że koniec cyklu ma miejsce zgodnie z Kalendarzem Majów. Jednakże nawet bardziej interesujący jest ostatni raport od innego Wędrownika Czasu – Billa Wooda (to ten z powyższego fragmentu wywiadu), byłego członka oddziału marynarki wojennej, który prześledził wiele innych linii czasowych i odkrył, że wszystkie kończą się tą samą ścianą białego światła. To mówi wam, że jakikolwiek kurs obierzecie w swoim życiu, cokolwiek będzie w waszym szczególnym doświadczeniu, wszyscy dotrzecie do punktu zmiany. To dokąd się udacie będzie zależało od waszego indywidualnego poziomu wibracji. Niektórzy z was znajdą się w wyższych, z kolei inni przeniosą się do poziomów podobnych do tych, na których znajdowali się wcześniej. Być może, nawet bardziej ważne jest odkrycie, że jakiekolwiek próby są usiłowane, aby zmienić te linie czasowe, a tym samym i przyszłość, żadne zmiany nie mogą być wprowadzone.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 17 21:15    Temat postu: przyszłość Odpowiedz z cytatem

Czyli, inaczej to przedstawiając, świetlana przyszłość, hunab-ku.
Kilka lat temu, kiedy mnie pytano o 2012, powiedziałem, że "Pan czasu odejdzie".
Zatem, świetlana przyszłość pozbawiona manipulacji czasem -- ciekawe to będzie.
Tak czy inaczej, spokojnie, hunab-ku, widziałem lata po 2012, 2030, 2050 i 300 lat poźniej -- gra toczy się dalej.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 02 18 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli ... PAN CZASU ODEJDZIE ...
To w jakim czasie te lata będą ... które widziałeś ... ? Smile
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2012 02 18 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachimie a widziałeś co się stanie z korporacjami i z systemem pieniężnym?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: