Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

--
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
administrator forum

PostWysłany: 2011 06 16 20:31    Temat postu: Re: prosba Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
zwracam sie z prosba do wlascicieli i administratorow tego forum o usuniecie topiku czy tematu "slaba wola"

Całego tematu nie wykasuję, ponieważ uczestniczą w nim także inni, poza tobą, ludzie. Natomiast każdy może modyfikować swoje wypowiedzi, np. usunąć je w całości.
Gisan, to już od ciebie zależy, co z twoimi wypowiedziami zrobisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2011 06 16 20:33    Temat postu: szkoda Odpowiedz z cytatem

Gisan, uważam twoje wypowiedzi na forum za wartościowe. Szkoda, że je kasujesz. Ludzie, czytając twoje wypowiedzi, mogli na tym skorzystać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwidon

PostWysłany: 2011 06 17 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytając to co pozostało, widzę że był/jest/nadal będzie to wartościowy topik... daje do myślenia pomimo niekompletności...
wczoraj spotkałem "przypadkiem" na mieście znajomą, ma problemy ze stabilizacją psychiczną, długo rozmawialiśmy - jej też brakuje silnej woli aby podjąć wyzwanie i trwać w jego realizacji, też ma mroczne myśli, przez kilka godzin udało mi się obudzić w niej nadzieję że może być lepiej - mam wrażenie, że to o czym tu pisałeś mogłoby pomóc jej i nie tylko jej, stąd proszę cię abyś pozwolił administracji Forum przywrócić twoje wpisy, zainicjowałeś coś bardzo ważnego, poruszenie i takie przedstawienie tego tematu, może pomóc wielu osobom Smile
Gisan, przemyśl to proszę, życząc dużo silnej woli w materializacji pozytywnej energii, pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 06 17 08:57    Temat postu: plik Odpowiedz z cytatem

Przypominam wam, że Strax z tego forum skopiował wypowiedzi Gisana do jednego pliku .pdf, od pierwszej wypowiedzi aż do roku 2009, potem już nie.
Plik jest do pobrania z tego folderu:
http://servilo.website.pl/teksty/
bezpośredni odnośnik:
http://servilo.website.pl/teksty/gisan.pdf

Sam folder, co widać, zawiera wiele innych ciekawych informacji w zebranych w osobne pliki.
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 06 17 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pisałam na czacie z Gisanem i jest jego zgoda na ponowne wprowadzenie tekstów:
Cytat:
Gisan: ale niech tam co mi do tego to jego forum jak ma jakies archiwum to moze je powklejac spowrotem
Powrót do góry
Gwidon

PostWysłany: 2011 06 17 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anusia napisał:
Wczoraj pisałam na czacie z Gisanem i jest jego zgoda na ponowne wprowadzenie tekstów:
Cytat:
Gisan: ale niech tam co mi do tego to jego forum jak ma jakies archiwum to moze je powklejac spowrotem

skoro sytuacja ma się tak jak piszesz, to może Gisan sam mógłby uzupełnić to co wykasował - nie wiem jak to ma się od strony technicznej, ale może administracja Forum mogła by mu przekazać zarchiwizowane wątki, które on - w ramach, "odkupienia" pochopnego działania - rzetelnie powklejałby na swoje miejsca... Smile
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 06 17 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety Gwidon sprawa nie wygląda tak, że to jemu zależy na tym, gdyż zrobił jak chciał, czyli wykasował.

Myślę, że Gisan nie będzie miał za złe, ze się tym podzielę, bo ważne aby inni wiedzieli, co jest grane.
Pisaliśmy mniej więcej tak:
Cytat:
Gisan: ale ja nie moge usunac calego tematu

swoje pousty juz wykasowalem

19:30
Gisan: ale chce zeby zniknela cala SLABA WOLA

19:34
Gisan: a niech to szlag jasny to chyba musialbym prosic wszystkich o zgode na usuniecie calego tematu

19:35
Gisan: a niech to ges kopnie sa wogule bezwartosciowe

Gisan: nie ma z czego korzystac jesli juz moga sie tylko tymi bzdurami podniecac

Gisan: ale niech tam coo mi do tego to jego forum jak ma jakies archiwum to moze je powklejac spowrotem

Gisan: on nie rozumie ze sa wogole bezwartosciowe ale niech mu bedzie nie wygram i nie mam zamiaru z nikim wygrywac to kolejna iluzja
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 05 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 06 08:19    Temat postu: przykład Odpowiedz z cytatem

Ten przykład z chłopakiem, który sam nie zarządzał swoim ciałem, jest jednym z dowodów naukowych, że ciało człowieka to biologino-elektryczna maszyna.
Żeby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i jak człowiek funkcjonuje, oto poniższe porównanie.

Wyobraź sobie, że masz jeden z tych nowoczesnych samochodów, co to reagują na głos i myśli, albo samolot taki. Pełna elektronika, podchodzisz, samochód otwiera ci drzwi. Wsiadasz, sam zamyka je i zapina ci pasy. Ty wygodnie kładziesz się, a samochód już rusza, bo mu myślami czy głosem przekazałeś kierunek. Oczywiście, mimo że ma kierownicę, wajchę skrzyni biegów itp. końcówki sterujące, to ty nawet na nie nie patrzysz, bo one używane są tyko w przypadku awarii, czyli kiedy sterowanie ręczne jest potrzebne. To jest "myślący" samochód i reaguje na tylko twoje myśli oraz głos.

Żadna to nowość, takie samochody -- pamiętam artykuły z prasy, kiedy byłem nastolatkiem -- opisywane były już dziesiątki lat temu. Już wtedy to nie była fantastyka. Obecnie możesz sobie taki zmówić, jeżeli masz za dużo pieniędzy. Samochodem steruje komputer z rozbudowanym oprogramowaniem. Jedynie potrzebuje twoich rozkazów. Jeżeli nie rozkazujesz, to jedzie domu, stoi i czeka, przeprowadza testy, konserwację itp. -- sam o tym decyduje wedle instrukcji wcześniej wgranych w pamięć.

Teraz wyobraź sobie, że ciężarówka uderzyła w ten samochód, kiedy stał na parkingu i mocno go zniszczyła. Dałeś go do naprawy (szpitala). Tam kilku fachowców (lekarzy) o specjalnościach takich jak blacharka (dermatolog), mechanika (ortopeda), elektronika (neurolog) itp. zajęli się nim, żeby naprawić.
Jednak naprawa nie w pełni udała się. Okazuje się, że teraz samochód nie reaguje na polecenia wydawane myślą i słowami, trzeba go prowadzić ręcznie. Już sam nie ruszy, nie zatrzyma się, nie zahamuje itp. Trzeba go, po prostu, ręcznie prowadzić. Jeżeli nie naciśniesz pedału, to nie ruszy, nie zahamuje. Jeżeli nie skręcisz kierownicą, to nie ominie przeszkody, jak przed wypadkiem, jeżeli nie wyłączysz zasilania, to sam nie zgasi silnika i tak dalej.
Ty, podobnie jak przedtem, możesz myślami wydawać polecenia, jednak auto nie zareaguje.

Ciało człowieka jest maszyną poruszaną przez oprogramowanie (umysł = intuicja, intelekt, instynkt) sterujące systemem nerwowym. Mózg jest centralną jednostką sterującą. Kiedy mózg jest uszkodzony, to niektóre funkcje ciała nie działają, mimo że umysł wydaje polecenia. Wtedy te funkcje ciała trzeba ręcznie uruchamiać, trzeba człowiekowi powiedzieć "usiądź", "zjedz" itd. lub posadzić go czy nakarmić.

Oczywiście, to tak wygląda na tak zwanym poziomie materialnym. W rzeczywistości ciało jest tylko obrazem w umyśle, zawsze funkcjonuje doskonale i tylko zgodnie z obrazem i funkcjami, które umysł sobie wyobraża.
Kiedy umysł przestaje działać (bo umysł też jest tylko narzędziem), ciało i tworzony świat znikają.

Opisałeś przypadek istoty, która postanowiła doświadczyć życia w ciele, które jest w znacznie mniejszym zakresie sterowane przez umysł.

Możesz też doświadczyć czegoś takiego, będąc pod wypływem substancji wpływających na połączenie między ciałem a umysłem (niektóre psychoaktywne). Ja kiedyś doświadczyłem tego częściowo, na początku doświadczeń z ajałaską, kiedy to poznawałem szczegółowo, jak ciało jest sterowane umysłem.
Bardzo ciekawe doświadczenie, kiedy to musisz wkładać duży wysiłek w tak proste czynności jak np. utrzymanie równowagi, chodzenie, siadanie a nawet poczucie upływania czasu. Dla przykładu, wysikawszy się możesz stać godzinę nad ustępem, w jednej pozycji, nie czując dyskomfortu. Dopiero kiedy skupisz się intelektualnie na tym, to wywnioskujesz, że już skończyłeś i możesz odejść. Automatyka instynktu nie zadziałała, dlatego ciało nie czuje, trzeba nim sterować z zewnątrz.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 07 05:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 07 08:40    Temat postu: Re: halucynacje Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
ciekaw jestem jakie bedzie Twoje zdanie na ten temat

Po pierwsze, czuję że jest to zupełnie realne i rzeczywiście dziejące się zjawisko, masz kontakt, nie są to halucynacje czy iluzoryczne wizje.
Istnieje możliwość, że jest to telewizja galaktyczna, któryś z jej kanałów, coś w rodzaju National Geografic. Możesz się zapytać, czy tak jest.
Po drugie, pytaj się o to ich, oni ci to powinni wyjaśnić. Rozmowę masz ułatwioną, bo odbywa się intuicyjnie, więc może być szybsza od błyskawicy. Nastaw się na prawdę i tylko prawdę w odpowiedziach od nich i to im podkreśl.
Po trzecie, traktuj to jako zupełnie normalne dla ciebie zajęcie a ich jako przyjaciół, którzy jednak nie mają prawa ingerować w twoje życie -- to musisz im wyraźnie zaznaczyć (no chyba, że chcesz inaczej).
Po czwarte, pamiętaj, że jeżeli przychodzą do ciebie inne istoty, nie ludzkie, to mają do ciebie "biznes", czyli coś chcą wyciągnąć. No chyba że macie wcześniejszą umowę i teraz oni ją realizują z korzyścią dla ciebie. Wiele jest możliwości układów i ich realizacji.
Resztę mogę ci powiedzieć telefoniczne. Podaj numer telefonu stacjonarnego albo zadzwoń do mnie na godzinną rozmowę.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 07 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 07 20:23    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
Zaskoczyles mnie i to bardzo ...skad Ty mozesz takie zeczy wiedziec
Dużo podróżowałem po wsechświecie, głównie jako coś w rodzaju ambasadora, który jednoczy różnych ludzi, żeby współpracowali, i człowiek dzielący się informacjami. Taka praca. Teraz odpoczywam na Ziemi, tutaj uczę się życia a przy okazji daję ludziom informacje, które mogą wykorzystać dla swoich korzyści.
Galaktyczna TV jest podobna do tych co mamy na Ziemi, tylko że ma więcej kanałów i odbierać można ją praktycznie w całym wszechświecie, bo nadaje na innej zasadzie niż fale Herz'a.

gisan napisał:
widac na mim wszystko na zywo jak sa np drzewa i podmuch wiatru to wszystko sie rusza i malo tego ja czuje na twarzy ten wiatr czy atmosfere tego miejsca z "obrazu" na sobie jakbym tam byl fizycznie
Fachowo nazywa się to widzeniem wielowymiarowym. Niektórzy mówią o widzeniu 4 wymiarowym, inni o 5 wymiarowym -- trochę jest tutaj pomieszania, bo mówią o tym ludzie, którzy nie mają doświadczenia jak ty.
Kiedy rozszerza się zakres działania zmysłów człowieka, to właśnie coś takiego zaczyna pojawiać się, wtedy patrzący człowiek zaczyna widzieć, słuchający słyszeć itp. Stąd powiedzenie "słuchają a nie słyszą, patrzą a nie widzą".
To może pojawić się "spontanicznie", pod wpływem substancji chemicznych, pod wpływem dźwięków, fal elektrycznych -- inne istoty mogą to u ciebie wywołać.
Używający technologii ludzie czy inne istoty często wykorzystują to, żeby innych ludzi zaprząc do jakiejś pracy-- tak powstają prorocze wizje będące początkiem np. jakiejś religii, takie widzenia mają "święci" i tak dalej, dużo możliwości wykorzystania tego.

gisan napisał:
czasem jakby mam "film" na zyczenie siadam we fotelu o jakiejkolwiek porze dnia i "wlancza" sie "obraz" i pochlania mnie tak ze zapominam ze zyje
Tak, to jest dla ciebie nowe, więc jest piękne ale proponuję tobie, nie daj się zmamić, szczególnie, jeżeli otrzymasz propozycje.

gisan napisał:
"szybsze od blyskawicy" .... ale bardzo szczegolowe
Doświadczasz komunikacji używając intuicji. Teraz wiesz, jak szybko działa, że w momencie pojawienia się pytania (o ile pojawia się), jest już pełna odpowiedź w najdrobniejszych szczegółach i książkę możesz napisać :) .

gisan napisał:
nie odczuwam zeby mialy jakis biznes i nie czuje niczego podstepnego w tych rozmowach
Ja nie upieram się, że coś takiego jest, jedynie ostrzegam cię, bo często tak bywa. A gdybyś czuł coś podstępnego, to źle świadczyłoby o umiejętnościach tego, kto do ciebie przyszedł. Bo ty masz to nie czuć. Masz czuć Miłość, spokój, zaufanie itp. Ale jeżeli jesteś zawsze czujny, to cię nie zmamią. "Po owocach ich poznasz."
Całkiem możliwe, że ty sam do siebie przychodzisz w takiej formie, wtedy jest to dla ciebie najkorzystniejsze.
Może też być, że masz kontakt z istotą, która naprawdę Kocha cię.
Wiele jest możliwości. Wprost zapytaj: "Przedstaw się. Kim, czym jesteś. Mów tylko prawdę. Czego chcesz ode mnie -- mów prawdę i od razu całość tak żebym dobrze zrozumiał."

Tak czy inaczej, baw się dalej.
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2011 07 11 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczacie wtrącenie:)
Miałem kiedyś kilka dobrych lat temu podobne doświadczenie,po ćwiczeniach relaksacyjnych.
Widziałem np drzewa i gdy zażyczyłem sobie by sprawdzić jak wygląda od środka " widziałem' jak jest zbudowane jak przebiegają wewnętrzne procesy. Później okazało się że te informację były prawdziwe.
Raz jeszcze to już znacznie bliżej czasu obecnego zdarzyło się coś innego:
Pracując w magazynie przeładunkowym zbliżałem się do wózka na którym były ułożone rurki do rozniesienia po różnych naczepach,każda rurka była opisana. Nagle zauważyłem że jedna z rurek, a raczej jej obraz( czułem że t tylko obraz) unosi się tak że mogę odczytać widniejący na niej numer. Jak się okazało numer był prawidłowy.
Chciałbym się nauczyć rozwijać tę umiejętność oglądania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 13 02:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 13 02:57    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2011 07 13 13:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 13 03:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 07 13 08:57    Temat postu: kontakt do Odpowiedz z cytatem

gisan,
Mój znajomy, Zygmunt, mieszkający od chyba 30 lat w Kanadzie, prosił, żebym na forum podał jego numer telefonu głównie po to, żebyś ty zadzwonił do niego. Zygmunt chce z tobą rozmawiać i prawdopodobnie zaprosić cię do swojego domu.
+1 250 397 2224
Kiedy dzwonisz do niego, wpierw odzywa się automatyczna sekretarka -- ustawił to, żeby chronić się przed śmieciem marketingowym. Dlatego zostaw wiadomość wraz z numerem telefonu do ciebie. Jeżeli jest na miejscu, to oddzwoni w kilka minut.

Zygmunt też jest samotnikiem aczkolwiek bardzo lubi rozmawiać przez telefon m.i. na tematy żywe na naszym, tutaj forum.
Zygmunt prosi też, żeby każdy człowiek, który chciałby z nim porozmawiać, śmiało dzwonił do niego.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2011 07 24 05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:18, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 07 24 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Gisan i zegnaj jednoczesnie. Po raz ... kolejny (ja juz cie nawet pochowalam, he,he, chociaz wtedy wcale nie bylo mi do smiechu). Kiedy wreszcie dasz sobie spokoj z tymi pozegnaniami i zobaczysz to, co jest widoczne golym okiem z praktyki: z jakichs powodow dobrze ci na naszym forum na tyle, ze wciaz wracasz. I z jakichs powodow nam jest fajnie czytac twoja bazgranine- czlowieka malych potrzeb zaprogramowanego na 'nie' Wink . Ciesze sie, ze administracja udaremnila twoje destrukcyjne zapedy wykasowania nas wszystkich z tego miejsca i ciesze sie, ze postanowiles napisac ksiazke, bo twoje patrzenie na swiat jest takie nietypowe i dziwne- z jednej strony- i takie oczywiste- z innej. Usciski i serdecznosci.
Powrót do góry
abeni

PostWysłany: 2011 07 29 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Gisan jestem słabo zachwycona Tobą i prawdę mówiąc nie chce mi się Ciebie czytać. Więc może zrobisz mi tę przyjemność, sądzę również, że i innym, i zaczniesz stawiać kropki zamiast trzy-kropek, zaczynać zdania z dużej litery i dzielić tekst na akapity.
Wszystko, co tutaj robisz, świadczy o tym jakie duże masz EGO, jak bardzo potrzebujesz być w centrum uwagi. Ludzie tutaj są wspaniali, dają Ci uwagę za każdym Twoim pierdnięciem. Ale może uszanujesz również ich, jak oni szanują i UWAŻAJĄ Ciebie. Zacznij od prostych zasad interpunkcji, zacznij od szanowania innych chociażby przez przejrzystość swoich tekstów. Trudne? Tak, wiem...Ale naprężanie tej liny ego kiedyś się skończy. I nie będzie już gdzie wyrzucać swoich śmieci. Zadbaj o swój śmietnik. Bo tak właśnie traktujesz ludzi. I nie zganiaj na słabą wolę swoje własne k####ństwo.
Powrót do góry
Pielgrzym

PostWysłany: 2011 07 29 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hah, ja tez cos skrobne dla gisanka Smile dawno temu, pamietam, z zacisnietymi zebami, cwiczac potege sily woli przeczytalem caly gisanowy post! i to jeden z tych od 200 do 300 slow... Smile to my wszyscy przechodzimy przez to, znane mi energie, a gisan dla jemu znanych powod postanowil byc mistrzem w tej kategorii! za co dziekuje i wielkiej sily zycze.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 09 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 10 00:03    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE – DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
“Niejedzenie” tak naprawde jest niczym innym jak sensacyjka sluzaca za pokarm dla Ludzkiego Patologicznie Funkcjonujacego Umyslu...

a za sensacyjki sie czasem placi

Powiem Ci, że z osób, w którymi rozmawiałam nt. niejedzenia (np. wśród rodziny i bliskich znajomych) nikt nie odebrał tego jak sensacyjkę, za którą ktoś (nie zrozumiałam tego) miałby płacić.

Bardziej mnie wyśmiewają Laughing

zaznaczę, że spożywam pokarm, ale w mniejszych ilościach, ogólnie wiem, że organizm ludzki może funkcjonować bez jedzenia. sama jednak tego póki co tego nie praktykuję. No chyba, że mentalnie Wink
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 10 03:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

Skocz do: