Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

--
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 10 04:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 10 22:14    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE – DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
A teraz sie nie obraz PROSZE dobrze ?

Dobrze <foch> ha ha
Mentalność - _ - _ Wyobraźnia.

wolność myśli.
myślę, że chodzenie po Słońcu lekko popaliłoby stopy
dziekuję.

a gisan, CO i ile aktualnie jesz, przykładowo w ciągu jednego dnia?
oczywiście poza 2 gramami powiatrza ?

ps. nie wnikam, co było wcześniej. tu i i teraz . raczej

gisan napisał:
(na szczescie niewielki)

dlaczego ?
nie oślepłeś, prawda ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 11 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 12 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 12 12:40    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź!
ja próbuję jeść jak najbardziej naturalnie a w szczególności produkty swoje , ewentualnie rodziców, babć, przyjaciół - woce warzywa, gorzej z mąką. Własna ręka od zasiania/zasadzenia - bo tak naturalnie organizm potrzebuje i chce, nie jest łatwo, lecz to nie znaczy , że nie jest to osiągalne,Smile to je to .

ja jem chleb i go lubię, tak jak wino swoje swoje ;D

a co myślisz o zielarstwie ? ziołach ? używasz?

http://forumfor.fora24.pl/2-vt65.html?start=10
Shocked
Smile
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2013 01 12 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super spiżarnia <3 Pozdrawiam Gisana i Ciebie sinsemilla.

Najlepszego w 2013 roku, bo nie było okazji wcześniej Wink
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 13 02:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anusia napisał:

Najlepszego w 2013 roku, bo nie było okazji wcześniej Wink

A dzięki. Moc. Smile
Tobie i Wszystkim ludziaszkom z forum życzę 2013-stego - najlepszego z najlepszych, a roku następnego jeszcze lepszego Very Happy
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 17 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 18 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2013 01 19 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Gisan. Już wiem, że nie lubisz kilku przedstawicieli ruchu niejedzenia i patrzenia w słońce, którzy być może są oszustami - ale w dalszym ciągu wypowiadasz się na forum propagatorów tych idei. Jaki w końcu jest Twój stosunek do inedii i patrzenia w słońce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2013 01 19 23:25    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
Niemniej jednak po tak mozna powiedziec wspanialym okresie nie spozywania pokarmow stalych, gestych chmur atomowych jak ja to nazywam, bedac pelen energii i wigoru... wrocilem z powrotem do ich spozywania...ot tak poprostu bez jakiego kolwiek zlego sie samopoczucia w ich nie spozywaniu..

skoro nie jem i jest mi z tym dobrze albo wydaje mi sie ze jest mi z tym dobrze a cialo swoje wie inaczej niz umysl, ktory mu w normalnym funkcjonowaniu przeszkadza wiec w koncu cialo bierze gore nad umyslem zeby przetrwac i wkladamy do ust pozywienie.

Gisan jest tu pewna niescislosc...

Jezeli jak sam stwierdzasz podczas niejedzenia byles pelen energii i wrociles do "normalnego" pozywienia bez jakiegokolwiek zlego samopoczucia...to

jest oczywiste, ze powrot do jedzenia nie byl efektem zwyciestwa madrosci ciala nad ograniczonym umyslem.
Tak byloby w przypadku gdybys zmuszal sie do dalszego niejedzenia pomimo sygnalow ciala, ze taki stan mu nie odpowiada (choroba, oslabienie, zle samopoczucie itd.)

Wiec logicznie myslac, jesli zgadza sie to co napisales w cytowanych przeze mnie fragmentach - twoj powrot do jedzenia byl zwyciestwem umyslu nad cialem, a nie odwrotnie jak sugerujesz...
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 20 04:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2013 01 20 09:34    Temat postu: pozostaw Odpowiedz z cytatem

gisan, proszę, NIE usuwaj czegokolwiek, co na tym forum napisałeś. Moim życzeniem i moją prośbą do ciebie jest, zostaw to bez zmian.
Ja uważam, że informacje, które tutaj publikujesz są wartościowe i korzystniej dla ludzi czytających to forum jest, żeby one zostały przez ciebie nienaruszone.
Poza tym, oszustów pazernych na pieniądze warto wskazywać, bo czynią ludziom więcej szkody niż czegokolwiek dobrego.
Oczywiście twoje informacje dotyczące tych ludzi, a także wskazane filmiki na yt, niczego dowodzą. One stanowią jedną z informacji, którymi warto dzielić sie w tym temacie. Czy są prawdziwe czy nie, wierzyć w nie czy nie -- to każdy sam oceni.
Ty na tym wszystkim nie tracisz. Ja jestem za tym, żebyś kontynuował -- proszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaos

PostWysłany: 2013 01 20 12:02    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

Gisan mnie po prostu fascynuje DLACZEGO jest tak, ze kazdy kto probowal, zachwyca sie stanem "niejedzenia" - to jednak do jedzenia wraca...

alternatywy sa oczywiscie dwie:
1. NIEJEDZENIE-JEST NIEMOZLIWE jak sugerujesz - cialo chce przezyc wiec zaczyna jesc
2. NIEJEDZENIE JEST MOZLIWE umysl broni swojego status quo - a tym samym stwarza ILUZJE ze cialo musi jesc by zyc

Mnie osobiscie fascynuje jednak co innego...
Czy rzeczywiscie doslownie rzecz biorac, jestesmy KREATORAMI SWOJEJ RZECZYWISTOSCI...

Mysle, ze w tym pytaniu jest tez odpowiedz na wszystkie inne pytanie - w tym niejedzenia Smile

Problem, ze odpowiedz musze znalezc sam - to bardziej poczuc niz zrozumiec Smile
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2013 01 20 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zwracam Ci uwagi, tylko zwracam się do Ciebie z pytaniem: jaki masz stosunek do niejedzenia. I przyłączam się do prośby Joachima, byś nie usuwał swoich wpisów, są dla mnie (i na pewno nie tylko dla mnie) wartościowe.
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 20 23:56    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
DLACZEGO jest tak, ze kazdy kto probowal, zachwyca sie stanem "niejedzenia" - to jednak do jedzenia wraca...

Fascynacja rzecz Dobra Wink

Ja myślę, że chodzi o Smak. zMysl. Dlatego.

gisan napisał:
...jestem glupi jak but..

Buty nie są głupie Rolling Eyes no może trochę , zasłaniają stopę przed Ziemią. Ale w zimę, albo na Słońcu mogłyby się przydać mądrze hehe

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 21 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 21 01:02    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
co do HRM...to nie to ze nie osleplem ale czuje ze cos sie z moim wzrokiem stalo nie jest on taki jak byl..oczywiscie o nic nie oskarzam HRM bo to przeciez byl moj wtedy wybor i moje tym zafascynowanie...bylem i jestem oglupiany przez spoleczenstwo pod wieloma wzgledami...od jakiegos sie to czasu zmienia poprzez filtrowanie informacji przez coraz grubsze filtry... Smile

Może te filtry to słoneczne właśnie, tj. od Słońca /.. Mi też wrok się zmienił, np. słabo widzę elektroniczne, podświetlane tablice informacyjne.
Smile
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 23 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sinsemilla

PostWysłany: 2013 01 24 09:25    Temat postu: Re: NIEJEDZENIE &#8211; DRUGA STRONA MEDALU=HISTORII NIE Odpowiedz z cytatem

gisan napisał:
kurde...sinsemilla mnie nie chodzi o zadne filtry sloneczne... jesli juz to one sie nazywaja "okulary" i jesli chodzi o filtrowanie promieni slonecznych to sa one z ciemnego szkla a ja pisalem o filtrowanie INFORMACJI jakie docieraja do mnie poprzez rozne media czy od osob prywatnych np...

Kurde ... gisan, wiem Wink śmieję sobie się tak sobie. Cool
Śmiech rozpuszcza złudzenia.
"Wojownik wybiera ścieżkę z sercem, jakąkolwiek ścieżkę z sercem i podąża nią; wtedy cieszy się i
śmieje. On wie ponieważ zobaczył że jego Życie jest zbyt krótkie. On widzi że nic nie jest bardziej
ważne od czegokolwiek innego." Odrębna rzeczywistość C.Castaneda

Jeśli chodzi o filtry. To. Do mnie raczej dociera informacja .. już przefiltrowana (wstępnie). Filtracja....
Ba, a czym wg Ciebie jest informacja ? Very Happy

Wolne Myśli + Wikipedia + paint
[img] http://img690.imageshack.us/img690/9906/informacjam.png [/img]
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 25 03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 26 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2013 01 26 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ggdy dziecko płacze i zaciska pięści, by pokazać, że jest głodne to jest to nie jest to zło ani okrucieństwo, tylko instynkt jak u zwierząt zabijających inne istoty, by przeżyć. Program, który bez Twojej oceny nie ma żadnej wartości moralnej. Zło istnieje tylko w umyśle.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 01 27 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 02 02 04:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 04:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

Skocz do: